Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui na telefon z własnym zdjęciem dla Huawei Mate 10 lite

Chcesz zaprojektować etui ze zdjęciem dla Huawei Mate 10? Daj się zainspirować, odkryj całą gamę możliwości i stwórz własne, personalizowane etui!

  • Stwórz etui na Huawei Mate 10 lite
  • Precyzyjny, wyraźny wydruk zdjęć
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Odpowiednia ochrona przed pęknięciami oraz zabrudzeniem
  • Dostępne jako tradycyjne etui oraz obudowa z klapką
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz projekt osobistego etui z własnym zdjęciem na Huawei Mate 10 lite

Indywidualne obudowy na Twój Huawei Mate 10 lite nie tylko prezentują się świetnie, lecz są także niezawodnym czynnikiem zapobiegającym wszelkim szkodom i skutkom upadku Twojego telefonu. Jeśli chcesz zmienić wygląd swojego Huawei Mate 10 lite, możesz stworzyć nadruk na Twój oryginalny pokrowiec z klapką lub pokrywę na tylną część Twojego telefonu. Lśniące barwy pełne kontrastów oraz wysokojakościowe wykonanie zrobią na Tobie z całą pewnością niemałe wrażenie! Tutaj możesz pokazać swoją kreatywność projektując własne etui na Huawei.

Zaprojektuj nadruk na fotoetui dla Twojego Huawei Mate 10 lite

Podczas projektowania Twojego etui na Huawei Mate 10 lite, masz wybór pomiędzy różnymi obudowami na smartfon, pokrowcem z klapką oraz uniwersalną skarpetą na telefon. Chcesz jednocześnie umieścić swój telefon w jednym miejscu oraz mieć przy sobie wizytówki, kartę kredytową lub pieniądze? W takim razie będzie futerał z klapką to, czego potrzebujesz. Ponadto zapewnisz wszystkiemu optymalne bezpieczeństwo. Taką obudowę możesz także zamknąć za pomocą magnetycznego zapięcia. Poza tym możesz oprócz zdjęcia użyć także szablony MagicName, które pozwolą Ci wykreować grafikę z Twoim imieniem lub tekstem i utworzyć tym samym nadruk na etui z klapką dla Huawei Mate 10 lite z Twoim imieniem lub dowolnym tekstem. Zdecyduj się na etui, które odpowiada Twoim wymaganiom oraz potrzebom i zaprojektuj sam swoją wymarzoną obudowę. Taki pokrowiec stanie w centrum uwagi Twoich bliskich i przyciągnie wzrok niejednej osoby!

Twoja obudowa ze zdjęciem na Huawei Mate 10 lite

Modne foto-etui zachwyca lśniącymi barwami, pięknym połyskiem oraz możliwością zadrukowania krawędzi. Z nim Twój używany smartfon zabłyśnie nowym blaskiem. Możesz także zaprojektować skarpetę na telefon z własnym zdjęciem oraz pokrywę na tylną ściankę Twojego telefonu. Praktyczne fotoetui w postaci pokrywy jest ustabilizowane metalową płytką dla trwalszej i lepszej ochrony telefonu. Zaprojektuj swoje etui ze zdjęciem na Huawei Mate 10 lite i zabezpiecz swój telefon przed różnymi negatywnymi skutkami upadku. Obojętnie, czy wybierzesz etui ze zdjęciem, skarpetę na telefon lub praktyczną obudowę z klapką – zrealizuj swoje idee i najciekawsze pomysły, zaprojektuj swój niepowtarzalny futerał na Huawei Mate 10 lite!

Etui ochronne lub pokrowiec na Twój Huawei Mate 10 lite

Chcesz zaprojektować obudowę z własnym nadrukiem na Twój Huawei Mate 10 lite? Zdecyduj się na swój motyw lub grafikę stworzoną przez Ciebie i wykreuj swój futerał z imieniem, wybranym przez Ciebie zdjęciem lub tekstem! Przy projektowaniu etui na telefon z własnym zdjęciem masz ogromny wybór różnych modeli, opcji pokrowców, szablonów oraz materiałów. Specjalną ochroną Twojego smartfona jest opcja bumper, która zabezpiecza krawędzie telefonu. Odkryj świetną jakość naszych wydruków oraz stwórz swoją personalizowaną obudowę ochronną z wybraną przez Ciebie grafiką. Zrób ze swojego telefonu stylowego i indywidualnego towarzysza, który będzie stale u Twego boku.