Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Podstawki do piwa z własnym zdjęciem na oryginalnym materiale z filcu w kształcie serca

„Romantyczne” foto-podstawki do piwa w kształcie serca do samodzielnego zaprojektowania. Klasyczne podstawki pod piwo z miłosnym przekazem jako element dekoracyjny stołu.

  • Znakomity druk fotograficzny
  • Po prostu samodzielnie zaprojektuj online.
  • Oryginalny karton do podstawek do piwa o grubości 1,4 mm (filc)
  • Podstawki do piwa także w klasycznych kształtach
  • Gotowe do wysyłki w ciągu 24-48 godzin
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Miłosne podstawki do piwa – zleć wydruk podkładek pod piwo w kształcie serca

Klasyczna podstawka do piwa nie tylko spełnia swoją funkcję ochronną, ale również idealnie nadaje się na oryginalną dekorację z własnym zdjęciem lub motywem graficznym. Możesz na niej umieścić serdeczne przesłanie na chrzciny, ślub lub urodziny od kochających osób. Nie musi to być jednak tylko tekst lub własne zdjęcie. To właśnie kształt i materiał staną się przysłowiową wisienką na torcie Twojej pięknej dekoracji stołu. Oryginalna podstawka do piwa w kształcie serca podkreśli Twoją wiadomość i zamieni stołową dekorację w prawdziwy hit. Po prostu zaprojektuj na PhotoFancy.pl indywidualne podkładki pod kufel w kształcie serca i zleć ich wydrukowanie.

Serce jako podstawka do piwa – materiał, druk i kształt

Twoje zadowolenie z foto-podstawek do piwa w kształcie serca nie jest wystarczające dla PhotoFancy.pl. Naszym celem jest Twój absolutny zachwyt. Dlatego Twoje samodzielne projektowanie wspierane jest przez wspaniałe funkcje i efekty fotograficzne. Jednakże ostateczny wynik zależy tylko od Twoich pomysłów i kreatywności! Jeszcze większy wpływ na jakość druku zdjęć, tj. ponad 800 dpi i znakomitą głębię barw 6-kolorowego druku ma nasza drukarka Canon. Niezmiernie ważny jest materiał podstawek pod kufel w kształcie serca: pojęcie filc do piwa to nie tylko regionalne określenie podstawek do piwa. To określenie determinuje właściwości materiału podstawek do piwa/filcu do piwa. W PhotoFancy.pl nie otrzymasz po prostu standardowego kartonu przyciętego w kształcie serca. Po 2-3 dniach procesu produkcji i wysyłki będziesz trzymać w ręku oryginalny karton do podstawek do piwa. Wyróżnia się on charakterystyczną grubością materiału, wyglądem i chłonnością, których oczekujesz od podkładki pod piwo. Powierzchnię i właściwości chłonne oryginalnej podstawki do piwa można porównać z najdelikatniejszym filcem. Ostateczne przetworzenie odbywa się przy użyciu wysokiej jakości maszyn do cięcia (Cutter), które dbają o to, aby kształt serca Twojej podstawki do piwa spełniał Twoje oczekiwania. PhotoFancy stworzyło „pakiet beztroski“ dla indywidualnych podstawek do piwa w kształcie serca do samodzielnego projektowania, który zawiera gwarancję zwrotu albo gwarancję zadowolenia klienta. Mimo że podstawki do piwa w kształcie serca zostały spersonalizowane i tym samym są unikatowe, nie ma żadnego „ale”, dajemy Ci gwarancję i już!

Podstawki do piwa w kształcie serca spersonalizowane dzięki wspaniałym efektom fotograficznym oraz indywidulanemu tekstowi

Twój pomysł na podkładki pod kufel stanie się w PhotoFancy.pl prawdziwym dziełem sztuki. Albo dzięki własnemu zdjęciu, albo dzięki kreatywnym efektom i licznym funkcjom tekstowym. Wybierz ulubiony kształt (okrągły, klasyczny lub kształt serca) i pobierz swoje zdjęcie. Teraz wybierz pożądaną ilość i gotowe – zobacz, jakie to dziecinnie proste. Oczywiście możesz również dalej projektować swoją indywidualną podstawkę do piwa po pobraniu zdjęcia i umieścić na niej jeszcze wiadomość tekstową. W tym celu dostępne są kreatywne wzory tekstów i duży wybór efektów fotograficznych. Poświęć kilka minut i odkryj kolorowy świat samodzielnego projektowania spersonalizowanych foto-podstawek do piwa w kształcie serca. Wskazówka: obejrzyj dokładnie indywidualne kufle do piwa lub kufle z własnym zdjęciem lub imieniem gości dostępne również na PhotoFancy.pl. Zobacz inne pomysły na oryginalne wykończenie Twojej dekoracji stołu.