Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj deskę do serów z imieniem w postaci graweru

Pomysłowy prezent: Stwórz swoją drewnianą deskę do serów z korą. Możesz wykonać na niej grawer w postaci obrazu, szablonu, śmiesznego tekstu, wyznania miłosnego lub własnego imienia. 

  • Deska do serów z osobistym grawerem
  • Produkt naturalny – z prawdziwego drewna olchowego
  • Z własnym imieniem lub dowolnym tekstem
  • Grawer laserowy wysokiej jakości (precyzyjnie wypalony)
  • Niepowtarzalna struktura kory i drewna – każda deska jest unikatem!
  • Kreatywne szablony i wzory do graweru
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Deska do serwowania z imieniem

Rustykalnie, naturalnie oraz niezwykle stylowo prezentuje się deska do serwowania przystawek z korą. Naturalne tworzywo w postaci drewna zostało przerobione na piękną deskę do serów, deskę do serwowania przystawek, deskę do krojenia z korą lub po prostu deskę śniadaniową. Obojętnie jakie pojęcie wolisz: taka rustykalna deska jest świetnym pomysłem na prezent. 

Deska śniadaniowa prezentuje się w bardzo naturalny sposób, gdyż posiada ona także uchwyt dla lepszej stabilności oraz piękną, rustykalną optykę. Możesz ten prezent dodatkowo spersonalizować grawerem. Wtedy otrzymasz niepowtarzalny podarunek, który będzie w sam raz pasował do obdarowywanej osoby. Oczywiście możesz także sobie sprawić przyjemność projektując deskę śniadaniową jako deskę do przystawek z drewna lub jako naturalną deskę do serów z korą. Ciekawy kształt rustykalnych desek sprawia, że nadają się one nie tylko jako przybory kuchenne, lecz także jako nietypowa dekoracja Twoich czterech ścian.

Deska do serów lub deska do serwowania przystawek z drewna z Twoim grawerem

Drewniana deska jest nie tylko wielofunkcyjna, lecz jest także bardzo przydatnym prezentem. Możesz użyć jej według własnych potrzeb i upodobań do zaserwowania smacznych delikatesów w postaci rozmaitych serów, czyli jako rustykalna płyta serowa, lub jako mała zimna płyta z różnymi przekąskami, która swoim naturalnym wyglądem niewątpliwie zrobi wrażenie na gościach. Wprowadza ona klimat pikniku, pobytu w górach, gdzie króluje rustykalność. Kromka świeżego, pachnącego chleba ze smalcem i solą również prezentowałaby się apetycznie na drewnianej desce z korą. Taka deska z uchwytem jest jednocześnie płytą do wędlin oraz kiełbas – taką propozycję można zaserwować w formie przystawki. Owoce jak winogrona, arbuz czy melon również znajdą na desce swoje miejsce. Te i wiele innych możliwości sprawiają, że prezenty z drewna jak nasza rustykalna deska są niezwykle wyjątkowe i bardzo popularne. Jeśli dodasz do drewnianego prezentu również oryginalny grawer, stworzysz przydatny, unikatowy oraz nadzwyczaj indywidualny prezent, który będzie pasował właśnie do tej jednej, wybranej osoby. Sprawisz obdarowanemu wówczas podwójną radość, gdyż projektujesz coś bardzo osobistego. Nie zwlekaj i zaprojektuj własną deskę śniadaniową z grawerem!

Zaprojektuj deskę do serów z grawerem

U nas możesz w bardzo łatwy sposób zamienić drewnianą deskę z korą w indywidualny prezent. Z naszym konfiguratorem internetowym wybierasz szablon graweru dla Twojej deski do serów, który Tobie najbardziej przypadł do gustu. Masz przy tym także wiele innych możliwości projektowania różnych artykułów. Załaduj swoje ulubione zdjęcie lub grafikę, sprawdź w podglądzie czy rozmiar oraz wygląd odpowiadają Twoim wyobrażeniom. W ten sposób otrzymujesz szklaną deskę śniadaniową ze zdjęciem. Alternatywnie możesz także wybrać jedno z naszych wzorów lub zdjęć. Nasze wzory idealnie prezentują się na drewnianej desce, gdyż zostały zaprojektowane specjalnie w celu wygrawerowania. Dla indywidualności i oryginalnego akcentu, możesz upiększyć swoją deskę do przystawek własnym tekstem. Deska do serów otrzymuje bowiem poprzez śmieszny, zabawny tekst lub wybrane imię swoistego charakteru. Możesz oczywiście połączyć także tekst z obrazem. 

Ważne: Drewno to surowiec naturalny. Z tego względu każda deska różni się od siebie strukturą drewna (mazerunkiem), kolorem, kształtem oraz uformowaniem kory drzewnej. Takowe zróżnicowanie nie stawia ograniczeń pod względem wyboru oraz jakości graweru.

Deska z korą drzewną i grawerem: Deska na przystawki z grawerem jako idealny prezent na każdą okazję

Fotoprezenty takie jak deska do serów drewno, są zazwyczaj hitem wśród podarunków. Personalizowany grawer zmienia Twoją rustykalną deskę do przystawek w piękną, drewnianą płytę do serów z bardzo osobistym tekstem z przesłaniem lub indywidualną dedykacją. Taki prezent robi dobre wrażenie, jest niezwykle przydatny oraz pełni rolę podarunku z przesłaniem. Jako indywidualnie przygotowana deska do przystawek z drewna, nadaje się taki produkt szczególnie jako prezent na Wielkanoc oraz Boże Narodzenie. Podarunek ten spełnia także rolę prezentu na Dzień Ojca, Dzień Matki, prezentu na ślub czy urodziny oraz jako romantyczny podarunek na Walentynki. Twoje grawerowane deski do serów z drewna i z własnym tekstem zrobią z całą pewnością furorę na imprezie!