Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zamów nadruk ze zdjęciem na kubek emaliowany - zaprojektuj teraz swój indywidualny emaliowany fotokubek

U nas możesz zamówić emaliowany kubek z nadrukowanym zdjęciem, obrazkiem lub imieniem. W ten sposób zyskasz piękny, spersonalizowany kubek na kawę, który możesz przeznaczyć na prezent lub na własny użytek.

 • Zamów indywidualny nadruk na emaliowany kubek
 • Pięknie połyskujący nadruk
 • Stwórz projekt z własnym zdjęciem, imieniem lub innym tekstem
 • Nietłukący się kubek to idealny towarzysz wypraw poza miasto
 • Nostalgiczny wygląd dzięki emaliowanej powłoce
 • Dostępne dwa rozmiary (średni/duży) w trzech różnych kolorach (biały/niebieski, biały/czarny lub biały/srebrny)
Filtr
 1. Kubek z karabińczykiem

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Emaliowany kubek ze zdjęciem

Umieszczenie nadruku na emaliowanym kubku to dobry wybór. Materiał bardzo dobrze nadaje się do wszelkiego rodzaju napojów i doskonale sprawdza się jako podkład do nadruków. Motyw możesz u nas oczywiście zaprojektować samodzielnie według własnej wizji. Czy to emaliowany fotokubek, czy emaliowany garnuszek na napoje, emaliowany kubek na kawę, emaliowany kubek z uchem czy nawet emaliowany kubek kempingowy - na każdym z nich będziesz mógł umieścić dowolny, indywidualny motyw. Emaliowane garnuszki doskonale sprawdzają się jako fotograficzne prezenty. A już szczególnie dobrze prezentują się w postaci emaliowanych fotokubków. Nieważne, czy zamierzasz z niego pić kawę, herbatę, kakao, mleko czy grzaniec - emaliowany garnuszek z uchem po prostu świetnie leży w ręce. Powierzchnia jest gładka, a przez to sprawia bardzo szlachetne wrażenie. Dlatego właśnie emaliowany kubek czy garnuszek na kawę jest wręcz idealny do tego, by rankiem rozpocząć w jego towarzystwie nowy dzień i w międzyczasie spędzić z nim przerwę w biurze czy w domu. On zawsze zadba o Twój dobry nastrój. A nastrój ten będzie jeszcze lepszy, gdy zadrukujesz swój emaliowany kubek osobistym motywem. To dopiero uczyni z niego ekstra gadżet a nawet wspaniały prezent na urodziny, na święto lub rocznicę. Im bardziej śmieszny, marzycielski lub osobisty będzie Twój nadruk, tym większą sprawi radość. Dlatego u nas możesz samodzielnie zaprojektować swój emaliowany kubek czy garnuszek.

Emaliowany fotokubek z imieniem

Oferujemy Ci wiele ciekawych możliwości zaprojektowania nadruku na metalowym emaliowanym kubku. Twój emaliowany fotokubek może na przykład pokazywać wykonany przez Ciebie motyw fotograficzny. W tym celu musisz jedynie załadować Twoje zdjęcie i jeśli chcesz, możesz je jeszcze ewentualnie dopasować. Twój emaliowany fotokubek możesz jednak równie dobrze ozdobić gotowym motywem lub logo. Nasza baza oferuje szeroki wybór pięknych motywów. Znajdziesz tu całe mnóstwo szablonów na przeróżne okazje. Dzięki nim szybko uzyskasz piękny i zadowalający Cię efekt. Nasz kreator internetowy jest zresztą bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny, dlatego absolutnie nie musisz się obawiać, że zrobisz coś źle. Możesz wybrać cokolwiek: Ostatecznie chodzi przecież o to, by nadruk, który zamówisz na Twój emaliowany fotokubek Tobie się podobał. Ty bowiem jesteś tą osobą, która będzie piła z emaliowanego garnuszka albo też sprezentuje bliskiej osobie ów samodzielnie zaprojektowany emaliowany kubek na kawę.

Kubek metalowy emaliowany z własnym nadrukiem

Zamiast emaliowanego fotokubka możesz też zamówić sobie nadruk na kubek imienny. W tym celu wybierz sobie u nas motyw umożliwiający dodanie imienia lub też zaprojektuj samodzielnie odpowiedni nadruk. Możesz również sam określić styl, kolor, wielkość i rodzaj czcionki. Twój emaliowany kubek na kawę z imieniem stanie się dzięki temu bardzo szybko Twoim ulubionym kubkiem, z którego chętnie będziesz korzystał w biurze czy w domu. Kubek imienny sprawdzi się też doskonale jako prezent. Bo chyba nie ma nikogo takiego, kogo nie ucieszy pięknie wykonany przedmiot pokazujący jego własne imię.

Zaprojektuj samodzielnie emaliowany kubek

Kolejną okazją do wykorzystania Twojego wyjątkowego emaliowanego kubka jest kemping czy ognisko. Jeśli jesteś weekendowym traperem, na pewno ucieszysz się z emaliowanego kubka kempingowego, z którego przy ognisku, w świetle zachodzącego słońca albo po pobudce rześkim porankiem uraczysz się łykiem gorącej kawy. Emaliowany kubek z nadrukiem stanie się w ten sposób Twoim ogniskowym jak i kempingowym kompanem, z którym spędzisz wspaniałe chwile, delektując się poczuciem wolności, indywidualności i oryginalności. Po prostu spróbuj i zaprojektuj u nas nadruk na Twoich emaliowanych kubkach!