Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 10 Lite

Indywidualny pomysł na prezent lub personalizowany gadżet na co dzień: Na Photofancy zaprojektujesz swój unikat w postaci etui na Samsung Galaxy Note 10 Lite z własnym zdjęciem lub tekstem.

  • Indywidualne etui na telefon
  • Idealna ochrona przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Bezpłatna edycja zdjęć
  • Znakomita jakość nadruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane fotoetui: Stwórz swoją obudowę na Samsung Galaxy Note 10 Lite

Niestandardowe etui ze zdjęciem na Galaxy Note 10 Lite to świetny pomysł, aby nadać smartfonowi osobisty charakter. Z nami możesz zaprojektować etui na Samsung Galaxy Note 10 Lite i wydrukować na nim własne zdjęcie, imię lub wybrany tekst. Dzięki temu stworzyć niepowtarzalny unikat! Spersonalizowane etui na telefon doskonale sprawdzi się również jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zaprojektuj własne etui na Galaxy w szybki oraz nieskomplikowany sposób! Przy wyborze nadruku nie ma ograniczeń co do Twojej kreatywności. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie Twojego partnera, Twojej rodziny, ukochanego pupila czy po prostu wyjątkowe ujęcie z wakacji - Twoje ulubione zdjęcie wydrukujemy w wysokiej jakości na etui na Samsung Galaxy Note 10 Lite. Dzięki indywidualnemu pokrowcowi na Galaxy Note 10 Lite Twój telefon będzie pięknym dodatkiem na co dzień!

Etui ochronne na Galaxy Note 10 Lite z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem

Klasyczne etui na Galaxy Note Lite zachwyca doskonałą jakością wydruku zdjęć, które szczególnie pięknie prezentują Twój motyw. Wzmocniony metalem tył zapewnia stabilność. Opcja bumperzapewnia doskonałą ochronę przed pęknięciem lub uszkodzeniem krawędzi. Czarne etui ochronne do Galaxy Note 10 Lite wykonane z tworzywa sztucznego ma absolutnie odporny na zarysowania nadruk, dzięki czemu możesz cieszyć się swoim indywidualnym pokrowcem z ulubionym zdjęciem przez długi czas.

Pokrowiec z klapką oraz nadrukiem na Samsung Galaxy Note 10 Lite

Świetną alternatywą dla klasycznego etui jest futerał z klapką dla Galaxy Note 10 Lite ze zdjęciem, imieniem lub tekstem. Jeśli chcesz zaprojektować etui na Samsung Galaxy Note 10 Lite, uzyskasz optymalną, wszechstronną ochronę, która nie tylko zabezpieczy tylną ścianę i boczne krawędzie, ale także wyświetlacz. Etui z klapką otula telefon komórkowy jak notatnik i zamyka je za pomocą magnetycznego zapięcia. Wewnętrzne kieszenie są szczególnie przydatne na karty i dokumenty, dzięki czemu masz najważniejsze rzeczy zawsze pod ręką. Dzięki pełnokolorowemu transferowi tekstylnemu, tkanina jest zadrukowana wgłąb włókna, co sprawia, że nadruk jest odporny na ścieranie. Wszystko to sprawia, że futerał z klapką na Galaxy Note 10 Lite z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem wykonana ze sztucznej skóry, jest praktycznym i wyjątkowym elementem, który przyciągnie wzrok Twoich znajomych!

Instrukcja: Projektowanie etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy Note 10 Lite

Dzięki naszemu konfiguratorowi możesz szybko i łatwo zaprojektować online własne etui na Samsung Galaxy Note 10 Lite. Najpierw wybierz model, na którym chcesz wydrukować swój motyw. Teraz wybierz jeden z naszych kreatywnych szablonów lub kliknij „projekt bez szablonu”. Zostaniesz automatycznie przekierowany do naszego konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wpisać imię lub tekst i wprowadzić dalsze poprawki. Podczas projektowania pokrowca na Galaxy Note 10 Lite można przez cały czas sprawdzić wygląd końcowy Twojego etui jako w podglądzie produktu. Po złożeniu zamówienia nadrukujemy pokrowiec dokładnie według Twoich życzeń. Obudowa jest zwykle gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. Możesz więc otrzymać pokrowiec na smartfona już po kilku dniach.