Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj świecę do chrztu i zadrukuj ją zdjęciem

Zaprojektuj indywidualną foto-świecę i zleć jej zadrukowanie własnym zdjęciem i imieniem. Spośród wielu różnych motywów wybierz swój ulubiony i dołącz własne zdjęcie. Możesz wydrukować na świecy do chrztu swój motyw ze zdjęciem, imieniem i datą.

  • Zadrukuj świecę do chrztu zdjęciem, imieniem i dowolnym tekstem
  • Świeca wysokiej jakości "Made in Germany" z certyfikatem RAL
  • Znakomita jakość druku fotograficznego pod cieniutką warstwą wosku
  • Idealny wymiar świec na kolejne okazje: komunia, ślub itp
  • Powierzchnia uszlachetniona poprzez zanurzenie w wosku
  • Duży wybór indywidualnych wzorów do projektowania świec do chrztu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj i zadrukuj świecę do chrztu

Dzień Chrztu jest wyjątkowy dla Chrzczonego i jego rodziców. Poprzez chrzest do wspólnoty przyjmuje się nowego członka, nadając mu imię, a świeca symbolizuje światło, które będzie oświetlać Chrzczonego w jego dalszym życiu. Chrzest jest tym samym uroczystością imienia i światła. Dlatego w dobrym guście jest spersonalizowana świeca do chrztu i adresowana tylko do Chrzczonego. Do świecy do chrztu ze zdjęciem możesz również otrzymać inne foto-prezenty z imieniem – może Twoi goście potrzebują jeszcze pomysłów na odpowiedni prezent na chrzest. Możemy zadrukować nie tylko Twoją świecę do chrztu. Wyjątkowo popularne są także foto-kalendarze z najpiękniejszymi chwilami z chrztu, aby Tobie i Twojej rodzinie ten dzień na długo pozostał w pamięci.

Samodzielnie wykonaj świecę do chrztu ze zdjęciem

Samodzielne zaprojektowanie świecy do chrztu jest bardzo łatwe i zawsze sie udaje. Natomiast samodzielne oklejanie świecy do chrztu jest czasochłonne i wymaga dużej zręczności. Jeżeli zlecisz w PhotoFancy zadrukowanie świecy do chrztu, będziesz mieć więcej czasu na przygotowania do chrztu i nie będziesz ograniczony do jednego motywu, bo możesz zlecić wydrukowanie na świecy każdego wybranego zdjęcia. Musisz tylko wybrać motyw z kolekcji, pobrać zdjęcie, podać własny tekst (imię, datę itp.) i zlecić zadrukowanie świecy do chrztu. Możesz także zupełnie samodzielnie zaprojektować swoją świecę z własnym zdjęciem, nie używając do tego wcześniej przygotowanego motywu i pobrać przygotowany przez siebie obraz. Możliwe jest więc także zadrukowanie świecy własnym motywem.

Świeca do chrztu zadrukowana w wyjątkowej jakości

Twoja świeca do chrztu ze zdjęciem jest produkowana w Niemczech, zarówno sama świeca jak i nadruk. Twoja świeca na ten szczególny dzień musi być także wyjątkowej jakości. Możesz wybrać różne wielkości świecy, a także sam zdecydować, jakiej wielkości świeca będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Zadrukowując Twoją świecę do chrztu pokrywamy ją cieniutką, przezroczystą warstwą wosku, aby Twoje piękne zdjęcie długo na niej pozostało i nie odkleiło się podczas chrztu. Kolorowe zdjęcie jest dobrze widoczne przez cienką warstwę wosku i „topi się“ podczas spalania świecy prawie tak, jak wosk. Twoja świeca do chrztu z własnym motywem zachowuje się zatem jak standardowa świeca, ale jest spersonalizowana Twoim zdjęciem i wyprodukowana tylko dla Ciebie.