Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Drewniane szczypce do grilla z grawerem - Twój grawer na szczypcach

Czeka nas kolejny sezon grillowy! Wiesz jak najlepiej przygotować soczyste mięso i chrupkie warzywa? Pokaż, że jesteś absolutnym mistrzem grilla, projektując swoje własne szczypce do grilla z indywidualnym grawerem!

  • Drewniane szczypce do grilla z indywidualnym grawerem
  • Precyzyjny grawer laserowy
  • Projekt z własnym imieniem i wybranym przez Ciebie tekstem
  • Szeroki wybór kreatywnych czcionek i symboli
  • Szczypce do grilla w klasycznym wzornictwie
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Szczypce kuchenne: drewniane szczypce do grilla z Twoim imieniem

Odróżnij się od początkujących mistrzów grilla, projektując własne grawerowane, drewniane szczypce do grilla z Twoim imieniem. Szczypce do kiełbasek z grawerem laserowym z daleka dają do zrozumienia, że jesteś specjalistą grilla i wiesz, jak postępować z drewnianymi szczypcami do grilla! Dzięki indywidualnemu grawerowi zwykłe szczypce do kiełbasek stają się indywidualnymi szczypcami do grilla i tym samym Twoim ulubionym narzędziem pracy przy grillu.

Szczypce do kiełbasek z napisem: drewniane szczypce do kiełbasek z grawerem laserowym

Oczywiście szczypce do kiełbasek z grawerem muszą także dobrze wyglądać. Dlatego dla przygotowania szczypiec używamy wyłącznie najwyższej jakości drewna, nanosząc na nie precyzyjny grawer laserowy. Dzięki grawerowi powstaje subtelny akcent, czyniący ze zwykłych drewnianych szczypców do kiełbasek spersonalizowane, drewniane szczypce z Twoim tekstem. Drewniane szczypce do grilla możesz zaprojektować zgodnie z Twoimi wyobrażeniami: obojętnie, czy chcesz nanieść na szczypce kuchenne z drewna Twoje imię, indywidualny wzór lub ulubione motto - decyzja należy do Ciebie. Dodatkowo możesz wygrawerować na szczypcach wybrane przez Ciebie symbole, dzięki czemu drewniane szczypce do grilla będą wyglądały jeszcze lepiej i zyskasz jeszcze bardziej spersonalizowane szczypce do grilla.

Drewniane szczypce do ogórków: Zaprojektuj własne drewniane szczypce do grilla

Twoje szczypce do grilla z grawerem dają od razu do zrozumienia, że to nie Twój pierwszy grill. Dodatkowo możesz zaprojektować własną drewnianą tackę i czapkę szefa kuchni. Tym sposobem rozwiejesz wszelkie wątpliwości i z daleka będzie można zauważyć, że przy grillu czujesz się jak u siebie. Drewniane szczypce do kiełbasek to także idealny pomysł na prezent za pomocą którego docenisz kunszt kulinarny innej osoby. Drewniane szczypce do kiełbasek z imieniem osoby mówią tyle samo co „Dziękuje, że przygotowujesz dla nas tak przepysznego grilla!" Także na imprezie można odnieść niesamowite wrażenie, gdy przy grillu stoi mistrz grilla z własnymi grawerowanymi szczypcami. Grawerowane laserowo szczypce robią profesjonalne wrażenie i podkreślają zdolności grillującego.