Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie nadruku na tylnej pokrywie i etui z klapką do telefonu Huawei P9 lite

Samodzielne projektowanie spersonalizowanego pokrowca na smartfon Huawei P9 Lite. Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować własne etui do telefonu P9 Lite zlecając na nim nadruk zdjęcia lub logo. W ten sposób otrzymasz spersonalizowaną ochronę swojego smartfonu!

  • Samodzielne projektowanie pokrowca na telefon Huawei P9 Lite
  • Wysokiej jakości obróbka materiałowa
  • Bardzo odporny na zarysowania i mycie nadruk
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub wybranym tekstem
  • Otwory na przyciski oraz przesłonę aparatu
  • Dostępne w postaci designerskiego etui lub etui z klapką
  • Wspaniała jakość nadruku z połyskiem
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie kreatywnego pokrowca na smartfon Huawei P9 Lite

Należysz do osób, które swoim przedmiotom chętnie nadają osobiste cechy? Spersonalizowałeś swoją torbę na laptopa, a w Twojej kuchni znajdują się wyłącznie kubki z osobistymi motywami oraz kubki z nazwą miasta ze zdjęciami miejsc, w których spędziłeś urlop? W takim razie i Twój smartfon powinien się wyróżniać i mieć pokrowiec, który odróżnia się od innych. Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować własny pokrowiec na telefon Huawei P9 Lite zlecając na nim nadruk własnego zdjęcia. Na pokrywie tylnej lub etui z klapką możesz nadrukować zdjęcie, które nam udostępnisz, zamieniając w ten sposób swój smartfon w prawdziwy unikat. Etui ochronne z własnym zdjęciem zabezpieczy Twój telefon przed działaniem czynników zewnętrznych.

Samodzielne projektowanie pokrowca na telefon z własnym zdjęciem:Samodzielnie zaprojektowane etui na smartfon Huawei P9 Lite

Etui na smartfon Huawei P9 Lite możesz zaprojektować zlecając na nim nadruk zdjęcia albo motywu MagicName. W obu przypadkach możesz skorzystać z dodatkowych opcji projektowania, aby samodzielnie spersonalizować swój pokrowiec i zlecić na nim nadruk. Twój pokrowiec na telefon Huawei P9 Lite zyska indywidualny wygląd nie tylko za pomocą własnego zdjęcia, które na nim wydrukujesz, ale także dzięki motywowi MagicName. Decydując się na tego rodzaju motyw musisz jedynie wybrać jeden z dostępnych wzorów i podać imię, które mamy w nim umieścić, a następnie wydrukować na etui. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki napis, czyli wybrane przez Ciebie imię, tworzą elementy graficzne w postaci np. chmur albo płatków róż. Wypróbuj także pozostałe opcje projektowania und bądź kreatywny, projektując pokrowiec na swój smartfon Huawei P9 Lite.

Zlecanie nadruku na etui ochronnym z własnym zdjęciem do smartfonu Huawei P9 Lite

Decydując się na samodzielnie zaprojektowany pokrowiec do smartfonu Huawei P9 Lite nie tylko dajesz wyraz własnej osobowości, ale zabezpieczasz także swój telefon. Oba pokrowce, zarówno pokrywa tylna jak i etui z klapką, zapewniają wystarczającą ochronę. Pokrywa tylna jest pokrowcem zakładanym na tył telefonu. Zdjęcie lub motyw drukowany jest na całej widocznej powierzchni. Etui z klapką posiada natomiast klapkę chroniącą ekran, którą możesz samodzielnie zaprojektować. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój smartfon Huawei P9 Lite jest zabezpieczony ze wszystkich stron. Zdjęcie drukowane jest na pokrowcu metodą bezpośredniego druku tekstylnego. W tym celu etui z klapką wyposażone jest w specjalną nakładkę materiałową umieszczoną na klapce osłaniającej ekran. Zdjęcia lub motywy drukujemy na tej powierzchni farbując włókna tkaniny. Efektem takiej technologii jest pokrowiec ze zdjęciem, którego nadruk nie ściera się ani się nie zarysowuje.