Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui na iPhone 8 z własnym zdjęciem

Jeśli chcesz zaprojektować swoje własne etui na iPhone 8 to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz obudowy, pokrowce, case'y lub etui z klapką, na których możemy wykonać dla Ciebie nadruk zdjęcia, grafiki lub napisu.

  • Projektowanie osobistego etui na telefon iphone 8
  • Wycięcia na aparat i elementy obsługowe
  • Z własnym zdjęciem, wybranym imieniem lub tekstem
  • Zabezpieczenie „Premium” przed upadkiem Twojego smartfona
  • Wspaniała jakość nadruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie swojego etui ze zdjęciem na iPhone 8

U nas dostaniesz etui na iPhone z nadrukiem w wysokiej jakości. Zapewni ono ochronę Twojego smartfona Apple, ponieważ etui lub etui z klapką działa na telefon jak poduszka powietrzna. Etui z tworzywa sztucznego pochłania większość wstrząsów. Ta ochrona jest jeszcze większa dzięki tylnej stronie wzmocnionej metalem. Zapewnia ona stabilność. Jeśli to Ci nie wystarcza, możesz wybrać naszą opcję „bumper”. Zabezpieczenie Premium przed upadkiem chroni Twoje urządzenie dodatkowo przed wstrząsami. Etui jest dopasowane do Twojego iphone 8. W związku z tym, zamawiane u nas etui do iPhone 8 posiada otwory w odpowiednich miejscach. Przyciski, aparat i złącza są nadal dostępne. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować swoje etui na telefon iphone 8, wybierz najlepiej własny motyw lub jeden z naszych szablonów. Rezultat przeniesiemy na etui w formie nadruku we wspaniałej jakości fotograficznej. Dzięki temu uzyskasz ochronę dla Twojego iphona, który będzie wyposażony w piękny nadruk odporny na zarysowania.

Case na iPhone 8: Wykonywanie nadruku własnego zdjęcia na etui

W celu zaprojektowania swojego etui na iphone 8 wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych wielu motywów. Oferujemy duży wybór odpowiednich zdjęć, napisów i proponowanych tekstów. Są one posortowane według okazji, więc znajdziesz odpowiedni motyw zarówno na urodziny, jak również na Boże Narodzenie, Wielkanoc lub rocznicę ślubu. Wiemy oczywiście, że nie wszystkie motywy trafią w 100 procentach w Twój gust. W związku z tym oferujemy Ci możliwość dopasowania naszych motywów do swoich upodobań. Oznacza to, że Ty uzupełniasz swoje wybrane imię, napis lub tekst. Możesz dostosować rodzaj i styl czcionki oraz wybrać kolory. Cokolwiek zaprojektujesz, my nadrukujemy na Twoim indywidualnym etui na iphone 8. Możemy przy tym zadrukować nie tylko tylną stronę obudowy, ale na Twoje życzenie również jej krawędzie.

Pokrowiec na iPhone 8: etui ochronne iphone 8 z własnym zdjęciem

Czy chcesz zaprojektować swoje etui na iphone 8 z własnym zdjęciem? Istnieje również taka możliwość. W tym celu załaduj po prostu zaprojektowany przez Ciebie motyw ze zdjęciem. My wykonamy odporny na zdrapanie nadruk zdjęcia na etui ochronnym do Twojego urządzenia. W ten sposób zachowasz swoje ulubione zdjęcie, zdjęcie Twojej rodziny lub migawkę z urlopu jako motyw. Ty decydujesz zatem, jak ma wyglądać etui z klapką lub pokrowiec do telefonu, a my wykonamy na nim nadruk w najnowocześniejszej technologii. W ten sposób stworzysz coś wyjątkowego.

Samodzielne projektowanie etui na iphone 8 z nadrukiem

Zaprojektowanie etui na telefon to doskonały pomysł na prezent. Możesz samodzielnie zaprojektować dla swojej partnerki lub swojego partnera, przyjaciółki lub przyjaciela, dla kogoś z rodziny lub innej osoby etui na telefon ze zdjęciem i podarować je jako ochronne fotoetui. Ta indywidualna i spersonalizowana niespodzianka zrobi z pewnością dobre wrażenie. Kto decyduje się na wysokiej jakości iphone 8, przykłada dużą wagę do najnowocześniejszych technologii. Taki kosztowny nabytek wiele osób chce chronić przed uszkodzeniami. Radość będzie jeszcze większa, jeśli tej osobie podarujesz wytrzymałe i stabilne etui na telefon z indywidualnym i ładnym nadrukiem. Bez względu na to, czy etui na iphone 8 ze zdjęciem lub innym motywem jest przeznaczone dla Ciebie czy dla innej osoby, zrobi ono z pewnością dobre wrażenie i sprawi wiele radości.