Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy A70

Stwórz online w prosty sposób swoje wymarzone etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy A70 oraz nadaj swoim akcesoriom swoistego charakteru. To wymaga jedynie niewielu kliknięć myszką.

  • Zaprojektuj własne etui
  • Wyśmienita ochrona dla Twojego telefonu
  • Ze zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Edytuj Twoje zdjęcia bezpłatnie online
  • Znakomita jakość nadruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy A70

Etui na telefony są ważnym narzędziem do skutecznej ochrony smartfona przed różnego rodzaju szkodami. Dla Twojego Samsung Galaxy A70 istnieje wiele obudów w różnych stylach i wzorach. Jednak większość pokrowców na rynku nie jest zbyt pomysłowe - a przede wszystkim brak im indywidualnych akcentów. Aby zaprojektować własną obudowę Samsung Galaxy A70, wystarczy kilka kliknięć, wybranie odpowiedniego zdjęcia lub własnej fotografii, które chcesz wydrukować na obudowie.

Projektuj etui na Samsung Galaxy A70 – stwórz indywidualne fotoetui lub pokrowiec z klapką

Aby zaprojektować etui na telefon komórkowy, najpierw wystarczy wybrać odpowiednią obudowę w naszym katalogu. Istnieją na przykład futerały w twardej oprawie lub fotoobudowy, które składają się z odpornego na zarysowania i nadającego się do czyszczenia tworzywa sztucznego - można je wydrukować również na krawędziach etiu Twoimi ulubionymi zdjęciami. Etui na smartfony oraz obudowy z klapką są zazwyczaj wykonane z eko-skóry oraz przekonują swoimi dodatkami, takimi jak zapięcie magnetyczne oraz kieszenie na przechowanie kart. Z drugiej strony torby mają ozdobne przeszycia.

Stwórz etui z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy A70 oraz dodaj obudowie charakterystycznych akcentów

Niezależnie od tego, czy chcesz samodzielnie zaprojektować obudowę Samsung Galaxy A70, czy też nadać obudowie indywidualny charakter - wszystko to można zrobić online w kilku prostych krokach. Po wybraniu klasycznego etui lub opcji z nadrukiem na krawędziach, możesz od razu rozpocząć projektowaniem. Wystarczy załadować żądany motyw w przeglądarce, a zamówienie zostanie zrealizowane. Wysokiej jakości druk sublimacyjny zapewnia wysoką jakość obrazu oraz sprawia, że Twój Samsung Galaxy A70 zaświeci nowym blaskiem. Projektowanie własnego etui na Galaxy nigdy nie było tak proste!

Personalizowany pokrowiec na Samsung Galaxy A70

Projektowanie etui na telefony jest fajnie i niezwykle proste. Nadajesz obudowie własnych akcentów i stajesz się kreatywny podczas tworzenia etui Samsung Galaxy A70 - ponieważ jesteś jedynym, kto będzie posiadał taką niepowtarzalną obudowę. Dzięki szablonom „MagicName” możesz również wydrukować wybrane imiona lub słowa – nadają się idealnie jako wyjątkowy prezent dla przyjaciół lub rodziny!