Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui z nadrukiem na Samsung Galaxy Note 10

Chcesz stworzyć prawdziwy unikat w postaci etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 10? Czy to obudowa z klapką czy uniwersalna skarpeta na telefon – u nas otrzymasz indywidualne obudowy dla Twojego Samsung Galaxy Note 10!

  • Zaprojektuj swoje etui
  • Znakomitej jakości wydruk Twoich zdjęć
  • Indywidualnie z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych kolaży
  • Optymalna ochrona przed zarysowaniami oraz zabrudzeniem
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj swoje etui na Samsung Galaxy Note 10

Chcesz zabezpieczyć swój smartfon, ale nie lubisz niepraktycznych oraz zwyczajnych pokrowców na telefony? Tutaj możesz zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy Note 10 i spersonalizować obudowę za pomocą własnego zdjęcia, całkowicie według własnych upodobań. Ponadto etui na telefony komórkowe chronią Twój telefon przed zabrudzeniem oraz przed poważnymi uszkodzeniami, na przykład podczas upadku telefonu na podłogę. Projektowanie etui na telefon jest łatwe i odbywa się w ciągu kilku minut.

Podaruj bliskim piękny prezent: Indywidualne etui na Samsung Galaxy Note 10

Projektowanie etui na Galaxy jest oczywiście doskonałym pomysłem na prezent, gdy Twoi przyjaciele lub krewni obchodzą swoje urodziny. Za pomocą wspólnych wspomnień uchwyconych na zdjęciach, możesz wykreować piękny i zarazem praktyczny prezent dla solenizanta/solenizantki. Dostosuj obudowę Samsung Galaxy Note 10 z nadrukiem oraz wybierz najodpowiedniejsze zdjęcie na Twój unikalny prezent. Projektując fotomontaż, masz indywidualny prezent, który z pewnością sprawi obdarowanemu wielką radość.

W kilku prostych krokach do niepowtarzalnego pokrowca dla Galaxy Note 10, którego nie posiada nikt inny

Projektowanie własnego etui na telefon Samsung Galaxy Note 10 jest proste i wymaga tylko kilku kliknięć myszką. Aby to zrobić, prześlij wyobrany przez Ciebie obraz do naszego konfiguratora i edytuj go za pomocą różnych filtrów oraz kolaży. Następnie wybierz model, który chcesz dla etui Galaxy Note 10 i w mgnieniu oka utworzysz etui, który będzie prawdziwym unikatem. Dzięki wysokiej rozdzielczości wybrane zdjęcie będzie wyraźne oraz będzie ukazywało każdy najmniejszy szczegół fotografii.

Personalizowane obudowy oraz futerały z klapką oraz własnym zdjęciem

Jeśli chcesz zaprojektować obudowę na Samsung Galaxy Note 10, masz wybór między różnymi modelami. Znajdziesz więc między innymi eleganckie etui z klapką wykonane z eko- skóry lub uniwersalne etui na telefony komórkowe z mocnego, elastycznego tworzywa. Ponadto możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak „nadruk na krawędziach”. Ty decydujesz, która obudowa najbardziej Ci odpowiada!