Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecenie nadruku na tylnej pokrywie i etui z klapką do telefonu Samsung Galaxy A5 (2017, 2016 i 2015)

Własne etui ze zdjęciem na telefon Samsung Galaxy A5 (2017/2016/2015): na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować swoje etui na telefon Samsung Galaxy A5. Załaduj własne zdjęcie, zaprojektuj etui, a my wydrukujemy Twój motyw na pokrowcu ochronnym!

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon Samsung Galaxy A5 (2017/2016/2015)
  • Wspaniała jakość nadruku z połyskiem
  • Wybierz designerski pokrowiec albo etui z klapką
  • NOWOŚĆ: Uniwersalna minitorebka na telefon – dopasowana do Twojego telefonu Galaxy A5
  • Dopasowane otwory na przyciski oraz przesłonę aparatu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Etui na telefon Samsung Galaxy A5 w postaci pokrowca z własnym zdjęciem

Nie ma niczego przyjemniejszego niż wesoła impreza na plaży: humory dopisują, idealną atmosferę imprezową tworzą zabawne okulary i wesołe czapki z daszkiem z oryginalnym nadrukiem, a smartfon jest zawsze pod ręką, aby robić nim zdjęcia. Aby Twój telefon wyróżniał się na tle innych – i nie uszkodził się w rozbawionym towarzystwie, możesz samodzielnie zaprojektować oryginalne etui Samsung Galaxy A5. Zdecyduj, czy wolisz etui z klapką czy tylną pokrywę, i zaprojektuj swój motyw, a my nadrukujemy go na pokrowiec.

Spersonalizowana minitorebka na telefon: samodzielne projektowanie etui do Samsung Galaxy A5

Jeśli chcesz zaprojektować na PhotoFancy samodzielnie swój pokrowiec na telefon Samsung Galaxy A5, możesz wypróbować różne możliwości i efekty i wybrać te, które najbardziej Ci się podobają. Załaduj własne zdjęcie, zaprojektuj do niego ramkę lub stwórz motyw imienny. Twój motyw możemy nadrukować na etui z własnym zdjęciem do telefonu Galaxy A5 (2017/2016/2015) na całej jego powierzchni lub zostawić odpowiednią krawędź. Jeśli wybierzesz tylną pokrywę, możesz ją samodzielnie zaprojektować, zlecając nadruk zdjęcia na całej jej powierzchni.

Samsung Galaxy A5 (2017/2016/2015): Zlecenie nadruku własnego zdjęcia na etui ochronne

Pokrywa tylna w całości osłania tylną stronę telefonu Galaxy A5 o wymiarach 139,5 mm x 69,7 mm chroniąc także jego boki: W przypadku tej wersji etui mowa o etui z własnym zdjęciem, które mocuje się na telefon Galaxy A5 w taki sposób, że ekran jest cały czas odsłonięty. Twoje zdjęcie możemy nadrukować na każdej powierzchni etui, która jest widoczna, gdy włożysz do niego swój telefon A5: a mianowicie na całej tylnej stronie! Twój motyw będzie wówczas na pierwszym miejscu i widoczny zawsze wtedy, gdy będziesz korzystał z telefonu.

Samodzielne projektowanie etui na telefon Samsung Galaxy A5

Swoje etui na telefon Samsung Galaxy A5 możesz także zaprojektować samodzielnie zlecając nadruk etui z klapką. Ten rodzaj pokrowca wykonany jest ze skóry ekologicznej i w pełni osłania 5-calowy ekran telefonu. W przypadku etui z klapką zadrukować możesz przednią stronę klapy osłaniającej ekran. W tym miejscu znajduje się tkanina, na której nadrukujemy Twoje zdjęcie w technologii tekstylnego druku transferowego. Oznacza to, że materiał, z którego wykonane jest etui, jest zafarbowane aż do włókien i nie sposób zedrzeć nadrukowanego na nim motywu. Praktyczna funkcja dodatkowa: Twoja minitorebka na telefon z własnym zdjęciem nie tylko ładnie wygląda i chroni Twój telefon Galaxy A5 przed uszkodzeniem, ale posiada po wewnętrznej stronie klapy trzy kieszonki na karty i banknoty. Dzięki temu etui z klapką możesz używać także jako portfel.