Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Kubek na wynos z nadrukiem

Personalizowany kubek do kawy to go z nadrukiem – Twój indywidualny kubek termiczny do kawy na wynos. Zaprojektuj teraz online kubek na wynos z Twoim zdjęciem lub imieniem.

  • Dwuścienna ceramika utrzymuje napój w wysokiej temperaturze (wewnątrz gorąca, na zewnątrz chłodna)
  • Odporny na mycie w zmywarce
  • Pokrywka z otworem umożliwiającym picie w dwóch kolorach (czarny lub biały)
  • Trwały nadruk dzięki metodzie druku termotransferowego
  • Połyskujący nadruk
Filtr
  1. Kubek termiczny 'Bambus'

    149,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kubek coffee to go z nadrukiem lub zdjęciem

„Coffee to go“ w naszych czasach nieustannego, szybkiego pędu to już od dawna poranny rytuał! Hit z USA, gdzie kawę pije się w drodze do pracy, dotarł także do Polski. Obojętnie, czy w metrze, w autobusie lub pieszo, papierosowy kubeczek czy kubek termiczny Starbucks i jemu podobne są często z nami. Ale właściwie dlaczego nie? Gorący napój w drodze do pracy może działać dobroczynnie i relaksująco. Wypróbuj ten stylowy trend teraz także w domu lub w biurze. Dzięki ceramicznemu „kubkowi do kawy to go“ do samodzielnego zaprojektowania – bądź oryginalny! Proponujemy coś absolutnie fenomenalnego i unikalnego: ciesz się kawą z zadrukowanego Twoim zdjęciem, logo lub imieniem indywidualnego kubka „Coffee to go“!

Samodzielnie zaprojektuj spersonalizowany termokubek Coffee to go

Wykonanie ceramicznego foto kubka o podwójnych ściankach dzięki swoim właściwościom izolacyjnym utrzymuje stałą ciepłą temperaturę napoju. Praktyczne: ściana zewnętrzna pozostaje przy tym przyjemnie chłodna i tym samym nadaje się do trzymania w ręku. Prawdziwa zaleta w porównaniu do cienkich papierowych kubeczków. Twój zadrukowany kubek Coffee 2 go można zamknąć elastyczną pokrywką z silikonu. W ten sposób możesz łatwo przenosić Twój ulubiony kubek kawy z miejsca A bo miejsca B, bez obawy, że przez przypadek coś się wyleje. Pokrywka to obowiązkowy element wraz z otworem na picie zgodnie z pierwowzorem znanego papierowego kubka „Coffee to go“. Twój kubek To Go z odpornym na zarysowania nadrukiem możesz myć w zmywarce do naczyń bez obaw, że nadruk zblednie. Wymiary kubka tj. wysokość 13 cm, średnica 9 cm i pojemność wynosząca 300 mililitrów odpowiada przeciętnej wielkości papierowych kubeczków różnych dystrybutorów kawy.

Zaprojekuj indywidualny kubek na wynos z własnym nadrukiem

Indywidualny kubek do kawy to go to kreatywny pomysł na fotoprezent dla Najbliższych. Zaskocz ukochaną lub ukochanego samodzielnie zaprojektowanym termokubkiem „to-go”, tworząc kubek z imieniem swojej drugiej połówki. Albo wykonaj śmieszne kubki lub własne „kawowe“ logo jako mały „gag“ dla Twoich kolegów/koleżanek. Podczas projektowania Twojego kubka „Coffee to go“ – lub „Tea to go“, bo zarówno pyszna kawa, jak i gorąca herbata mogą się w nim znaleźć – nie masz żadnych ograniczeń. Na PhotoFancy możesz zaprojektować Twój własny kubek to go. Po prostu załaduj Twój motyw, wprowadź tekst i gotowe. Bądź kreatywny i rozkoszuj się Twoją indywidualną kawą z personalizowanego kubka do kawy na drogę.