Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy S10

Chcesz ochronić swój Samsung Galaxy S10 przed skutkami upadku, wszelkimi uszkodzeniami oraz chcesz by Twoja obudowa była stylowa oraz idealnie dopasowana do Twoich potrzeb? Projektuj swoje etui ze zdjęciem oraz stwórz wyjątkowy oraz niepowtarzalny pokrowiec.

  • Zaprojektuj etui na Samsung Galaxy S10
  • Optymalna ochrona przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj swoje zdjęcia zupełnie bezpłatnie
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Indywidualne etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy S10

Poszukujesz stylowego etui, które świetnie wygląda oraz jest niezwykle praktyczne? Stwórz indywidualne obudowy na Samsung Galaxy S10 w prosty oraz nieskomplikowany sposób. Przy tym masz nie tylko duży wybór pokrowców do swojej dyspozycji, ale także szeroki wachlarz szabonów, które możesz wykorzystać do swojej obróbki zdjęć oraz jednocześnie nadruku, który wykorzystasz na swoje etui.

Personalizowana obudowa na Galaxy S10 z własnym nadrukiem

Projektowanie etui ze zdjęciem naSamsung Galaxy S10 funkcjonuje w prosty i szybki sposób, bezpośrednio poprzez stronę internetową, bez ściągania specjalnego oprogamowania. Wybierz najpierw swój ulubiony typ pokrowca oraz następnie załaduj ulubione zdjęcie – w ten sposób rozpoczynasz projektowanie swojego niepowtarzalnego etui. Dodaj swoim zdjęciom wyjątkowego charakteru poprzez użycie różnych fotokolaży lub filtrów. Możesz oczywiście również wykorzystać szablony, które masz do swojej dyspozycji. Wszystkie zdjęcia oraz gotowe szablony przekonują żywymi oraz bogatymi kolorami, które jeszcze lepiej prezentują się na nadruku wykonanym na Twoim personalizowanym  etui ze zdjęciem. Ponadto możesz również wykonać nadruk na krawędziach swojego pokrowca.

Projektuj etui z własnym zdjęciem na Galaxy S10

Swoje etui z nadrukiem na Galaxy możesz zaprojektować na różne sposoby – od klasycznego etui, po pokrowiec klapką lub uniwersalny futerał na wszystkie modele Galaxy znajdziesz z całą pewnością coś odpowiedniego. Wysokiej jakości pokrowiec z klapką z tworzywa sztucznego oferuje dodatkową ochronę, gdyż telefon jest zabezpieczony z wszystkich stron. Ponadto posiada dodatkowe kieszenie na gotówkę, karty lub dowód osobisty. Etui naGalaxy S10 ze zdjęciem przekonuje dzięki swojej pcji bumper, czyli krawędziom, które sł zabezpieczone powłoką gumową. W ten sposób chronisz swój telefon optymalnie przed różnymi skutami użytku codziennego i możesz się tym samym na długo cieszyć swoim telefonem.

Stwórz personalizowaną fotoobudowę na Samsung Galaxy S10

Projektowanie obudowy na Samsung Galaxy S10 sprawia dużą przyjemność i sprawia wielką frajdę. Nadaje się ona również idealnie jako ciekawy pomysł na prezent. Zatem jeśli nie masz planów ani pomysłu – po prostu podaruj nietuzinkowy pokrowiec, który będzie idealnie pasował do swojego właściciela. Etui na smartfon jako prezent to bardzo niecodzienny i niespotykany sposób, by spawić wyjątkowej osobie wielką radość.