Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj własne etui z nadrukiem do Twojego Huawei P10

Etui to idealna ochrona dla smartfona. Jeśli zechcesz jednak samodzielnie zaprojektować swoje etui na Huawei P10, zyskasz na tym jeszcze więcej: Motyw z własnym zdjęciem w formie nadruku.

  • Indywidualne etui na Huawei P10
  • Znakomity nadruk o fotograficznej jakości
  • Stwórz projekt z własnym zdjęciem, imieniem lub innym tekstem
  • Otwory na elementy obsługowe i obiektyw aparatu
  • Wybierz dla siebie designerskie etui tylne lub futerał z klapką.
  • Twoja osłona Premium chroniąca przed uderzeniami i zabrudzeniem
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Osłona dla Twojego Huawei P10 z własnym zdjęciem

Spraw sobie etui ochronne na Twoją komórkę. Dzięki temu uchronisz się nie tylko przed uszkodzeniami spowodowanymi wstrząsami i uderzeniami, lecz także szpecącymi zarysowaniami. Jeśli na przykład chciałbyś zaprojektować sobie samodzielnie etui do Huawei P10 , to nie mogłeś lepiej trafić. Możesz wybrać dla siebie odpowiednie etui z tworzywa lub futerał z klapką i umieścić na nich nadruk z własnym zdjęciem. W ten sposób zyskasz pierwszorzędną ochronę smartfona, zapewniając mu jednocześnie fenomenalny wygląd.

Zaprojektuj sam etui na Huawei P10

Tylne etui (case) uchroni Twojego Huawei przed uszkodzeniami. Wysokiej jakości designerskie etui z tworzywa pozwala uniknąć uszkodzeń. Irytujące rysy przestają być problemem a wzmocniona metalem tylna ścianka chroni przed niepożądanym wygięciem. Jeśli zdarzy się, że P10 spadnie przypadkiem na ziemię, etui zapewni mu pewną ochronę przed uderzeniem. Choć tak niewielkie, to jednak solidnie wypełnia swe zadanie: Dzięki etui zaoszczędzisz sobie wiele stresu podczas użytkowania Twojego smartfona. Ale oczywiście zabezpieczenie przed uszkodzeniami to nie wszystko. Etui fotograficzne zachwyca bowiem swoją genialną optyką. Wybrany przez Ciebie motyw nadrukujemy Ci dookoła aż po krawędzie osłony, nadając jej olśniewający wygląd o fotograficznej jakości. A co najlepsze: Nadruk jest odporny na zarysowania. Nie musisz się zatem obawiać, że podczas użytkowania telefonu uszkodzisz Twój ulubiony motyw. Tak jak bezpieczna jest Twoja komórka w etui, tak trwały będzie Twój wspaniały nadruk ze zdjęciem.

Pokrowiec na Huawei P10: Kuracja upiększająca dla smartfona z etui fotograficznym

Motyw z fotografią możesz jednakże nadrukować nie tylko na jednostronnym etui (case), lecz także na futerale z klapką (flip case). Jeśli chciałbyś sam zaprojektować swoje etui na Huawei P10, ten wariant będzie dobrym wyborem. Decydując się bowiem na ten produkt zyskujesz stylowy futerał ze sztucznej skóry o wysokiej jakości wykonania. Dzięki tej oprawie flip case wygląda bardzo elegancko. Istotnym uzupełnieniem jest zapięcie na magnes, dzięki któremu możesz bez trudu otwierać i zamykać swój futerał. Wycięcia w odpowiednich miejscach zapewniają ponadto niezakłóconą funkcjonalność Twojego Huawei P10. A oto wyjątkowo bonus: Osłona ze sztucznej skóry posiada specjalne kieszonki, dzięki czemu w Twoim osobistym etui oprócz telefonu możesz nosić także karty płatnicze i inne podobne rzeczy. Jeśli chciałbyś samodzielnie zaprojektować futerał z klapką z własnym zdjęciem i zamówić jego nadruk, nie musisz obawiać się niezadowalających wyników. Druk tekstylny to technologia wysokiej jakości, która zachwyca niesamowitą wyrazistością obrazu. Z tak solidną i gustowną osłoną smartfona na pewno zapunktujesz wśród przyjaciół, kolegów i znajomych. Któż bowiem ma tak stylowo wyglądający futerał ze zdjęciem.

Zamów nadruk na etui ochronne do Huawei P10

A więc chciałbyś sam zaprojektować etui na smartfona ze zdjęciem? Jeśli chcesz zaprojektować samodzielnie etui na Huawei P10, wykonaj następujące czynności: Pobierz ze swojego komputera zdjęcie. Możesz je teraz zoptymalizować w dziecinnie prosty i szybki sposób, korygując kolory i retuszując czerwone oczy. Wykadruj odpowiedni fragment zdjęcia lub obróć motyw. Ramka do obrazka? Czemu nie, po prostu ją dodaj. Tak samo postępuj z efektami. A jeśli teraz uznasz, że chciałbyś jeszcze dołączyć jakiś krótki tekst, to śmiało! Sam widzisz: Dzięki naszym internetowym narzędziom możesz sam wykonać swój projekt z dziecinną łatwością uzyskując profesjonalnie wyglądający efekt. Niezależnie od tego, czy Twój motyw ma przenosić Cię do świata wspomnień, czy też po prostu chciałbyś mieć przy sobie drogą Ci osobę – Twoje fotograficzne etui zawsze da Ci wiele radości. Czy to zdjęcie z urlopu, czy wesoła fotka, mądra maksyma czy logo własnej firmy - etui na komórkę, oprócz mnóstwa radości, zapewni Ci lepszą ochronę Twojego Huawei P10.