Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 8

Chciałbyś stworzyć etui na Twojego Samsunga Galaxy Note 8? W dodatku z własnym zdjęciem? U nas masz możliwość zaprojektowania unikatowej obudowy na Twój wyjątkowy smartfon!

  • Projektowanie etui na Galaxy Note 8
  • Stwórz nadruk na etui z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Dostępne jako fotoetui lub obudowa z klapką
  • Wysoka jakość wydruku Twoich zdjęć
  • Optymalna ochrona Twojego smartfona
  • Duży wybór ciekawych szablonów do personalizacji
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 8

Oferujemy wiele idealnie dopasowanych pokrowców na różne modele smartfonów. U nas możesz między innymi zaprojekować własne etui na Galaxy. Obudowy na Samsunga są u nas dostępne na każdy model danego smartfona. To umożliwia całkowite przystosowanie cech obudowy pod względem kształtu, rozmiaru oraz funkcji. Męczące dopasowywanie etui do danego telefonu nie jest konieczne, gdyż wszystkie przyciski funkcyjne oraz wtyczki są dostępne bez konieczności ściągania obudowy. W celu zaprojektowania własnego etui na Samsung Galaxy Note 8 musisz jedynie załadować wybrane zdjęcie albo obraz do edytora lub do naszych gotowych szablonów, które wedle życzenia możesz spersonalizować swoim imieniem lub tesktem. Na wykonanie projektu potrzebujesz tylko kilku minut. Nasz konfigurator jest łatwy w obsłudze i ma wiele ciekawych dodatków do dyspozycji. Jeśli będziesz zadowolony z wyniku końcowego, my nadrukujemy Twój unikatowy projekt na wybrany przez Ciebie pokrowiec.

Ochronne etui z nadrukiem na Samsung Galaxy Note 8

Jeśli chcesz sam zaprojektować swoje etui na Samsung Galaxy Note8 , możesz wybrać różne rodzaje pokrowców. Obudowa ochronna z tworzywa sztucznego została wzmocniona metalowymi elementami w tylnej ściance. W ten sposób Twój telefon jest jeszcze lepiej chroniony przed uszkodzeniami i zarysowaniem. Ponadto możesz wybrać gumową opcję „bumper“, która jeszcze lepiej ochrania Twój smartfon. Futerał także zabezpiecza przed zarysowaniami. Innymi słowy: Z naszą foto-obudową Twój Galaxy Note8 pozostanie na dłużej w nienaruszonym stanie. Jeśli chcesz sam zaprojektować wygląd swojego pokrowca za pomocą zdjęcia lub wybranej grafiki, my je nadrukujemy dla Ciebie w wysokiej jakości. Wyraźne i mocne kolory nadają obudowie charakteru i są bardzo trwałe. W ten sposób dostajesz nie tylko ochronę, której wygląd możesz sam zaprojektować, ale także oryginalne etui na Samsunga które jest osobiste, indywidualne i niepowtarzalne.

Futerał z klapką: Stwórz swoje etui na Samsung Galaxy Note 8

Alternatywnie możesz także wybrać oraz zamówić u nas obudowę z klapką. W tym przypadku możesz również sam zaprojektować etui, wybierając swoje zdjęcie, grafikę lub użyć jednego z naszych gotowych szablonów które możesz spersonalizować. Etui z klapką można otworzyć, co sprawia bardzo eleganckie i stylowe wrażenie. Dodatkowe kieszenie po wewnętrznej stronie pokrowca powodują, iż futerał staje się wielofunkcyjnym i praktycznym gadżetem. Kieszenie mogą być miejscem na karty bankowe, karty kredytowe, dowód, karty czipowe oraz różne notatki, jak np. lista zakupów. Nadruk wykonany jest z bardzo trwałych kolorów na odpowiednim materiale. Tak oto Twój futerał ze zdjęciem wygląda pięknie, estetycznie i co najważniejsze – masz nietuzinkowy pokrowiec, który nie tylko chroni, ale także świetnie wygląda.

Pokrowiec na smartfona: Fotoetui z własnym zdjęciem

U nas możesz swoje etui na smartfona na przeróżne modele sam zaprojektować. W ten sposób sprawiasz, że Twoja obudowa staje się indywidualna oraz wyjątkowa. Możesz także użyć fotoetui jako niezapomniany pomysł na podarunek, zatem masz możliwość zaprojektowania obudowy nie tylko dla siebie na Samsung Galaxy Note 8, ale możesz to zrobić także jako prezent dla ukochanej osoby. Aby ułatwić Ci poszukiwania za odpowiednimi szablonami, uporządkowaliśmy je kolejno w różnych kategoriach. Możesz wybrać okazje tj. Urodziny, Boże Narodzenie, Miłość/Walentynki itp. W ten sposób znajdziesz idealne szablony, które umożliwią Ci stworzenie niepowtarzalnego prezentu i pomogą sprawić radość ukochanej osobie z wybranej okazji. Jedna zasada pozostaje niezmienna: Jeśli masz własne zdjęcie lub obraz, jesteś w stanie zaprojektować jeszcze piękniejszą obudowę – jako prezent lub dla siebie.