Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie i zlecanie nadruku na tylnych pokrywach i etui z klapką do telefonu Samsung Galaxy S5 neo

Samodzielne projektowanie pokrowca na telefon Samsung Galaxy S5 neo: zleć na PhotoFancy nadruk na własne etui na telefon Samsung. Etui możesz samodzielnie zaprojektować z własnym zdjęciem i zlecić jego nadruk w postaci pokrywy tylnej lub etui z klapką!

  • Samodzielne projektowanie etui na telefon Samsung Galaxy S5 neo
  • Wysokiej jakości obróbka materiałowa
  • Możesz wybrać etui designerskie lub etui z klapką
  • Dopasowane otwory na przyciski oraz przesłonę aparatu
  • Opcjonalnie dostępna ochrona Premium i zadrukowane krawędzie (pokrowiec designerski)
  • Twoje zdjęcia z wspaniałym drukiem z połyskiem
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielne projektowanie etui z własnym zdjęciem na telefon Samsung Galaxy S5 neo

Jeśli jakiś trend robi się modny, wszystko wygląda nagle tak samo. Wszyscy mają takie same koszulki Polo, koszulki z długim rękawem, torby na laptop, które w ogóle się od siebie nie różnią. To samo dotyczy telefonów komórkowych. Aby w przypadku Twoim i Twojego telefonu było inaczej, możesz na PhotoFancy samodzielnie zaprojektować spersonalizowane etui na telefon Samsung Galaxy S5 neo. Zleć nadruk własnego zdjęcia na pokrywę tylną lub etui z klapką i zamień swój telefon Galaxy S5 neo w prawdziwy unikat. Etui na smartfon z własnym zdjęciem nie tylko ładnie się prezentuje, ale chroni Twój telefon także przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Stylowe etui ze zdjęciem: samodzielne projektowanie etui na Galaxy S5 neo

Jeśli chcesz u nas samodzielnie zaprojektować pokrowiec na telefon Samsung Galaxy S5 neo, masz do dyspozycji wiele opcji projektowania. Załaduj własne zdjęcie lub zaprojektuj motyw imienny i zleć jego nadruk na minitorebkę na telefon. W obu przypadkach możesz wybrać, czy etui z własnym zdjęciem do telefonu Galaxy S5 neo ma mieć kolorowe tło, czy zdjęcie mamy nadrukować na całej jego powierzchni. Wybierz dla pokrowca do telefonu S5 neo jeden z 15 różnych kolorów, który najlepiej pasuje do Twojego motywu. Swoje zdjęcie lub motyw imienny możesz także dodatkowo obrobić i zaprojektować w ten sposób etui na smartfon. Spróbuj wszystkich możliwości!

Etui na telefon Samsung w postaci ładnie prezentującego się pokrowca ochronnego z własnym zdjęciem

Aby dobrze zabezpieczyć swój telefon Galaxy S5 neo nie niszcząc jego stylu, możesz samodzielnie zaprojektować pokrywę tylną lub etui z klapką jako indywidualny pokrowiec ochronny. Oba warianty zabezpieczą Twój telefon Galaxy S5 neo, a przy tym bardzo dobrze się prezentują. Etui z klapką osłania prawie cały telefon: tylną stronę mocuje się w uchwycie, a ekran chroni klapka. Na tej klapce możesz samodzielnie zaprojektować swoją minitorebkę na telefon Samsung Galaxy S5 neo. W przypadku pokrywy tylnej ze zdjęciem zabezpieczona jest cała tylna strona telefonu. Dzięki opcji „bumper” zabezpieczone są przed trudami dnia codziennego także krawędzie boczne telefonu. Dzięki temu Twój telefon się nie zniszczy, gdyby miał któregoś dnia spaść z kanapy i uderzyć krawędzią o podłogę.

Zlecenie wysokiej jakości nadruku na minitorebkę na telefon Galaxy S5 neo

Aby Twoje nowe etui z własnym zdjęciem długo ładnie wyglądało, stosujemy optymalne technologie druku. Oba pokrowce, zarówno pokrywę tylną jak i etui z klapką, zadrukowujemy metodą druku bezpośredniego. Oznacza to, że farbę drukarską nanosimy bezpośrednio na materiał i nie stosujemy żadnej folii, którą można byłoby zdrapać. Etui z klapką posiada fragment, na którym znajduje się tkanina. Włókna tej tkaniny barwimy metodą druku tekstylnego. W przypadku pokrywy tylnej bezpośredni nadruk możesz wykonać wszędzie. W ten sposób otrzymasz etui z własnym zdjęciem na telefon, z którego nie sposób zdrapać nadrukowanego motywu.