Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj sam etui do telefonu iPhone 6s Plus i iPhone 6 Plus z własnym zdjęciem

Etui do iPhone’a z własnym zdjęciem: Zaprojektuj w PhotoFancy unikalne etui do iPhone’a 6 Plus lub iPhone'a 6s Plus z własnym zdjęciem. Wydrukuj swoje ulubione zdjęcie na etui typu flipcase lub hardcase!

  • Zaprojektuj sam etui do iPhone'a 6 Plus lub iPhone’a 6s Plus 
  • Otwory na obiektyw i złącza
  • Do wyboru klasyczny designerski pokrowiec lub stylowe etui typu flipcase
  • Doskonała jakość druku
  • Opcjonalnie z ochroną premium przed uderzeniami i „nadrukiem całościowym” na krawędziach
  • NOWOŚĆ: Uniwersalne etui na telefony pasujący do wszystkich modeli iPhone'a
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj sam etui do iPhone’a 6 Plus i iPhone’a 6s Plus z własnym zdjęciem

iPhone'y to prawdopodobnie najbardziej popularne smartfony − i wszystkie wyglądają prawie tak samo. Osobista naklejka może nadać im indywidualności, ale jako urządzenia o wysokiej jakości są oklejane raczej niechętnie. Dużo bardziej stylowe jest dobrze wyglądające, kompletne etui do iPhone’a 6s Plus/ iPhone'a 6 Plus zaprojektowane przez ciebie w celu personalizacji, które zachowuje wysoką jakość iPhone’a. Etui do iPhone’a 6 Plus/ iPhone'a 6s Plus z własnym zdjęciem możesz zamówić poprzez PhotoFancy jako etui typu flipcase lub hardcase. iPhone’a używamy nie tylko poza domem − umożliwia on nam także wygodne zakupy online w domu na sofie. Możesz w tym celu sam zaprojektować pasujące do niego poduszki i cieszyć się z popołudniowej kawy z filiżanek z własnym motywem. 

Wydruk na etui do smartfona lub etui z typu flipcase dla Twojego iPhone’a

Możesz sam zaprojektować swoje etui do iPhone 6 Plus/ iPhone 6s Plus jako etui typu flipcase ze zdjęciem lub hardcase. Szczególnie dobrą ochronę zapewnia etui typu flipcase, w którym zadrukowana klapka chroni wyświetlacz Retina Twojego iPhone’a przed zarysowaniem, i etui typu backcase z pierścieniem ochronnym do powierzchni bocznych i krawędzi. Obie wersje etui są dokładnie dopasowane do wymiarów iPhone'a 6 Plus lub 6s Plus. Wymiary 77,9mm x 158,2mm iPhone’a 6s Plus są, tak jak wymiary 77,8mm x 158,1mm iPhone’a 6 Plus, okryte dokładnie pasującą obudową. Możesz zatem zupełnie spokojnie sam zaprojektować swoje etui do iPhone'a 6s Plus/ iPhone'a 6 Plus. Jeśli podasz model, etui będzie pasowało w każdym przypadku. 

Zaprojektuj sam etui na iPhone 6s Plus i iPhone 6 Plus z własnym zdjęciem

Do własnego projektu etui do iPhone'a 6sPlus/ iPhone'a 6 Plus możesz stworzyć motyw tekstowy lub użyć własnego zdjęcia i wydrukować je na futerale telefonu. Klasyki to najpiękniejsze zdjęcia z wakacji, ale także zdjęcia par lub przyjaciół, jak również wzory i logo klubów. U nas możesz sam zaprojektować swoje etui do iPhone’a 6 Plus/ iPhone’a 6s Plus, wybierając więcej niż tylko jeden motyw. Nasze oprogramowanie do projektowania udostępnia Ci różne kolaże, do których możesz dodać najróżniejsze swoje zdjęcia. Pamiętaj jednak o wielkości swojego iPhone'a − chcesz mimo wszystko wciąż coś zobaczyć! Na każdym etapie przetwarzania możesz zobaczyć, jak Twoje etui do iPhone'a 6s Plus / iPhone’a 6 Plus będzie wyglądało później. 

Pokrowiec na telefon ze zdjęciem o dużej trwałości

Jeśli chcesz sam zaprojektować swoje etui do iPhone 6 Plus/ iPhone 6s Plus, możesz wybrać wersję etui typu flipcase lub hardcase. Etui typu flipcase jest wykonane ze sztucznej skóry, a hardcase − z tworzywa sztucznego. Oba materiały są zaprojektowane w celu ochrony Twojego iPhone’a przez długi czas. Nadają się również do własnego projektowania, poprzez wydrukowanie Twojego zdjęcia na pokrowcu lub etui. Twoje zdjęcie na iPhonie będzie odporne na zarysowania i ścieranie, ponieważ druk nie jest powierzchniowy, lecz wnika głęboko w materiał.