Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie wykonania nadruku na tylnej pokrywie i etui z klapką do smartfonu iPhone 7

Pokrowiec z własnym zdjęciem na smartfon iPhone 7. Zaprojektuj na PhotoFancy spersonalizowany pokrowiec na smartfon iPhone 7 ze zdjęciem. Zleć wykonanie nadruku własnego zdjęcia i zabezpiecz swój smartfon za pomocą etui z klapką lub pokrywy tylnej!

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon iPhone 7
  • Opcjonalnie dostępna ochrona Premium
  • Zlecanie nadruku własnego zdjęcia, wybranego imienia lub wiadomości tekstowej
  • Dopasowane otwory na aparat i inne złącza
  • Dostępne jako klasyczne etui designerskie lub stylowe etui z klapką
  • Nadruk odporny na zarysowania i mycie
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielne projektowanie etui z własnym zdjęciem na smartfon iPhone 7

Smartfon iPhone 7 obiecuje Ci bezprzewodową wolność, gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek się wybierasz! Aby takie cudeńko się nie uszkodziło, gdy akurat korzystasz z danej Ci wolności, powinieneś odpowiednio je zabezpieczyć. W drodze na zajęcia sportowe szybko wkładasz na głowę czapkę z daszkiem, a bidon i smartfon wrzucasz do torby bawełnianej. W takich sytuacjach Twój telefon powinien być zabezpieczony przed uszkodzeniem. Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować spersonalizowany pokrowiec na smartfon iPhone 7, który nie tylko chroni Twój telefon, ale także ładnie się prezentuje. Pokrowiec z własnym zdjęciem dostępny jest w dwóch wersjach: jako pokrywa tylna na tylną stronę telefonu i jako etui z klapką. Obie wersje pokrowca na smartfon iPhone 7 możesz zaprojektować samodzielnie, wykonując je według swoich oczekiwań i wyobrażeń.

Zlecanie wykonania nadruku na pokrowcu na smartfon iPhone 7 w postaci spersonalizowanego etui

Jeśli posiadasz słuchawki AirPods, rzadko będziesz wyjmował telefon z torby. Niestety, najczęściej to jest właśnie ta chwila, w której smartfon wypada Ci z dłoni. Mając etui z klapką ze zdjęciem lub pokrywę tylną, zabezpieczysz swój smartfon iPhone 7 na wypadek upadku. (Oczywiście nie z każdej wysokości…) Oba rodzaje pokrowca na smartfon z własnym zdjęciem osłaniają delikatne krawędzie telefonu, zapobiegając uszkodzeniom. Pokrywa tylna wzmocniona jest ponadto metalem. Równie wytrzymały jest także nadruk. Zdjęcia drukowane są na pokrywie tylnej metodą druku fotograficznego gwarantującego dużą ostrość, a nadruk na etui z klapką charakteryzuje się mocnymi kolorami. Nadruk na obu rodzajach etui jest bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania i ścieranie.

Samodzielnie zaprojektuj etui z własnym zdjęciem na smartfon iPhone 7!

Na naszej stronie możesz w łatwy i szybki sposób zaprojektować etui na smartfon iPhone 7. Nie bój się, projektowanie etui to nie fizyka jądrowa i jest naprawdę proste, możesz to zrobić bezpośrednio w przeglądarce. Po prostu wyślij nam swoje zdjęcie lub wybierz motyw MagicName. Zanim nadrukujemy Twoje zdjęcie na etui na smartfon iPhone 7, możesz poddać je dodatkowej obróbce. Projektowanie jest proste i na pewno Ci się uda. Na każdym etapie masz podgląd na swój motyw. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne projektowanie pokrowca i chcesz wykorzystać do tego własne zdjęcie, poinformujemy Cię, czy jego rozdzielczość jest wystarczająca. W przypadku motywów MagicName ta opcja jest automatyczna. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować pokrowiec na smartfon iPhone 7, masz wiele możliwości projektowania – wypróbuj wszystkie!