Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj samodzielnie osobiste etui na telefon Huawei P8 lite 2017 ze zdjęciem

Chciałbyś uchronić swoją komórkę przed zarysowaniami, kupując osłonę, która jednak nie wyglądałaby jak wszystkie inne? Zatem stwórz sobie własne etui na telefon ze zdjęciem, ponieważ u nas możesz samodzielnie zaprojektować swoje etui na Huawei P8 lite 2017!

  • Indywidualne etui na Huawei P8 lite 2017
  • Doskonała ochrona na Twój telefon
  • kStwórz projekt z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Ze wzmocnionymi obrzeżami - opcjonalnie w wersji bumper
  • Doskonała jakoś wydruku fotograficznego z pięknym połyskiem
  • Duży wybór kreatywnych szablonów projektów
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj samodzielnie etui do Huawei P8 lite 2017 - zamów nadruk na etui ochronne z własnym zdjęciem

Nie musisz robić niczego więcej poza wyborem zdjęcia, które umieścisz w swoim projekcie etui do Huawei P8 lite 2017. Możesz przy tym skorzystać z naszych prostych w obsłudze narzędzi, dzięki którym szybko i łatwo będziesz mógł umieścić nadruk z własnym zdjęciem na dowolnym futerale do komórki. Nieważne, czy obrazem, który zechcesz nadrukować na Twoim etui na Huawei P8 lite będzie zdjęcie Twojej partnerki czy partnera, Twojego zwierzaka domowego lub po prostu fotografia, która Ci się podoba: Wrzuć je do naszego edytora i skorzystaj z bogatej palety funkcji, by jeszcze bardziej zindywidualizować swoje etui. Możesz na przykład dodatkowo urozmaicić nadruk na Twoje etui fotograficzne o oryginalne hasło lub ładny kolaż, albo też pobawić się kolorami i poobracać i powycinać motyw według własnego uznania. Uwolnij wodze swojej fantazji i ciesz się tym, że masz okazję samodzielnie zaprojektować swój case na Huawei P8 lite 2017 dokładnie tak, jak tego chcesz!

Futerały typu flip case i wiele innych rodzajów etui do wyboru do koloru

Jeśli chciałbyś zaprojektować samodzielnie własny case na Huawei P8 lite 2017 ze zdjęciem, powinieneś wybrać dokładnie taki rodzaj futerału, który do Ciebie pasuje. Dlatego właśnie oferujemy Ci duży wybór etui ochronnych do Huawei, do których należy na przykład praktyczny flip case (futerał z klapką). Ma on dwie rozkładane ścianki, które obejmują całe urządzenie i przytrzymywane ze sobą dyskretnym zamknięciem na magnes. Dzięki temu flip case chroni Twojego smartfona, a zwłaszcza jego wyświetlacz, przed zarysowaniami i uszkodzeniami także wtedy, gdy nosisz go w kieszeni. Na wysokiej jakości sztuczną skórę nakładany jest zachwycający żywymi kolorami nadruk o wysokim połysku, który jest nawet odporny na zmywanie i ścieranie. Bardziej stabilnym wyborem umożliwiającym wykonanie nadruku na etui do Huawei P8 lite 2017 i samodzielne wykonanie jego projektu jest futerał z wytrzymałego tworzywa. Jego tylna ścianka jest nawet wzmocniona metalową wkładką, która amortyzuje uderzenia. Tylna strona pokrywana jest motywem w żywych i wyrazistych kolorach, a do tego jest odporna na zarysowania, co znacznie zwiększa też jej żywotność.

Zaprojektuj samodzielnie pokrowiec na Huawei P8 lite 2017

Gdy wykonujesz własne etui fotograficzne, od razu widać, że przykładasz dużą wagę do indywidualności. Bowiem dzięki Twojemu osobistemu zdjęciu zwykłe etui staje się stylowym gadżetem. A do tego zawsze masz przy sobie obraz tego, co jest dla Ciebie ważne. Indywidualne etui fotograficzne to także doskonały pomysł na prezent, ponieważ pokazuje, że dana osoba naprawdę leży Ci na sercu.