Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Huawei P40 lite

Na Photofancy możesz w szybki oraz prosty sposób zaprojektować indywidualne etui z własnym zdjęciem lub imieniem na Huawei P40 lite. Dzięki temu sprawisz, że Twój teleofn stanie się prawdziwym unikatem!

  • Zaprojektuj indywidualne etui na telefon
  • Duży wybór kreatywnych szablonów
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Z opcją bumper dla dodatkowej ochrony krawędzi telefonu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twój indywidualny towarzysz na co dzień: Zaprojektuj etui z nadrukiem na Huawei P40 lite

W dzisiejszych czasach smartfony nie ustępują nam na krok oraz towarzyszą nam w życiu codziennym. Niezależnie od tego, czy używamy go jako kalendarza, do komunikacji ze znajomymi, czy do śledzenia najnowszych trendów za pośrednictwem mediów społecznościowych - dla większości z nas telefon komórkowy jest prawdopodobnie zawsze pod ręką. Pokrowiec ochronny pomoże Ci cieszyć się swoim Huawei P40 lite przez długi czas. Z nami możesz zaprojektować własne etui na telefon i wydrukować je z wybranym zdjęciem, imieniem lub tekstem. W ten sposób Twój smartfon jest nie tylko optymalnie chroniony, ale także pokazujesz swoją osobowość i tworzysz niepowtarzalny produkt! Jeśli chcesz zaprojektować własne etui z nadrukiem na Huawei P40 lite, to dobrze trafiłeś. Oprócz wielu kreatywnych szablonów, za pomocą których możesz umiejętnie wyeksponować swoje imię lub zabawne powiedzenie, możesz również przesłać własne zdjęcie, a tym samym przekształcić etui na Huawei w coś wyjątkowego.

Personalizowany pokrowiec ochronny: Etui z własnym nadrukiem na Huawei P40 lite

Klasycznym pokrowcem na telefon jest twarde etui z tworzywa sztucznego. Wzmocniony metalem tył chroni boki i tylną ścianę. Doskonała jakość wydruku zdjęć nadaje odpornemu na zarysowania nadrukowi głębi oraz barwnych akcentów. Opcja wszechstronnego nadruku jest szczególnie efektowna. Nadruk będzie się znajdował również poza krawędziami. W ten sposób wspaniale podkreślisz swoje zdjęcie na etui dla Huawei P40 lite. Opcja bumper zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim indywidualnym etui przez długi czas.

Wszechstronna ochrona telefonu: Futerał z klapką na Huawei P40 lite

Świetną alternatywą jest spersonalizowane etui z klapką oraz własnym nadrukiem. Z nami możesz zaprojektować swoje etui z klapką na Huawei P40 lite i wydrukować na nim własne zdjęcie, imię lub tekst. Dzięki pełnokolorowemu nadrukowi tekstylnemu, tkanina zostaje zafarbowana wgłąb włókna co sprawia, że nadruk jest jeszcze trwalszy. Pokrowiec można wycierać ściereczką oraz jest odporny na zużycie, co zapewnia długotrwałą satysfakcje z zakupionego produktu. Etui z klapką obejmuje Twój Huawei P40 lite jak notatnik i zamyka go magnetycznym zapięciem. W ten sposób chroni również wyświetlacz, a Twój telefon otrzymuje doskonałą, wszechstronną ochronę. Wewnętrzne kieszenie są szczególnie praktyczne na dowody osobiste, karty i pieniądze. Zatem masz zawsze w zasięgu ręki najważniejsze rzeczy.

Tak zaprojektujesz swoje etui na Huawei P40 lite w szybki oraz prosty sposób!

Z nami możesz szybko oraz łatwo zaprojektować własne, spersonalizowane etui do Huawei P40 lite i wydrukować je z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, projekt jest wykonywany bezpośrednio online. Najpierw wybierasz model, a następnie jeden z naszych projektów lub „projekt bez szablonu”. Zostaniesz teraz automatycznie przekierowany do konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wprowadzić imię lub tekst i wprowadzić dalsze poprawki. Etui na telefon możesz przez cały czas zobaczyć jako produkt końcowy w podglądzie produktu. Po złożeniu zamówienia nadrukujemy Twój motyw na pokrowcu dokładnie według Twoich życzeń. Obudowa jest zwykle gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. Dzięki temu pokrowiec będzie z Tobą już po kilku dniach.