Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem iPhone 11 Pro Max

Jeśli zależy Ci na Twoim nowym iPhonie, chcesz go oczywiście chronić przed pęknięciami oraz zarysowaniem. Podczas projektowania iPhone 11 Pro Max otrzymujesz obudowę, która jest kreatywnym unikatem.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych szablonów
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui na iPhone 11 Pro Max z własnym zdjęciem

Jedna chwila nieuwagi i w mgnieniu oka Twój nowy smartfon wypada z ręki lub spada ze stołu. I chociaż zwykle dzieje się to bardzo szybko, Twój telefon nie powinien w wyniku takiego upadku ucierpieć. W tej sytuacji może okazać się  bardzo pomocna Twoja indywidualna obudowa na iPhone 11 Pro Max. Lecz pamiętaj o tym, aby nie kupować zwykłego pokrowca. Postaw na indywidualizm oraz zaprojektuj unikatowy egzemplarz i stwórz własne etui na smartfon. Możesz więc mieć pewność, że taki pokrowiec istnieje tylko raz - bez rezygnacji z niezbędnej ochrony Twojego telefonu. Nie zwlekaj oraz dostosuj sam swoją obudowę na iPhone 11 Pro Max.

Stwórz nadruk na pokrowiec z klapką oraz wybranym przez Ciebie zdjęciem

Najważniejsze, aby było kreatywnie – jedynie to się liczy podczas projektowania obudowy na iPhone 11 Pro Max. Z własnym zdjęciem obudowa telefonu komórkowego wygląda zupełnie inaczej. Projektując, nie masz żadnych ograniczeń: prześlij własne zdjęcia, edytuj je ekscytującymi efektami i własnym imieniem lub użyj jednego z wielu szablonów. Dopasuj projekt do etui, a kiedy skończysz, obraz zostanie wydrukowany na etui - w najlepszej jakości fotograficznej.

Projektowanie etui na iPhone 11 Pro Max

W przypadku etui ochronnego najpierw myślisz o etui klasycznym? Nie musi tak być. Jeśli nie podoba Ci się taki rodzaj pokrowca, znajdziesz na naszej stronie duży wybór różnych etui na iPhone. Najbardziej lubisz tak zwaną skarpetę do telefonu? Wybierz pokrowiec z intensywnym nadrukiem wgłąb włókna i ozdobnymi przeszyciami lub użyj poręcznego etui z klapką, które mieści kilka kieszeni z miejscem na karty. Możesz także postawić na klasyczną obudowę oraz wybrać etui ze zdjęciem na iPhone 11 Pro Max. Masz możliwość wybrania dodatkowo nadruku na krawędziach etui lub wyposażenia pokrowca opcją bumper, czyli gumowymi krawędziami dla niezawodnej ochrony telefonu.

Personalizowane etui na iPhone 11 Pro Max jako idealny pomysł na prezent

Nie tylko Ciebie ucieszy taka obudowa z własnym zdjęciem, lecz także bliską osobę. Co więc, jeśli zaprojektujesz ją nie tylko dla siebie? Podaruj spersonalizowaną obudowę na iPhone 11 Pro Max znajomym lub rodzinie oraz podaruj im wielką radość.