Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Indywidualne etui z nadrukiem na Samsung Galaxy Note 9

Na PhotoFancy możesz zaprojektować swoje personalizowane etui na Samsung Galaxy Note 9 z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem.

  • Personalizowane etui na Samsung Galaxy Note 9
  • Wspaniała jakość wydruku
  • Z Twoim zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Edytuj swoje zdjęcia, załaduj je, zaprojektuj obudowę – gotowe!
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Gadżet tak samo oryginalny jak Ty – Etui z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy Note 9

Zaczaruj swój telefon oraz stwórz stylowy oraz niepowtarzalny gadżet, który towarzyszy Ci na codzień. Na Photofancy możesz zaprojektować swoje indywidualne etui ze zdjęciem naSamsung Galaxy Note 9. Z Twoją personalizowaną obudową masz wszystkie najpiękniejsze wspomnienia zawsze przy sobie. Nadruk możesz wybrać według własnych preferencji i gustu: Chcesz powspominać o wspólnym, romantycznym urlopie oraz powrócić myślami do tego pięknego miejsca? Czy wolisz śmieszne zdjęcia siebie i Twojego pupila lub rodziny, aby towarzyszyły Ci na codzień i sprawiały, że pojawia się na Twojej twarzy uśmiech? Nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych ograniczeń. Z personalizowanym pokrowcem ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 9 lub Twoim imieniem nadajesz swojemu smartfonowi niepowtarzalnego wyglądu. Ponadto Twój telefon jest optymalnie chroniony przed różnymi skutkami codziennego użytku. Dzięki solidnej obudowie Twój telefon będzie przez długie lata odpowiednio chroniony.

Instrukcja: Projektowanie etui z nadrukiem na Samsung Galaxy Note 9

U nas możesz zaprojektować swoje etui z własnym nadrukiem na Samsung Galaxy Note 9 – w bardzo łatwy, szybki i nieskomplikowany sposób. W tym celu nie musisz ściągać specjalnie oprogramowania, lecz możesz od razu rozpocząć projektowanie w naszym konfiguratorze. Wybierz jeden z naszych licznych szablonów lub wybierz opcję bez szablonu. Wpisujesz następnie wybrane imię, załadowujesz ulubione zdjęcie oraz możesz kolejno dopasowywać wszystko, by obudowa spełniała Twoje oczekiwania. Oczywiście masz także możliwość zmiany wybranego szablonu w trakcie projektowania. W podglądzie produktu widzisz na bieżąco, jak Twoje etui będzie miało wyglądać. Jeśli stwierdzisz, że dany projekt odpowiada dokładnie Twoim życzeniom i oczekiwaniom, my naniesiemy na Twoje nowe etui dla Samsung Galaxy Note 9 nadruk.  Z reguły jest Twoje zamówienie gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin i tym szybciej znajdzie się ono u Ciebie.

Idealna ochrona dookoła krawędzi: Obudowa z klapką i zdjęciem na Galaxy Note 9

Indywidualne etui z klapką i nadrukiem na Samsung Galaxy Note 9 posiada wszechstronne możliwości: Futerał z eko-skóry nie tylko świetnie się prezentuje, lecz chroni również Twój telefon z każdej strony. W przeciwieństwie do klasycznego etui, pokrowiec z klapką otacza Twój telefon niczym książka z magnetycznym zapięciem. W ten sposób telefon jest chroniony nie tylko z tyłu oraz na krawędziach, lecz także od strony wyświetlacza. Praktyczne kieszenie znajdujące się wewnątrz pokrowca służą do przechowywania banknotów, kart kredytowych, dowodu osobistego lub małych notatek. Z Twoją obudową z klapką i zdjęciem naGalaxy Note 9 masz zatem najważniejsze rzeczy zawsze przy sobie, bez konieczności zabierania z sobą torebki. U nas możesz zaprojektować swoje etui z klapką oraz wybranym nadrukiem. Włókna tkaniny zostaną całkowicie zafarbowane, dzięki czemu nadruk na pokrowcu z klapką staje się niezwykle trwały oraz odporny na zarysowania. Z tego powodu możesz długo cieszyć się ze swojego etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy Note 9!

Prawdziwa klasyka: Etui z nadrukiem na Galaxy Note 9

Klasyczne etui ze zdjęciem wykonane ze stabilnego tworzywa sztucznego możesz na naszej stronie również zaprojektować. Tylna strona jest ustabilizowana metalową płytką, przez co ochrania ono Twój smartfon jeszcze lepiej. Ponadto oferuje idealną ochronę smartfona dzięki dodatkowej opcji bumper, którą możesz również zamówić. Twoje zdjęcie nadrukujemy precyzyjnie we wspaniałej jakości na wybrane przez Ciebie etui. Jeśli chcesz sam zaprojektować swoje etui na Samsung Galaxy Note 9, nadajesz swojemu telefonowi swoistego chcarakteru oraz chronisz go jednocześnie przed ewentualnymi szkodami. Samo projektowanie jest nieskomplikowane, gdyż  konfigurator jest dziecinnie prosty w obsłudze. Z Twoim etui ze zdjęciem na Galaxy Note 9 masz swoje najpiękniejsze wspomnienia zawsze pod ręką. Pokaż swój indywidualizm oraz stwórz obudowę z własnym nadrukiem lub imieniem online!