Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Sam zaprojektuj teraz własne etui do Samsunga Galaxy S7 z nadrukiem

Sam zaprojektuj etui do Samsunga Galaxy S7: W PhotoFancy możesz sam zaprojektować własne etui do smartfona bezpośrednio w przeglądarce i umieścić na nim nadruk. Twoje zdjęcie lub motyw z imieniem możemy wydrukowaćna etui typu BackCase lub FlipCase!

  • Sam zaprojektuj etui do Samsunga Galaxy S7 
  • NOWOŚĆ: „Nadruk całościowy” - etui z zadrukowanymi krawędziami
  • Dostępne jako designerski pokrowiec lub etui typu flipcase
  • Doskonała jakość druku Twoich zdjęć
  • Etui „Bumper” - dodatkowa ochrona dla Twojego Galaxy 
  • Dopasowane wycięcia na elementy aparatu i złącza
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Wydrukuj własne zdjęcie na pokrowcu do Samsunga

Aby zindywidualizować własny telefon, możesz w PhotoFancy sam zaprojektować etui do Samsunga Galaxy S7 i wydrukować na nim swoje ulubione zdjęcie. Masz wybór między etui typu Back Case - czyli powłoki, która osłania tylną stronę Twojego telefonu - i etui typu Flipcase.  Etui do telefonu z własnym zdjęciem to jeden z najbardziej popularnych prezentów fotograficznych, nadaje się też naturalnie do własnego smartfona. Szczególnie Samsung Galaxy S7 sprawia, że jego użytkownicy są z niego dumni, co możesz okazać każdemu dzięki indywidualnemu etui.

Sam zaprojektuj etui do Samsunga Galaxy S7

Etui do swojego Samsunga Galaxy S7 możesz sam zaprojektować dzięki wielu różnym efektom projektowym. Do etui możesz zaprojektować zarówno motyw z imieniem jak też własne zdjęcie.  W przypadku tego ostatniego możesz wybrać jeden ze wzorów ramek i/lub dodać więcej zdjęć do kolażu - lub zostawić zdjęcie takim jakie jest.  Zarówno w przypadku motywu z imieniem jak też własnego zdjęcia możesz wybrać, czy mamy wydrukować motyw na etui w orientacji pionowej czy poziomej. Spróbuj sam, masz do dyspozycji jeszcze więcej możliwości projektowania.

Wydruk zdjęć na etui typu Flipcase do smartfonów Samsung

Jeśli zdecydujesz się na etui typu Flipcase do Samsunga Galaxy S7, otrzymasz trwały produkt.  Twoje zdjęcie umieszczone zostanie za pomocą wysokiej jakości druku tekstylnego na Twoim pokrowcu do Samsunga, tak jak w przypadku poduszek i innych materiałów: druk nie jest powierzchniowy, lecz włókna są głęboko barwione.  Tylko przednia strona klapki ochronnej ma powierzchnię tekstylną, reszta etui Flip Case wykonana jest ze skóry syntetycznej.  Ponieważ w przypadku nadruku na etui Flipcase zdjęcie umieszczane jest tylko na przedniej stronie klapki, tylna jej część pozostaje wolna.  Znajdują się tam trzy praktyczne kieszonki na karty płatnicze.

Zaprojektuj sam wysokiej jakości etui do Samsunga Galaxy S7 z własnym zdjęciem

Również nasz fotopokrowiec S7 ze zdjęciem w formie etui Back Case charakteryzuje się bardzo wysoką jakością.  Etui Back Case jest wzmocnione metalem, a nadruk odporny na zarysowania i ścieranie.  Proces drukowania możesz wyobrazić sobie na przykładzie  deski do krojenia, która nie powinna zostać zbyt szybko zarysowana. Jeśli chcesz zatem sam zaprojektować własne etui do Samsunga Galaxy S7, możesz być pewien, że zdjęcie na etui będzie wyglądało pięknie przez długi czas. Etui Back Case ze zdjęciem przykrywa oryginalną tylną obudowę telefonu, tak że wygląda, jakbyśmy wykonali nadruk bezpośrednio na Twoim Galaxy S7.  Wszystkie złącza i aparaty pozostają w dalszym ciągu w pełni funkcjonalne.