Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie wykonania nadruku na tylnej pokrywie i etui z klapką do smartfonu iPhone 7 Plus

Pokrowiec z własnym zdjęciem na smartfon iPhone 7. Zleć na PhotoFancy wykonanie nadruku na spersonalizowanym etui na smartfon iPhone 7 Plus. Możesz samodzielnie zaprojektować pokrowiec ochronny, wybierając jedną z dwóch wersji: etui z klapką lub pokrywę tylną i zlecić nadruk własnych zdjęć!

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon iPhone 7 Plus
  • Wysokiej jakości obróbka materiałowa
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub wybranym tekstem
  • Optymalna ochrona przed zabrudzeniem i uderzeniem
  • Wspaniała jakość nadruku z połyskiem
  • Otwory dopasowane do aparatu i pozostałych złączy
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zlecanie wykonania spersonalizowanego nadruku na pokrowcu na smartfon iPhone 7 Plus

Wychodzisz z domu w pośpiechu, klucze i telefon wrzucasz szybko do torby i pędzisz na przystanek – kto tego nie zna? Aby Twój nowy iPhone się nie porysował, możesz zaprojektować na PhotoFancy spersonalizowane etui ochronne na smartfon. Zleć wykonanie nadruku swoich ulubionych zdjęć i zabezpiecz swój telefon w intrygujący sposób. Samodzielnie zaprojektuj etui ochronne w postaci pokrywy tylnej lub etui z klapką. Nie chcemy, aby Twój telefon się zniszczył, a nadruk na etui wyblakł, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do jakości druku. W przypadku etui z klapką motyw drukujemy metodą sublimacji. Podobnie, jak w przypadku wytrzymałych poduszek ze zdjęciem, farba drukarska jest bezpośrednio nanoszona na włókna. Dzięki temu Twoje zdjęcie nie zarysuje się ani się nie zetrze, niezależnie od tego, czy wybrałeś pokrowiec w postaci pokrywy tylnej, czy etui z klapką.

Samodzielne projektowanie etui z własnym zdjęciem na smartfon iPhone 7 Plus

Dzięki swoim wymiarom (158,2 mm x 77,9 mm x 7,3 mm) smartfon iPhone 7 Plus oferuje wiele miejsca do projektowania. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować własne etui na telefon iPhone 7 Plus, możesz wykorzystać do tego własne zdjęcie lub stworzyć motyw MagicName. Motyw MagicName polega na umieszczeniu Twojego imienia w odpowiednim motywie, podobnie, jak w przypadku kubków imiennych. Tekstu nie tworzą litery, lecz elementy graficzne, np. chmury albo płatki kwiatów. Jeśli chcesz zaprojektować pokrowiec na smartfon iPhone 7 Plus z własnym zdjęciem, masz do dyspozycji wiele efektów do projektowania. Wypróbuj wszystkie opcje, to jest naprawdę bardzo proste! Na koniec wydrukujemy Twoje zdjęcie na pokrowcu tak, jak sobie tego życzysz.

Pokrowiec na smartfon z własnym zdjęciem w postaci jedynego w swoim rodzaju etui ochronnego

Pokrowiec ochronny na telefon iPhone 7 Plus możesz zaprojektować jako pokrywę tylną lub etui z klapką. Oba rodzaje etui zabezpieczą Twój smartfon, pięknie się przy tym prezentując. Różnica między wariantami polega na tym, że każdy z nich kładzie nacisk na coś innego, łączy je natomiast to, że dobrze chronią Twój telefon, gdy jesteś w podróży. Pokrywa tylna to pokrowiec z własnym zdjęciem, którego powierzchnię możesz zaprojektować prawie w całości. Płaską pokrywę nakłada się na tylną stronę telefonu. Ten rodzaj pokrowca osłania krawędzie telefonu, nie zasłaniając ekranu. Pokrywa tylna chroni wprawdzie Twój telefon, służy jednak przede wszystkim do wyrażania własnej osobowości. W przypadku etui z klapką jest odwrotnie. Swoje zdjęcie lub inne motywy możesz nadrukować na przedniej stronie pokrowca, która osłania ekran smartfonu iPhone 7 Plus. Dzięki temu ekran Twojego telefonu jest lepiej zabezpieczony.