Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy A90 5G

Stwórz indywidualne etui z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy A90 5G oraz wyczaruj stylowy unikat. Na Photofancy możesz zaprojektować personalizowane pokrowce na Samsung Galaxy A90 5G ze zdjęciem, imieniem oraz tekstem.

  • Personalizowane etui na telefon
  • Optymalna ochrona przed uszkodzeniami
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj swoje zdjęcia bezpłatnie online
  • Znakomita jakość nadruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane fotoetui: Stwórz pokrowiec na Samsung Galaxy A90 5G

Dzięki indywidualnemu etui na smartfona możesz chronić swój telefon komórkowy przed pęknięciem oraz uszkodzeniami. Dzięki temu możest cieszyć się jeszcze dłużej nowym nabytkiem. Możesz także przekształcić swój telefon w niepowtarzalny gadżet, którego możesz użyć, aby w stylowy sposób wyrazić swoją osobowość. Dzięki Photofancy możesz zaprojektować etui na Samsung Galaxy A90 5G i wydrukować na nim wybrane zdjęcie, imię lub tekst. Czy chcesz wydrukować zdjęcie swojego partnera, dzieci lub pupila na Twoim etui na Galaxy, zależy wyłącznie od Ciebie. Dostępne są różne kreatywne szablony dla wybranego tekstu i imienia. Etui z własnym nadrukiem na Galaxy A90 5G to również doskonały pomysł na prezent dla Twoich bliskich. Puść wodze wyobraźni oraz odkryj etui na telefon, który możesz szybko i łatwo zaprojektować. Dzięki spersonalizowanemu etui na smartfona Twoje ulubione zdjęcia, imię lub tekst nabiorą głębszego znaczenia.

Prawdziwy klasyk: Etui ochronne na Galaxy A90 5G ze zdjęciem lub imieniem

Twarde etui wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym to klasyk, jeśli chcesz zaprojektować etui na Samsung Galaxy A90 5G. Dzięki solidnemu, wzmocnionemu metalem tyłowi, pokrowiec chroni boki i tylną ścianę. Dzięki znakomitej jakości wydruku zdjęć, nadasz swojemu futerałowi ochronnemu niepowtarzalny wygląd. Odporny na zarysowania nadruk zapewnia długotrwałą satysfakcję z Twojego motywu. Ponadto oferujemy etui ochronne z dodatkową opcją bumper, która jeszcze lepiej ochroni telefon przed pęknięciem lub zabrudzeniem. Wszechstronny nadruk prezentuje się szczególnie pięknie. Drukujemy również Twoje zdjęcie na krawędziach etui. W ten sposób wybrany motyw sprawia, że Twój smartfon absolutnie przyciąga wzrok.

Alternatywa: Zaprojektuj swoje etui na Samsung Galaxy A90 5G

Popularną alternatywą dla klasycznego etui jest pokrowiec z klapką na Galaxy A90 5G z wybranym zdjęciem, imieniem lub tekstem. Taki futerał otacza Twój smartfon oraz zamyka go za pomocą magnetycznego zapięcia. Taka wszechstronna ochrona zapewnia doskonałe zabezpieczenie nie tylko krawędzi oraz tylnej części smartfona, ale także jego wyświetlacza. Intensywny nadruk wgłąb włókna nadaje zdjęciu nowy blask. Futerał wykonany z czarnej skóry syntetycznej jest wytrwały oraz odporny na ścieranie. Szczególnie praktyczne są wewnętrzne kieszenie na dokumenty i karty, dzięki którym najważniejsze rzeczy masz zawsze pod ręką. Dzięki dopasowanym wycięciom na aparat możesz korzystać ze wszystkich funkcji Samsunga Galaxy A90 5G bez ograniczeń. Dzięki etui z klapką robienie zdjęć nowoczesnym aparatem telefonu nie będzie zatem sprawiało żadnego problemu.

Instrukcja: Obudowa z nadrukiem na Samsung Galaxy A90 5G

Chcesz zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy A90 5G? Dzięki Photofancy możesz szybki oraz nieskomplikowany sposób stworzyć nadruk na etui online - bez irytującego pobierania oprogramowania! Najpierw zdecyduj się na jeden z naszych licznych szablonów lub kliknij „projekt bez szablonu”. Zostaniesz automatycznie przekierowany do konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wprowadzić imię lub tekst i dostosować wygląd według własnych życzeń. Przez cały czas możesz sprawdzić wygląd Twojego etui ze zdjęciem jako produkt końcowy w podglądzie produktu. Po złożeniu zamówienia wydrukujemy projekt według Twoich wymagań na etui ochronnym dla Samsung Galaxy A90 5G. Futerał jest zwykle gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin. Już po kilku dniach będziesz trzymać w swoich rękach nowego ulubionego towarzysza.