Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Poduszka z własnym nadrukiem – stwórz indywidualną poduszkę rozgrzewającą z nadrukiem własnego zdjęcia, wybranym tekstem lub imieniem

Stwórz on-line spersonalizowaną poduszkę z pestkami wiśni z nadrukiem własnego zdjęcia, bądź wybranego imienia. Zaprojektowana indywidualnie poduszka relaksacyjna ze zdjęciem będzie wspaniałym prezentem!

  • 100% naturalne pestki wiśni (czyszczone i suszone bez użycia substancji chemicznych)
  • Posiada certyfikat zgodny ze standardem Oeko-Tex® 100
  • Do rozgrzewania lub chłodzenia (nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej lub piekarniku)
  • Jedwabiście miękki i oddychający nadruk bezpośredni
  • Gwarancja zastosowania barwników przyjaznych dla skóry i pozbawionych substancji szkodliwych
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Osobista poduszka rozgrzewająca ze zdjęciem lub imieniem

Czy znasz pojęcie naturalnego termoforu? Poduszka wypełniona pestkami wiśni utrzymuje ciepło przez wiele godzin. Idealnie nadaje się do zmniejszenia napięcia w ciele czy też przy innych dolegliwościach wymagających rozgrzania. Teraz możesz stworzyć on-line kolorowe poduszki z pestkami wiśni z nadrukiem własnego zdjęcia bądź imienia. Spersonalizowana, funkcjonalna poduszka ze zdjęciem i utrzymująca ciepło jest wykonana z naturalnych produktów. Pestki wiśni zostały oczyszczone i wysuszone bez użycia substancji chemicznych. Dzięki czterem pikowanym komorom wewnętrznym, wypełnienie z pestek pozostaje na swoim miejscu. Ciepło jest w ten sposób oddawane równomiernie i nieprzerwanie. Można położyć poduszkę w określonym miejscu na ciele i rozkoszować się uczuciem ciepła i odprężenia. Poszewka poduszki została wykonana ze 100% bawełny z nadrukiem wykonanym z barwników przyjaznych dla skóry, pozbawionych substancji szkodliwych. Można ją prać w 40°C. Wyjątkowa właściwość poduszki: można ją stosować także do chłodzenia. W tym celu należy umieścić poduszkę w lodówce. Twoja osobista poduszka z pestkami wiśni może zostać zadrukowana dowolnym zdjęciem. Poczuj dobroczynną siłę natury!

Twoja własna, indywidualna poduszka z pestkami wiśni

Poduszka z pestkami wiśni możne być podgrzana w piekarniku (maksymalnie przez 15 minut w temperaturze 100° C) bądź w kuchence mikrofalowej (przez dwie minuty przy mocy 600 Watt). Dzięki naturalnej właściwości gromadzenia ciepła, wypełnienie utrzymuje optymalną temperaturę przez wiele godzin. W ten sposób zachodzi idealna wymiana ciepła pomiędzy poduszką z pestkami wiśni a ciałem. Indywidualnie zaprojektowany woreczek wypełniony pestkami wiśni ma wiele zastosowań. Zimne stopy, które trzeba ogrzać, bolesne napięcie mięśniowe, które można ukoić dzięki działaniu ciepła: to tylko nieliczne z nich. Poduszka z pestkami wiśni z nadrukiem zdjęcia będzie także praktycznym prezentem dla bliskich. Stwórz własny projekt – poduszka ze zdjęciem, która została wymyślona przez Ciebie, może zostać przez nas zrealizowana! PhotoFancy oferuje dodatkowo możliwość upiększenia zdjęcia dzięki zastosowaniu kreatywnych efektów wizualnych czy poprzez dodanie ramki. Można też umieścić na poduszce jeden z naszych magicznych nadruków z motywem imienia. Poduszki z napisami, rzucone na kanapę, przyciągną każde spojrzenie.

Poduszka do spania, wypełniona pestkami z nadrukiem własnego zdjęcia bądź indywidualnym napisem

Wypełnienie poduszek może przybrać różną formę. Poduszka wypełniona pestkami jest dostępna w wielu wariantach. Znajdzie się u nas także poduszka orkiszowa, wypełniona prosem bądź aromatycznymi ziołami. Poduszka z pestkami wiśni jest ulubioną i najbardziej efektywną metodą na rozgrzewającą. Idealnie dopasowuje się do każdego kształtu ciała. Dzięki temu ciepło nie ulega utracie i może oddziaływać bezpośrednio. To odprężenie w czystej postaci! Własny motyw sprawia, że otrzymujemy niepowtarzalną, dekoracyjną poduszkę. Z nadrukiem zdjęcia według własnego projektu będzie idealnym pomysłem na prezent. Stwórz własny woreczek wypełniony pestkami wiśni z nadrukiem zdjęcia lub imienia w PhotoFancy.