Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz etui z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy A52 5G

Spraw, aby Twój smartfon stał się prawdziwym unikatem! Na naszej stronie zaprojektujesz etui z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na Samsung Galaxy A52 5G. W ten sposób Twój telefon stanie się tak samo nietuzinkowy jak Ty!

  • Stwórz indywidualny projekt
  • Znakomita jakość wydruku
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj bezpłatnie swoje zdjęcia
  • Optymalna ochrona przed zabrudzeniem oraz uszkodzeniami
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj jedyne w swoim rodzaju etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy A52 5G

Zaprojektuj swoje indywidualne etui na telefon i spraw, aby było absolutnie wyjątkowe! Jeśli zdecydujesz się dostosować spersonalizowane etui ochronne, pokażesz swoją osobowość, jednocześnie chroniąc telefon przed zanieczyszczeniem i pęknięciami. Zawsze będziesz mieć pod ręką własne zdjęcie i związane z nim wspomnienia! Za pomocą naszego konfiguratora możesz szybko i łatwo zaprojektować własne etui z nadrukiem na Samsung Galaxy A52 5G. Dzięki temu klasyczne etui na Galaxy staje się wyjątkowym towarzyszem na co dzień. Aby zaprojektować takie etui, oferujemy wiele kreatywnych szablonów. Własnym imieniem, zabawnym cytatem lub kilkoma zdjęciami stworzysz swoje osobiste arcydzieło. Nasze projekty sięgają od klasycznych po nowoczesne i niezwykle oryginalne – każdy znajdzie coś dla siebie! Nigdy więcej nudnych pokrowców – Twoje indywidualne etui ze zdjęciem lub imieniem na Samsung Galaxy A52 5G będzie tak wyjątkowe jak Ty!

Wysokiej jakości obudowa ze zdjęciem na Samsung Galaxy A52 5G

Czy chcesz chronić swojego nowego Samsunga Galaxy A52 5G? Zrób to w oryginalny sposób za pomocą naszych licznych porowców. Mamy dla Ciebie różne etui, które personalizujemy olśniewającym, błyszczącym nadrukiem. Dzięki naszym twardym etui z tworzywa sztucznego możesz chronić swój smartfon przed pęknięciami. Dodatkowo istnieje możliwość dodania wysokiej jakości ochrony bumper, która jeszcze efektywniej chroni krawędzie Twojego telefonu. Etui z klapką na Samsung Galaxy A52 5G również zapewnia doskonałą ochronę. Dzięki tej obudowie zapewnisz swojemu smartfonowi optymalną, wszechstronną ochronę dzięki magnetycznemu zapięciu. Ponieważ całkowicie otacza Twój Galaxy A52 5G, chroni także wyświetlacz smartfona. A dzięki wewnętrznym kieszeniom najważniejsze dokumenty i karty masz zawsze pod ręką!

Personalizuj swój pokrowiec z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na Samsung Galaxy A52 5G

Niezależnie od tego, czy wydrukujesz własne zdjęcie, imię czy wybrany tekst: zaprojektowany przez Ciebie nadruk sprawi, że Twój telefon stanie się niepowtarzalny. Spersonalizowane foto-etui na Samsung Galaxy A52 5G z odpornym na zarysowania nadrukiem zachwyca niezawodną jakością. Ponadto możesz również wybrać opcję nadruku na krawędziach, w której nadrukujemy Twój projekt nie tylko z tyłu pokrowca, lecz także na krawędziach obudowy. W ten sposób Twoje ulubione zdjęcie stanie w centrum uwagi. Twoje indywidualne etui z klapką na Samsung Galaxy A52 5G charakteryzuje się tekstylnym nadrukiem, w którym włókna pokrowca zostają zadrukowane oraz odznaczają się pełnią barw. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym etui na telefon przez długi czas.

Instrukcja: W ten sposób zaprojektujesz etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy A52 5G

Chcesz zaprojektować wyjątkowe etui na Samsung Galaxy A52 5G? Z PhotoFancy to żaden problem. Do tego nie są potrzebne żadne pliki czy programy do pobrania, zamiast tego po prostu przesyłasz swoje zdjęcie, wpisujesz imię lub tekst i wprowadzasz dalsze poprawki. Dzięki podglądowi w konfiguratorze możesz zobaczyć obudowę swojego telefonu jako produkt końcowy. Twój projekt na etui dla Samsung Galaxy A52 5G wydrukujemy tylko wtedy, gdy dokładnie będzie odpowiadał Twoim życzeniom i pomysłom. Obudowa zwykle jest gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. Już po kilku dniach otrzymasz swój indywidualny unikat.