Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Etui na Samsung Galaxy J3 (2017) ze zdjęciem

To takie proste: Zaprojektuj swoje etui na Samsung Galaxy J3! Możesz to zrobić za pomocą naszego konfiguratora. Wybierz szablon, grafikę lub załaduj zdjęcie, wyślij i zamów etui z nadrukiem.

  • Wykonywanie indywidualnego etui na Galaxy J3 (2017)
  • Wysokiej jakości ochrona dla Twojego smartfona
  • Z własnym motywem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj swoje zdjęcia i zaprojektuj swoje etui
  • Wspaniała jakość druku fotograficznego
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz nadruk z własnym zdjęciem na etui do Galaxy J3 2017

Samsung to synonim doskonałej techniki. Smartfony to klasa sama dla siebie. Dotyczy to nie tylko dużych, lecz również małych urządzeń. Ważne jest jednak etui ochronne. Jeśli chcesz zaprojektować swoje etui na telefon Samsung Galaxy J3, u nas masz wszystkie możliwości. Wybierz jeden spośród wielu różnych grafik, dopasuj szablon lub załaduj własne zdjęcie. U nas możesz w ten sposób stworzyć projekt różnych etui na Galaxy. W przypadku Samsung Galaxy J3 (2017) otrzymasz technicznie doskonałe etui lub pokrowiec, z którego możesz zrobić za pomocą obrazka lub zdjęcia unikat. To bardzo proste. Dojdziesz do celu za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.

Stwórz pokrowiec z nadrukiem na Samsung Galaxy J3

Masz dwie możliwości projektowania swojego etui na Samsung Galaxy J3 (2017). Możesz wybrać jeden z naszych szablonów i dostosować go według własnych upodobań. Zmień czcionkę, imię, wpisz własny tekst, wstaw wyrazy w innym stylu itd. Nasze szablony są pogrupowane na kategorie, więc możesz wyszukać na niemal każdą okazję ciekawe obrazki jako szablon i samodzielnie zaprojektować swoje etui. Możesz również załadować własne zdjęcie. Ten plik zdjęciowy nadrukujemy we wspaniałej jakości na Twoim ochronnym foto-etui. Twój Samsung Galaxy J3 (2017) jest w ten sposób dobrze chroniony, a indywidualny, spersonalizowany projekt podnosi wartość smartfona. Za pomocą naszego edytora otrzymasz szybko z własnym obrazkiem lub bez własnego obrazka osobisty szablon, który spełnia wysokie wymagania i może zostać nadrukowany na życzenie na krawędziach foto-etui.

Projektowanie obudowy na Samsung Galaxy J3

To naprawdę proste i ma sens. Jeśli zdecydujesz się na projektowanie etui do Samsung Galaxy J3, zapewnisz dodatkową ochronę dla swojego smartfona. Stabilne etui z tworzywa sztucznego chroni bowiem urządzenie przed uderzeniami. Ponadto tylna strona jest wzmocniona metalem, więc Twój Galaxy J3 może również spaść, nie doznając przy tym żadnych uszkodzeń. W celu zapewnienia jeszcze większej ochrony możesz wybrać naszą opcję bumper. Dzięki zabezpieczeniu Premium przed upadkiem niwelowane są również silniejsze wstrząsy. W ten sposób Twój smartfon jest zawsze dobrze chroniony, a Twój własny motyw stanowi oczywiście doskonałą ozdobę.

Etui ochronne: Galaxy J3 (2017) z własnym zdjęciem jako etui na smartfon

Zobaczysz: Ułatwimy Ci tworzenie etui na telefon. Możesz zapewnić skuteczną ochronę przed uszkodzeniami nie tylko dla siebie lub swojego smartfona. Możesz bowiem sam stworzyć etui lub obudowę z klapką z nadrukiem również dla swoich bliskich. W ten sposób amortyzujące etui stanie się również świetnym fotoprezentem. Jeśli chcesz zaprojektować i podarować etui na Samsung Galaxy J3 (2017), zaskoczysz obdarowywaną osobę. Dasz jej bowiem prezent, który będzie indywidualny, spersonalizowany i praktyczny jednocześnie. To prawdziwy unikat. Z nami możesz sprawić komuś bliskiemu przy najbliższej okazji wyjątkową niespodziankę. Etui na Galaxy J3 z własnym nadrukiem jest po prostu czymś niezwykłym!