Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui na Huawei Mate 10 Pro

Chcesz zaprojektować swoje etui ze zdjęciem na Huawei Mate 10 Pro? Zdecyduj się na obudowę ochronną, na której możesz polegać w 100% a ponadto będzie miała indywidualny i dopasowany do Ciebie wygląd!

  • Indywidualne etui na Huawei Mate 10 Pro
  • Dostępność wszystkich niezbędnych przycisków, kamery i otworów
  • Zaprojektuj z własnym zdjęciem, dowolnym imieniem lub tekstem
  • Twoje etui, Twój unikat – bądź oryginalny!
  • Optymalna ochrona dla Twojego smartfona
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj swoje etui ze zdjęciem na Huawei Mate 10 Pro

Piękne oraz niepowtarzalne etui, które jest idealnie dopasowane do Ciebie i Twojego telefonu Huawei Mate 10 Pro nie tylko świetnie wygląda, ale także zabezpiecza Twój telefon przed zarysowaniami i różnymi szkodami spowodowanymi upadkiem lub użytkowaniem smartfona. Ponadto zachwyca swoimi żywymi kolorami oraz pięknym połyskiem. W ten sposób Twój telefon stanie się prawdziwym unikatem, który przykuje wzrok znajomych! Zabezpiecz teraz Twój smartfon oraz stwórz nadruk na Twoją obudowę. Wybierz jeden motyw lub grafikę która podoba Ci się najbardziej oraz dopasuj ją indywidualnie do wybranego pokrowca, etui lub obudowy z klapką oraz zindywidualizuj ją wg. własnych upodobań i życzeń. Zaprojektuj własne etui ze zdjęciem na Huawei Mate 10 Pro oraz puść wodze swojej wyobraźni!

Stwórz obudowę z nadrukiem na Huawei Mate 10 Pro

Bądź kreatywny i dopasuj indywidualnie swoje etui na Huawei Mate 10 Pro, zaskoczymy Cię wspaniałą jakością materiału oraz świetnym i precyzyjnym wydrukiem. Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny pokrowiec z klapką, z całą pewnością docenisz lekki materiał, z którego wykonany jest pokrowiec oraz fakt, iż jest on chroniony zarówno ze strony ekranu jak i tylnej części Twojego smartfona. W ten sposób możesz być pewny, że Twój telefon jest odpowiednio chroniony. Tworzywo sztuczne w postaci eko-skóry sprawi, że Twój telefon będzie optymalnie zabezpieczony, dodatkowo futerał z klapką jest wyposażony w zapięcie magnesowe, a klapka zawiera kilka kieszeni w których możesz umieścić karty, banknoty, wizytówki itp. Co więcej, możesz swój pokrowiec także przetrzeć wilgotną ścierką w wypadku zabrudzenia. Nadruk jest niezwykle wytrzymały co sprawia, że się nie ściera. Stwórz teraz etui na Twój Huawei Mate 10 Pro!

Twój pokrowiec ze zdjęciem na telefon Huawei Mate 10 Pro

Zdecyduj się na futerał z nadrukiem wysokiej jakości dla Twojego Huawei P10 Lite. To etui możesz przez internet i Twoją przeglądarkę w bardzo szybki i łatwy sposób sam zaprojektować. Obudowa z tworzywa sztucznego może zostać zaprojektowana z własnym zdjęciem, wybranym nadrukiem, imieniem lub tekstem. Tył obudowy jest wzmocniony metalową płytką, która stabilizuje etui oraz zapewnia jeszcze lepszą ochronę Twojemu Huawei Mate 10 Pro. Krawędzie Twojego telefonu są także ochronione dzięki opcji bumper, czyli gumowej osłonie krawędzi telefonu. Z naszym etui na Huawei jest Twój telefon bezpieczny i stale chroniony przed szkodami. Na naszej stronie znajdziesz pokrowce, które są idealnie dopasowane do wybranego telefonu. Posiadają wszystkie niezbędne wycięcia oraz otwory na potrzebne przyciski i złącza co sprawia, że nie musisz Twojego telefonu za każdym razem specjalnie wyciągać ze swojego etui.

Duży wybór pokrowców na Huawei Mate 10 Pro

Stwórz projekt nadruku na Twoje etui Huawei Mate 10 Pro oraz sprawdź wysoką jakość wykonania etui z błyszczącym i żywym nadrukiem. Projektując swoje etui z własnym zdjęciem możesz popisać się kreatywnością oraz użyć później utworzonej przez Ciebie grafiki. Tak więc masz nowe, indywidualne etui które przyciągnie uwagę otaczających Cię osób. Ponadto możemy również zaoferować nietypowy nadruk „naokoło”, podczas którego nadrukowujemy Twoje zdjęcie także na krawędziach Twojego etui. Ze skarpetą na Twój telefon, na który nadrukujemy Twoją grafikę głęboko we włókna pokrowca, masz podwójną ochronę swojego smartfona. Zaprojektuj teraz etui na Huawei Mate 10 Pro!