Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj etui na telefon Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge lub Galaxy S6 edge+ z własnym nadrukiem

Zaprojektuj swoje własne etui na komórkę Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge i Galaxy S6 edge+ i zleć jego zadrukowanie zdjęciem. W PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować etui Flip Case na telefon Samsung Galaxy S6 i indywidualnie dopasować, a my zadrukujemy je zgodnie z Twoim życzeniem!

  • Etui na telefon Galaxy S6 / Galaxy S6 edge / Galaxy S6 edge+ z Twoim nadrukiem
  • Opcjonalnie z drukiem naokoło (zadrukowane boki)
  • Jako Back cover, Flip Case lub Bumper z doskonałą ochroną przed uderzeniami
  • Pasujące otwory na aparat i przyłącza
  • Znakomita jakość druku zdjęciowego
  • NOWOŚĆ: Uniwersalne etui na wiele powszechnych modeli telefonów komórkowych
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Dla większej indywidualności samodzielnie zaprojektuj etui na telefon Samsung Galaxy S6

Chociaż istnieje niezliczona liczba różnych telefonów komórkowych, jednak najczęściej spotyka się kilka ulubionych modeli. Zatem niebezpieczeństwo pomyłki na imprezie lub spotkaniu jest całkiem spore. Aby Twoja S6, S6 edge lub S6 edge+ nie stała się, podobnie jak zapalniczki, towarem publicznym i nie wylądowała w kieszeni innej osoby, możesz ją bardzo łatwo zindywidualizować. Samodzielnie zaprojektuj etui na swój telefon Samsung Galaxy S6, a następnie zleć jej zadrukowanie. Samodzielne projektowanie etui Flip Case jest przydatne nie tylko z praktycznego punktu widzenia. Jeśli często jesteś w drodze, zawsze masz przy sobie swoje Galaxy S6/Galaxy S6 edge/Galaxy S6 edge+, a dzięki osobistemu zdjęciu na etui, również to, co jest najbliższe Twojemu sercu. Możesz także wyrazić na foto etui, kim jesteś i co lubisz. Na Twoim pokrowcu na telefon możemy wydrukować wszystko, co tylko zechcesz, od motywów kwiatowych po logo firmy.

Samodzielnie i z łatwością zaprojektuj etui Flip Case na Samsung Galaxy S6

Aby móc samodzielnie zaprojektować etui Flip Case na Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge lub Galaxy S6 edge+, potrzebujesz niewiele i jest to bardzo łatwe. Możesz wybrać własne zdjęcie, załadować je, dokonać obróbki i zlecić zadrukowanie nim etui na telefon – nasz asystent projektowania pomoże Ci w tym zadaniu. Twoje etui Flip Case na Samsung Galaxy S6 z własnym nadrukiem otrzymasz w mgnieniu oka. Możesz jednak także wybrać gotowy motyw ze zbioru PhotoFancy i samodzielnie zaprojektować nim swój pokrowiec na telefon Samsung Galaxy S6. Trzecią możliwością otrzymania indywidualnego etui na komórkę jest zaprojektowanie motywu imiennego. Wybierz jeden z dostępnych kreatywnych motywów, wpisz imię i za jednym kliknięciem pojawi się ono w motywie. Jeszcze tylko ustaw pozycję, a my wydrukujemy Twój motyw na foto-etui na Galaxy S6.

Galaxy S6 edge I Galaxy S6 edge+ : Praktyczne etui na komórkę

Jeżeli zlecisz zadrukowanie zdjęciem etui Flip Case na swój telefon Samsung Galaxy S6 edge i S6 edge+, otrzymasz nie tylko piękne, ale także wartościowe i praktyczne etui: Flip Case wykonany jest z czarnej sztucznej skóry, jest zmywalny i odporny na ścieranie. Swój smartphone wkładasz w okładkę z tworzywa sztucznego i telefon jest przechowywany w sposób bezpieczny i trwały. Twoje etui Flip Case na Samsung Galaxy S6 edge lub Galaxy S6 edge+ zadrukujemy Twoim zdjęciem na zewnętrznej stronie klapki w intensywnych kolorach i wysokiej, długotrwałej jakości. Po wewnętrznej stronie znajdują się kieszonki na kartki i gotówkę tak, abyś mógł używać swoje etui także jako mały portfel. Klapka jest zamykana za pomocą praktycznego, magnetycznego zamknięcia. Przyłącza, mikrofon i aparat Twojego Galaxy S6 edge/Galaxy S6 edge+ pozostają oczywiście dostępne także w etui.