Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie nadruku na pokrywie tylnej i etui z klapką do telefonu Samsung Galaxy A3 (2017, 2016 i 2015)

Spersonalizowane pokrowce do telefonów Samsung Galaxy A3 (2017/2016/2015): na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować własne etui na telefon Samsung Galaxy A3 i zlecić nadruk na pokrowiec lub etui z klapką. Załaduj swoje ulubione zdjęcie, a my wydrukujemy je na Twoim etui do telefonu Galaxy A3!

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon Samsung Galaxy A3 (2017/2016/2015)
  • Wspaniała jakość nadruku Twoich zdjęć
  • Dostępne jako designerski pokrowiec oraz etui z klapką
  • NOWOŚĆ: uniwersalna minitorebka na telefon – dopasowana do Twojego telefonu Galaxy A3
  • Dopasowane otwory na aparat oraz przyciski
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielne projektowanie minitorebki z własnym zdjęciem na telefon Samsung Galaxy A3

Zaraz wyjazd: teraz trzeba tylko jeszcze spakować do walizki świeżo wyprane koszulki i torbę na ramię; a bidon, bilety i komórkę do bagażu podręcznego i można rozpocząć podróż! Aby Twój smartfon Galaxy A3 nie uszkodził się w podróży i zawsze dobrze się prezentował, gdy wyjmujesz go z kieszeni, możesz na PhotoFancy samodzielnie zaprojektować własne etui na telefon Samsung Galaxy A3. Twoje zdjęcie możemy wydrukować na tylnej pokrywie lub na etui z klapką – sam zadecyduj! Oba rodzaje pokrowców ze zdjęciem są stylowymi i praktycznymi dodatkami do Twojego telefonu Samsung Galaxy A3.

Samodzielne projektowanie etui na Samsung Galaxy A3 bezpośrednio w przeglądarce

Aby w dziecinnie łatwy sposób samodzielnie zaprojektować własne etui do smartfona Samsung Galaxy A3 (2017/2016/2015), nie musisz instalować żadnego specjalnego oprogramowania. Możesz korzystać z naszych narzędzi do projektowania bezpośrednio w przeglądarce. Załaduj własne zdjęcie lub zaprojektuj motyw imienny, abyśmy mogli nadrukować go na Twoją minitorebkę na telefon Samsung. Już teraz rozpocznij projektowanie i wykorzystaj możliwości, które czekają na Ciebie u nas przy personalizacji Twojego etui na telefon Galaxy A3!

Zlecenie nadruku własnego zdjęcia na pokrowcu do telefonu Galaxy A3 (2017/2016/2015)

Szczególnie praktycznym rozwiązaniem sprawdzającym się w podróży jest etui z klapką: pokrowiec z własnym zdjęciem posiada wewnątrz kieszonki na karty i banknoty. Drugą stronę klapki możesz samodzielnie zaprojektować, ponieważ to właśnie tam nadrukujemy na etui z klapką do telefonu Galaxy A3 Twoje zdjęcie. Natomiast w przypadku tylnych pokryw możesz zaprojektować całą widoczną później część pokrowca. Tylna strona Twojego telefonu Galaxy A3 o wymiarach 65,5 mm x 130,1 mm zostaje całkowicie przykryta tylną pokrywą, która chroni także boki telefonu.

Samodzielne projektowanie wysokiej jakości etui na telefon Samsung Galaxy A3

Projektując u nas samodzielnie swoje etui Samsung A3 otrzymasz pokrowiec ochronny, który jest wyjątkowo wytrzymały. Zarówno etui z klapką z własnym zdjęciem jak i tylna pokrywa z własnym zdjęciem wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Aby zwiększyć stabilność tylnej pokrywy, została ona wzmocniona metalem, dzięki czemu wytrzyma nawet duże obciążenia, na które w podróży może zostać wystawiony Twój telefon Galaxy A3. Wytrzymałe jest także etui z klapką, którym przez długi czas będziesz mógł się cieszyć w podróży.