Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

iPhone 6 / 6s zaprojektuj sam etui do telefonu z własnym zdjęciem

Ulubione zdjęcie na iPhonie: w PhotoFancy możesz sam zaprojektować etui do telefonu iPhone 6 lub iPhone 6s i nadrukować je na fotopokrowiec lub etui typu flipcase. W taki sposób Twój iPhone stanie się unikatowy i będzie jednocześnie chroniony przed zarysowaniami. 

  • Etui do iPhone’a 6 i iPhone’a 6s z własnym zdjęciem
  • Opcjonalnie: Wzmocnione etui z ochroną premium przed uderzeniami 
  • Doskonała jakość druku
  • Dopasowane otwory do złącz i kamery
  • Dostępne jako designerski pokrowiec lub etui typu flipcase
  • NOWOŚĆ: Opcja „całościowego nadruku” (zadrukowane krawędzie)
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj sam etui do telefonu iPhone 6 lub iPhone 6s ze zdjęciem

Aktualne iPhone’y są dostępne w kolorze srebrnym i szarym, co jest stylowe, ale niezbyt indywidualne. Tak samo stylowe, ale bardziej osobiste jest etui do iPhone’a 6/6s z własnym zdjęciem. W PhotoFancy możesz sam zaprojektować własne etui do telefonu iPhone 6 i iPhone 6s: jako etui typu backcase lub flipcase. Etui typu flipcase możesz użyć również jako małego portfela, jeśli podróżujesz jedynie z lekkim bagażem. Wtedy wystarczy po prostu torebeczka noszona na szyi. Jeśli to jednak za mało, możesz również zamówić dopasowane do Twojego etui ze zdjęciem do iPhone’a 6 lub iPhone’a 6s pokrowce o różnych wielkościach. Jako prezent możesz również sam zaprojektować etui do iPhone’a 6s lub iPhone’a 6, na przykład dla najlepszej przyjaciółki lub najlepszego przyjaciela. Chętnie wydrukujemy na obudowie wasze najpiękniejsze zdjęcie. 

Zaprojektuj sam etui do iPhone’a 6/6s z własnym zdjęciem

Jeśli chcesz sam zaprojektować etui do iPhone’a 6 lub iPhone’a 6s, masz u nas wiele możliwości. Możesz przesłać własne zdjęcia, edytować tekst, efekty i ramki lub przygotować kolaż − możemy wydrukować wszystko na Twoim etui do iPhone’a 6 lub iPhone’a 6s. Dodatkowo dostępna jest jeszcze funkcja MagicName: do odpowiedniego motywu wyczarujemy imię, jakby motyw został stworzony wyłącznie do tego celu. Możemy to również wydrukować na Twoim pokrowcu do iPhone’a 6s lub iPhone’a 6. Swoje etui ze zdjęciem możesz zaprojektować na całej powierzchni wydruku lub ze zmniejszonym motywem i kolorem tła. W przypadku wariantu backcase możesz nawet zadrukować boczne powierzchnie obudowy iPhone’a 6/6s. Jeśli chcesz zamówić wzmocnioną ramkę, zalecany jest wydruk bez powierzchni bocznych. W taki sposób nic nie zostanie przykryte zdjęciem, ale iPhone’owi prawie nic nie może się przydarzyć. 

Wydruk własnego zdjęcia na obudowie do smartfona w formie etui typu flipcase

Etui typu flipcase z własnym zdjęciem szczególnie dobrze chroni Twojego iPhone’a 6 lub 6s i nadaje mu piękno. Etui całkowicie okrywa iPhone’a, posiada jednak z tyłu otwór na obiektyw, dzięki czemu nie musisz stale wyjmować telefonu z etui. Wystarczy otworzyć klapkę ochronną obudowy, która jest zamykana za pomocą zamka magnetycznego. Klapkę do etui iPhone’a 6/6s zadrukujemy z przodu Twoim zdjęciem na całej powierzchni 7x14cm lub z kolorową ramką. Z tylnej strony klapki znajdują się kieszonki na karty lub banknoty. Jeśli chcesz sam zaprojektować jasny kolor tła dla Twojego etui do iPhone’a 6 i 6s, to powstanie piękny kontrast do reszty etui typu flipcase, która jest zawsze czarna. Na etui wydrukujemy Twoje zdjęcie za pomocą nadruku na tkaninach, zabarwiając włókna. Dzięki temu obudowa ze zdjęciem do smartphone’a będzie trwale piękna.