Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj i wydrukuj na płótnie własne zdjęcie

Twoje zdjęcie jako fotoobraz na płótnie do samodzielnego zaprojektowania. Wysoka jakość druku na szlachetnym materiale płóciennym na ramie z prawdziwego drewna. Artystyczny efekt dzięki zadrukowanym powierzchniom bocznym.

  • 6-kolorowy druk do perfekcyjnych odcieni skóry i pasteli
  • Efekt dzieła z galerii dzięki zadrukowanym powierzchniom bocznym
  • Druk bez efektu odbicia na najdelikatniejszym płótnie
  • Szeroki wybór szablonów
  • Płótno rozciągnięte na drewnianej ramie (rama z drewna świerkowego pochodzącego z trwałe zarządzanego lasu posiadającego certyfikat PEFC)
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twoje zdjęcia na płótnie – artystyczne obrazy drukowane na płótnie

Własne zdjęcia są zawsze najlepsze. Bo z nimi wiążą się piękne wspomnienia. Zatrzymaj te chwile na zawsze i zaprojektuj fotoobrazy z własnymi zdjęciami. Jest to wyjątkowo stylowy sposób zaprezentowania Twojego ulubionego zdjęcia. Czy to do salonu, biura czy korytarza – Twój własny fotoobraz sprawi, że każde pomieszczenie zyska artystyczny szyk. W PhotoFancy możesz w prosty sposób projektować online Twoje obrazy, aby otrzymać wyjątkowe wydruki na płótnie. W konfiguratorze dziecinnie łatwo stworzysz Twoje własne dzieło sztuki na płótnie w wybranym formacie. Profesjonalne drukarki wielkoformatowe gwarantują znakomitą jakość fotodruku i błyszczące kolory Twojego motywu. W ten sposób Twój spersonalizowany obraz nabierze nowego znaczenia.

Samodzielnie zaprojektuj i wydrukuj na płótnie swoje zdjęcie

PhotoFancy oferuje Ci więcej niż tylko drukowanie na płótnie. Spraw, by Twoje zdjęcia dzięki bezpłatnej profesjonalnej korekcie i specjalnym efektom zdjęciowym stały się jeszcze piękniejsze. W ten sposób możesz nadać Twoim zdjęciom to „coś“. A może masz wiele zdjęć i nie możesz się zdecydować, które chciałbyś wydrukować na płótnie? Wypróbuj nasz nowy kolaż tematyczny! Tutaj możesz stworzyć jedno dzieło sztuki jednocześnie z wielu zdjęć. Odkryj artystyczne motywy dla Twoich zdjęć na płótnie na różne okazje. Czy to kolaż urlopowy, ślubny czy miejski, w PhotoFancy znajdziesz dokładnie to, czego szukasz na Twoje płótno. Teraz po prostu dodaj jeszcze Twój ulubiony tekst i gotowe! W tak prosty sposób z własnego zdjęcia wykonasz prawdziwy fotoobraz. Wspaniały pomysł na prezent dla rodziny, przyjaciół lub dla siebie.

Fotoobrazy ze znakomitymi nadrukami fotograficznymi i ramami z prawdziwego drewna

Obrazy płócienne z Twoim zdjęciem są wykonywane indywidualnie. Prawdziwa ręczna robota „made in Germany“. Po otrzymaniu Twojego zamówienia wydrukujemy na płótnie Twoje zdjęcie i rozciągniemy je na stabilnej ramie z drewna świerkowego (z trwale zarządzanego lasu posiadającego certyfikat PEFC). Przy czym płótno rozciągane jest wokół krawędzi ramy i w ten sposób powstaje efekt obrazu jak z galerii. Aby Twoje zdjęcie na płótnie pozostało stabilne, jest ono naciągane ręcznie. Po skutecznej kontroli jakości już zaledwie po 24 godzinach przekazujemy obrazy drukowane na płótnie kurierowi do wysyłki.