Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Personalizowany pokrowiec ze zdjęciem: Stwórz etui z własnym nadrukiem na Huawei P40

Zaprojektuj etui na Huawei P40 z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. Stwórz modny oraz praktyczny gadżet, który będzie idealnie do Ciebie pasował.

  • Stwórz personalizowane etui
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór najróżniejszych szablonów oraz opcji edycji zdjęć
  • Wspaniała jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane etui ochronne: Projektuj etui z nadrukiem na Huawei P40

Spersonalizowane etui na Huawei P40 charakteryzuje się wyśmienitą jakością oraz profesjonalnym procesem nadruku, w którym wszystkie kolory są odporne na zarysowania oraz ścieranie. Dlatego możesz cieszyć się swoim pięknym etui na długi czas. Przed wydrukowaniem możesz również edytować swoje zdjęcia lub dodać imię podczas projektowania indywidualnego etui. Jeśli chcesz stworzyć etui na Huawei P40, nie postawimy Twojej wyobraźni żadnych granic! Daj się ponieść kreatwyności i oraz stwórz piękną obudowę z Twoim wymarzonym nadrukiem!

Etui z własnym nadrukiem na Huawei P40

Taki pokrowiec ze zdjęciem na Huawei P40 to także świetny pomysł na prezent – możesz je podarować najbliższym, czyli rodzinie, przyjaciołom lub dobrym znajomym. Bo co może być piękniejszego niż spersonalizowany prezent ze zdjęciem, który idealnie pasuje do obdarowanej osoby? Projektując etui z nadrukiem na Huawei P40, wystarczy wybrać swoje ulubione oraz najpiękniejsze zdjęcia z ostatnich kilku lat oraz zaprojektować odpowiednią obudowę. Taki podarunek jest odpowiednim prezentem na każdą okazję oraz z pewnością zaskoczy obdarowaną przez Ciebie osobę.

Indywidualny pokrowiec z klapką oraz własnym zdjęciem na Huawei P40

Projektując własne etui na smartfon, otrzymujesz wysokiej jakości pokrowiec, który idealnie chroni smartfon przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami. Możesz wybierać spośród różnych modeli. Wybierz pokrowiec z klapką, klasyczne etui lub futerał i od razu zacznij projektować swoje personalizowane etui na Huawei. Etui z klapką na Huawei P40 wykonane jest ze skóry syntetycznej, które zapewnia Twojemu Huawei idealną, wszechstronną ochronę. W pokrowcu znajdziesz kieszonki, które pozwalają schować różne potrzebne oraz niezwykle przydatne rzeczy, np. karty kredytowe, dowody osobiste, banknoty, listę zakupów itp. Dzięki temu zawsze masz przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy. Możesz też zdecydować się na praktyczną wersję, która może być wyposażona w dodatkową ochronę bumper, czyli gumową ochroną krawędzi telefonu. Dzięki wzmocnionej metalem tylnej części i dodatkowej gumowej otoczce, Twój telefon jest idealnie chroniony przed uszkodzeniami.

Obudowa na Huawei P40 – Instrukcja projektowania

Zaprojektowanie etui ochronnego ze zdjęciem na Huawei P40 jest dziecinnie proste i działa bezpośrednio online przez Twoją przeglądarkę - nie musisz więc pobierać żadnego specjalnego oprogramowania. Wybierz jeden z naszych szablonów lub kliknij „zaprojektuj bez szablonu” i możesz rozpocząć projektowanie. Zostaniesz automatycznie przekierowany do konfiguratora online, w którym możesz załadować zdjęcie oraz opcjonalnie wpisać dowolne imię lub tekst. Etui z nadrukiem na Huawei P40 jest zawsze widoczne jako produkt końcowy w podglądzie projektu. Po złożeniu zamówienia nadrukujemy wybrane przez Ciebie zdjęcie zgodnie z Twoimi życzeniami na pokrowcu ochronnym. Zwykle etui ze zdjęciem jest gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin. Zatem otrzmasz swoje gorąco wyczekiwane etui już po kilku dniach!