Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Nadrukuj zdjęcie na poduszkę w kształcie serca. Od teraz możesz projektować indywidualnie wzory na poduszkach.

Zaprojektuj swoją poduszkę w kształcie serca z własnym zdjęciem: zleć w PhotoFancy nadruk na spersonalizowanej poduszce. Sam projektujesz poduszkę w kształcie serca zlecając nadruk własnych zdjęć, imion i dat na foto poduszki.

  • Miękka jak przytulanka poduszka w kształcie serca z własnym zdjęciem i tekstem
  • Oddychająca poszewka z białym zamkiem błyskawicznym
  • miękki jak aksamit i oddychający druk tekstylny (brak transferu foli!)
  • Duży wybór kreatywnych szablonów do samodzielnego zaprojektowania
  • gwarancja nieszkodliwych farb drukarskich nie powodujących podrażnień
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Sam zaprojektuj poduszkę w kształcie serca jako foto poduszkę

Poduszki w kształcie serca z foto nadrukiem są wspaniałymi prezentami dla osób bliskich Twojemu sercu. Poduszka w kształcie serca z własnym zdjęciem nie tylko wyraża Twoje przywiązanie poprzez wybraną fotografię, ale także przez wybór ulubionego kształtu. Jeśli foto poduszka ma kształt serca, to tak jakby mówiła ukochanej osobie „Kocham Cię!“ Zleć w PhotoFancy nadruk na spersonalizowanych poduszkach i spraw radość swojej drugiej połówce. Możesz zlecić nadruk własnych zdjęć na poduszkę przytulankę w kształcie serca, stworzyć motyw z imieniem lub zaprojektować normalną prostokątną poduszkę z motywem serca. Dokładnie dopasuj zdjęcie na poduszce z sercem do swoich potrzeb. Wybierz podstawowy kolor i zaprojektuj czerwoną poduszkę ze zdjęciem jako prezent na Walentynki. Foto poduszka o kształcie serca może także wyrazić miłość rodziców lub dziadków do nowonarodzonego dziecka. Poduszki z imieniem są idealne na takie okoliczności. Foto poduszka w kształcie serca nadaje się na każdą okazję – wystarczy że ją zaprojektujesz.

Poduszka Serce - Zaprojektuj indywidualną poduszkę w kształcie serca z imieniem

Jeśli chciałbyś aby na Twojej foto poduszce znalazło się serce albo imię ukochanej osoby, masz dwie możliwości: zaprojektuj motyw imienny lub wstaw imię na zdjęcie, zanim nadrukujemy je na poduszce. W ten sposób otrzymasz od nas nadrukowaną poduszkę z własnym zdjęciem, imieniem i datą. Może być to na przykład zdjęcie dziecka, jej/jego imię lub data urodzenia. Sam ustal ile linijek tekstu zastosować, wybierz czcionkę i kolor liter. Możesz też skorzystać z kreatywnego motywu ramki w którym użyto już imienia i tekstu – wystarczy wtedy wstawić zdjęcie. Najprościej będzie, jeśli zastosujesz motyw Magic-Name. Tutaj możesz wybrać swój ulubiony obrazek z tematycznie posortowanej galerii i podać imię lub datę którą magicznie pojawi się na fotografii. Tak niewiele potrzeba, aby stworzyć spersonalizowaną foto poduszkę.

Zleć nadruk poduszki w kształcie serca jako przytulanki

Mimo że poduszka przytulanka jest w kształcie serca nadruk wykonamy tak, że przedstawi fotografię w pełni, a poduszka nadal będzie mogła służyć jako przytulanka. Nadruk na poduszkach w kształcie serca wykonujemy tak samo jak na poduszkach prostokątnych i w obu przypadkach osiągamy wysoką jakość foto druku. Na Twojej poduszce ze zdjęciem druk jest niezwykle wytrzymały, mimo że materiał jest ofoliowany. Farba wnika głęboko w tkaninę, a na poduszce nie wyczuwa się druku. W ten sposób materiał pozostaje przytulny i miękki, a tekstylia na poduszkach oddychają tak samo jak przy nadrukowanych T-Shirtach. Dla maksymalnego efektu przytulanki możesz zamówić poduszkę w kształcie serca także w wersji panorama z obustronnym nadrukiem bez krawędzi.