Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj własne etui z nadrukiem na iPhone 8 Plus

Chciałbyś sam zaprojektować i spersonalizować etui na iPhona 8 Plus? Tutaj masz możliwość zamówienia nadruku na etui komórki i ozdobienia go własnym zdjęciem lub grafiką.

  • Zamów indywidualny nadruk na etui dla iPhona 8 Plus
  • Dostępny jako etui tylne (hard case) i etui z klapką (flip case)
  • Zaprojektuj etui ochronne z własnym zdjęciem, dowolnym tekstem lub imieniem
  • Wysokiej jakości wykonanie - tylna ścianka wzmacniana metalową płytką
  • Doskonały wydruk fotograficzny z pięknym połyskiem
  • Precyzyjnie dopasowane otwory na obiektyw aparatu i gniazda
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj swoje etui z nadrukiem na iPhona 8 Plus

Chciałbyś sam zaprojektować indywidualne etui do iPhona 8 Plus? Jeśli tak, u nas możesz wybrać coś dla siebie spośród licznych rodzajów etui, futerałów i projektów graficznych! Zdecyduj, jakie etui do iPhona 8 Plus Hülle będzie w pełni odpowiadać Twoim gustom. Daj się zaskoczyć doskonałej jakości etui ochronnych i ich żywym kolorom i zaprojektuj swój osobisty futerał ochronny dla Twojego iPhona 8 Plus. Na prezent urodzinowy bądź też do własnego użytku – etui ochroni Twój telefon przed zarysowaniami i niekorzystnym wpływem czynników pogodowych. Dzięki temu komórka zawsze będzie idealnie osłonięta, cały czas pozostając pod ręką. Poza tym możesz też stworzyć etui na iPhona 8 Plus i zamówić na niego nadruk własnego zdjęcia.

Zamów nadruk z własnym zdjęciem na fotograficzne lub ochronne etui do iPhone 8 Plus

Spersonalizowane etui na telefony są nie tylko praktyczne, ale też nadzwyczaj ładne. Popularne etui z klapką wyposażone w zamknięcie na magnes należy do klasyków wśród wybieranych projektów. Schowaj w nim Twojego smartfona, Twój dowód osobisty i Twoje karty kredytowe. W ten sposób możesz sam zaprojektować swoje etui ze zdjęciem na iPhona 8 Plus, zyskując jednocześnie miejsce na karty i dokumenty. Poza tym możesz także zaprojektować futerał lub stylowe etui z „nadrukiem dookoła“, umieszczając na nim własną fotografię. Będziesz zachwycony dużym wyborem modeli etui! Zamów już teraz osobistynadruk na etui Twojej komórki!

Zamów nadruk z własnym zdjęciem na pokrowiec do iPhone 8 Plus

Możesz zaprojektować swoje etui na iPhona 8 Plus i zamówić nadruk zdjęcia. Praktyczne etui lub futerał na iPhona możesz wykonać całkiem samodzielnie według własnego upodobania, umieszczając na nim grafikę lub fotografię. Wybierz wyrazisty i połyskujący nadruk fotograficzny i daj się zachwycić wysoką jakością materiału i nadruku na etui iPhona 8. Zaprojektowany indywidualnie futerał ochronny posiada idealnie dopasowane otwory na obiektyw aparatu i gniazda oraz bezpieczne zamknięcie. Futerały do iPhona 8 Plus typu Stand Up dzięki posiadanej funkcji podparcia umożliwiają ponadto oglądanie zdjęć i filmów bez konieczności trzymania urządzenia w ręce.

Zaprojektuj sam obudowę na iPhona 8 Plus

By stworzyć swoje etui na iPhona 8 Plus, skorzystaj z kreatora dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej. Stwórz projekt własnego futerału z klapką lub etui na tylną ściankę telefonu, wybierz obraz lub motyw i uzupełnij go o ewentualny dowolny tekst. Poza tym możesz też wybrać kolor tła i dowolnie wystylizować Twój futerał według własnego życzenia. Możesz zamówić nadruk na wszystkich stronach etui iPhona 8 i wybrać opcję nadruku dookoła. W ten sposób będziesz mógł podziwiać efekty Twojego projektu do fotograficznego etui iPhona ze wszystkich stron!