Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz on-line indywidualne pudełko na leki z nadrukiem Twojego zdjęcia lub imienia

Spersonalizowane pudełko na leki stworzone on-line i zadrukowane wybranym zdjęciem. Możesz stworzyć własne pudełko na leki z wybranym zdjęciem.

  • Chromowane metalowe pudełko z wieczkiem
  • Wewnątrz podzielone na trzy komory
  • Twoje zdjęcie z efektem 3D
  • Wytrzymała powierzchnia
  • Otwiera się za naciśnięciem przycisku
  • Lśniące kolory dzięki przezroczystej, wypukłej powierzchni (Doming – naklejka żywiczna)
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Pudełko na leki z nadrukiem zdjęcia według własnego projektu

Pudełko na leki ze zdjęciem jest przeznaczone nie tylko dla osób przyjmujących regularnie leki. To nie tylko dozownik do leków – można w nim z powodzeniem przechowywać cukierki, pastylki do ssania bądź antynikotynowe gumy do żucia. Niezależnie od przeznaczenia – to, co potrzebne, jest pod ręką! Można je schować do kieszeni spodni lub kurtki i mieć niezbędne tabletki czy pastylki zawsze przy sobie. Możesz sprawić, że Twoje metalowe pudełko do przechowywania będzie wyjątkowe! Zaprojektuj swój pojemnik na leki – stwórz indywidualny projekt z Twoim własnym zdjęciem i zleć nadruk. Własny projekt wizualny bądź zdjęcie na pudełku – indywidualizacja jako alternatywa dla zwyczajnych pudełek dostępnych na rynku.

Kasetka na leki z własnym zdjęciem – świetny pomysł na prezent

Jaki prezent dla babci podarować na urodziny? Na który prezent dla dziadka zdecydować się, szukając pomysłu na prezent pod choinkę? Te pytania zadajesz sobie co roku! Na stronie www.PhotoFancy.pl znajdziesz idealny prezent gwiazdkowy dla dziadków. Zindywidualizowane pudełko z nadrukiem własnego zdjęcia z pewnością sprawi bliskim wiele radości. Pojemnik na leki z nadrukiem zdjęcia to idealny pomysł na prezent dla kogoś starszego, jak babcia czy dziadek, a także dla osób, które nie mogą bądź nie chcą zrezygnować z tabletek czy miętówek. Ozdobne pudełko może mieć różnorodne zastosowania.

Zleć osobisty nadruk na pudełko na leki

Pudełko na leki ozdobione zdjęciem ma wieczko otwierane za naciśnięciem przycisku. Wewnątrz znajdują się trzy komory do sortowania leków. Chromowany, metalowy materiał i stylizowany, klasyczny kształt sprawiają, że pudełko z nadrukiem stanowi wyjątkowy prezent. Metalowe opakowanie zewnętrzne dostępne w zestawie dopełnia szykownej całości. Nadruk fotograficzny jest odlewany w sztucznej żywicy. Pudełko na leki ze zdjęciem charakteryzuje wytrzymała powierzchnia i lśniące kolory dzięki wypukłej, przezroczystej powłoce. Zdjęcie wykonane w efekcie 3D – dzięki technologii Doming (naklejki żywicznej). Metalowe pudełko na leki z nadrukiem na wieczku to kreatywny prezent dla niej i dla niego.