Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Tablica magnetyczna: Twoje zdjęcie w postaci tablicy magnetycznej

Tablica magnetyczna z własnym zdjęciem. Zleć na PhotoFancy wykonanie nadruku na spersonalizowanej tablicy magnetycznej. Tablicę magnetyczną możesz samodzielnie zaprojektować i zlecić na niej nadruk własnego zdjęcia, logo lub imienia.

  • Projektowanie tablicy magnetycznej ze zdjęciem
  • Powierzchnia odporna na działanie promieni słonecznych
  • Szeroki wybór szablonów
  • Płyta wielowarstwowa o grubości 3 mm wykonana z blachy białej oraz połączenia czarnego rdzenia z tworzywa sztucznego
  • Nadaje się do ścieralnych foliopisów
  • Wspaniałej jakości druk bezpośredni z powłoką na wysoki połysk
  • Dostępna w 4 rozmiarach
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twoje zdjęcie w postaci ściany magnetycznejUniwersalna tablica ścienna z własnym zdjęciem

Tablice magnetyczne to sprawdzone przedmioty codziennego użytku. Wykonana z metalu powierzchnia i zwykły magnes, a pomiędzy nimi kartki z notatkami, pocztówki i listy – czyli wszystko to, czego nie wolno dziurkować, a musi wisieć w widocznym miejscu. W zależności od wielkości i mocy magnesu można nim przymocować cięższe przedmioty, np. breloki lub inne drobiazgi. Na PhotoFancy możesz pójść o krok dalej i zaprojektować dla siebie spersonalizowaną tablicę magnetyczną z własnym zdjęciem. Uniwersalność tablicy odnosi się nie tylko do jej zastosowania, ale także do jej wyglądu. Zapomnij o tablicy suchościeralnej. Na tablicy magnetycznej możesz np. zlecić wykonanie nadruku imienia (podobnie jak w przypadku kalendarza imiennego) lub ulubionego zdjęcia, logo lub grafiki. Nieważne, do czego jej użyjesz, ważne, że jest to Twój pomysł, czyli tablica magnetyczna z własnym zdjęciem!

Twoje zdjęcie w postaci tablicy magnetycznejSamodzielne projektowanie praktycznej tablicy magnetycznej

Tablica magnetyczna ze zdjęciem nie tylko ładnie się prezentuje – jak np. fotopłyta z tworzywa sztucznego – ale jest także praktyczna. Tablica korkowa to przeżytek. Na tablicy magnetycznej możesz pisać odpowiednimi pisakami, a za pomocą magnesów zawieszać wszelkie istotne notatki. Twoje zdjęcie w postaci tablicy „memo” może być wykorzystywane w różny sposób. Możesz np. dla każdego członka swojej rodziny samodzielnie zaprojektować tablicę magnetyczną i wydrukować na niej plan tygodnia. Następnie powiesić ją przy drzwiach do pokoju. Dzięki temu każdy będzie wiedział, co musi w danym tygodniu zrobić. Tablicę z własnym zdjęciem możesz także powiesić w biurze i wydrukować na niej zdjęcie swojej rodziny, aby mieć ją zawsze przy sobie, nawet w pracy. Twoje zdjęcie w postaci tablicy magnetycznej ma uniwersalne zastosowanie – zaprojektuj tablicę zgodnie z własnymi potrzebami!

Zlecanie nadruku na kolorowej tablicy magnetycznej lub tablicy typu „whiteboard”

Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować tablicę magnetyczną, możesz zlecić wykonanie na niej nadruku albo część jej pozostawić niezadrukowaną, aby było miejsce na notatki. Jeśli tablicę magnetyczną chcesz w całości zaprojektować jako tablicę „memo”, puść wodze fantazji i stwórz kolorowe arcydzieło, tablica nie musi być przecież biała. Twoje zdjęcie w postaci tablicy magnetycznej może być tak kolorowe, jak tylko chcesz, ponieważ przymocowane do niej karteczki zawsze będą dobrze widoczne na motywie. Jeśli chcesz natomiast zlecić wykonanie nadruku na tablicy do pisania, a nie chcesz, aby była zwykłą tablicą typu „whiteboard”, możesz ją samodzielnie zaprojektować. Możesz np. wydrukować na niej tabelę albo inne pomocne oznakowania, aby móc szybciej zaprezentować swoje pomysły kolegom w pracy. Dozwolone są także wszelkiego rodzaju kombinacje: Twoje zdjęcie wydrukowane na jednej połowie tablicy magnetycznej, a druga połowa służąca do pisania. Sam zdecyduj, w jaki sposób chcesz samodzielnie i zgodnie z własnymi potrzebami zaprojektować swoją tablicę magnetyczną.