Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektowana i zadrukowana popielniczka ze zdjęciem i tekstem

Samodzielnie zaprojektuj on-line swoją własną foto-popielniczkę. Zadrukuj i zamów indywidualną szklaną popielniczkę z imieniem, tekstem lub własnym nadrukiem.

  • Twoje zdjęcie w znakomitym wydruku mającym efekt 3D
  • Także praktyczna popielniczka kieszonkowa na drogę
  • Foto popielniczka z miejscem na papierosy
  • Indywidualny pomysł na fotoprezent dla palaczy
  • Klasyczny szklany design
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj samodzielnie foto-popielniczkę z Twoim motywem, tekstem lub imieniem

Osobista popielniczka jest chyba jednym z najbardziej ulubionych pomysłów na prezent dla palaczy – własne miejsce, w którym można posiedzieć i zrelaksować się wraz ze swoją ulubioną paczką fajek. Już teraz możesz zaprojektować on-line swoją własną szklaną popielniczkę. W PhotoFancy możesz zadrukować popielniczkę swoim zdjęciem lub opisać indywidualnym tekstem – w ten sposób będziesz mieć zupełnie wyjątkową popielniczkę na imprezy lub spotkania. Prawdziwy designerski hit na każde wydarzenie! Czy to z wesołym zdjęciem, czy z zabawnym powiedzonkiem – wśród ambitnych palaczy indywidualna popielniczka przyciąga uwagę i wzbudza zachwyt.

Szklana popielniczka z nadrukiem zdjęcia – na szczególne okazje oraz imprezy

Teraz możesz zaprojektować swoją własną popielniczkę ze zdjęciem tak, jak chcesz. Bo przy szczególnych okazjach warto dopasować dekoracje do rodzaju imprezy. W ten sposób można mieć cały pakiet! Najczęstsze okazje do wykorzystania zadrukowanych popielniczek z pasującymi do tematu motywami to śluby lub targi bądź wystawy – te akcesoria dla palaczy na pewno zwrócą uwagę każdego. Zaskocz swoich gości pięknymi popielniczkami ze zdjęciem Młodej Pary lub zadrukuj popielniczkę na targi zdjęciem nowego produktu. Twoje zdjęcie zostanie w ten sposób w szczególny sposób podkreślone i stworzy kontrast ze szklaną powierzchnią. Dzięki grubej, szklanej warstwie Twoje zdjęcie jest szczególnie chronione przed zarysowaniami lub gorącym popiołem. Prawdziwy hit w optyce szlachetnego szkła – zwykła plastikowa popielniczka to przeżytek. Szkło dekoracyjne nie musi być nudne!

Personalizowana popielniczka z własnym nadrukiem

Szukasz pomysłu na prezent ze zdjęciem? Masz dość nudnych prezentów? Nasza propozycja ucieszy każdego palacza wśród Twoich przyjaciół. Niezwykła niespodzianka i wyjątkowy pomysł na prezent dla wszystkich amatorów papierosów: spersonalizowana popielniczka! Indywidualny fotodruk na klasycznej szklanej popielniczce z Twoim motywem lub osobistym przesłaniem. Teraz w PhotoFancy możesz po prostu załadować swoje zdjęcia i skonfigurować on-line swoją fotopopielniczkę. Wyjątkowy i zabawny prezent dla palacza na każdą okazję. Ozdób swoje zdjęcia dodatkowo bezpłatnymi efektami zdjęciowymi i twórczymi ramami z motywami od PhotoFancy. W ten sposób w dziecinnie prosty sposób możesz zaprojektować prawdziwe dzieło sztuki – jest to więc idealny pomysł na własnoręczny prezent, bo sami możemy taką grafikę przygotować. Twoi przyjaciele będą zachwyceni!

Praktyczna popielniczka kieszonkowa z Twoim zdjęciem

Praktycznym wariantem na drogę jest kieszonkowa popielniczka z Twoim zdjęciem. Te mini-warianty możesz również opatrzyć własnym zdjęciem. Prawdziwy pomocnik na długie spacery lub do miejsc, w których nie znajdziesz żadnej popielniczki, a zarazem praktyczna popielniczka, która z pewnością wzbudzi zazdrość wśród palaczy. W końcu ta kieszonkowa popielniczka jest zadrukowana Twoim motywem! Bardziej indywidualnie już się nie da. Twoje zdjęcie zyskuje szczególne znaczenie na chromowanej popielniczce, bo przez ochronną warstwę Doming powstaje niezwykły efekt 3D. Zrób teraz krótką przerwę na papierosa i sprawdź fotoprezenty od PhotoFancy.