Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Sam zaprojektuj teraz własne etui do Samsunga Galaxy S7 edge z nadrukiem

Wydrukuj zdjęcie na pokrowcu do telefonu Samsung: Dopasuj swojego Samsunga Galaxy S7 edge do swojej osobowości dzięki etui do smartfona z własnym zdjęciem. Możesz całkowicie sam zaprojektować etui typu flipcase lub backcase!

  • Sam zaprojektuj etui do Samsunga Galaxy S7 edge
  • NOWOŚĆ: „Nadruk całościowy” - Twoje etui z zadrukowanymi krawędziami
  • Wybierz między designerskim etui, Flipcase lub uniwersalnym pokrowcem
  • Doskonała jakość druku Twoich zdjęć
  • Dla dodatkowej ochrony: Opcja etui „Bumper” 
  • Pasujące otwory dla złączy i elementów aparatu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Sam zaprojektuj etui do Samsunga Galaxy S7 edge

Jeśli chcesz sam zaprojektować własne etui do Samsunga Galaxy S7 edge i wydrukować na nim swoje ulubione zdjęcie, to PhotoFancy jest właściwym wyborem. Możesz tutaj zaprojektować motyw tekstowy lub przesłać własne zdjęcie i wydrukować je na swoim pokrowcu do Samsunga Galaxy S7 edge. Aby móc samemu zaprojektować etui do Samsunga Galaxy S7 edge, nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania, możesz edytować swoje zdjęcie bezpośrednio w przeglądarce. Możesz użyć motywów z ramką, efektów do zdjęć oraz innych możliwości projektowych. 

Wydruk zdjęć na etui do smartfonów Samsung

Etui do Galaxy S7 edge z własnym zdjęciem możesz sam zaprojektować jako Flipcase i jako Back Case. Back Case to jak drugi tył telefonu, który przykrywa baterię i jest otoczony zadrukowanym egzemplarzem. Ponieważ nasze etui ze zdjęciem do Samsunga pasuje idealnie swoim formatem do oryginalnej obudowy Twojego S7 edge i może być w bardzo prosty sposób zamontowane, wszystkie funkcje pozostają dostępne: wszystkie złącza i obiektywy aparatów są tak samo dostępne.

Etui do Samsunga Galaxy S7 edge z własnym zdjęciem jako Flipcase

Etui do Galaxy S7 typu FlipCase ze zdjęciem posiada klapkę ochronną z magnetycznym zamknięciem i może być używany jako portfel: W tylnej części klapki znajdują się trzy kieszonki, w których możesz przechowywać banknoty lub karty płatnicze. Możesz więc sam zaprojektować etui do Samsunga Galaxy S7 edge i otrzymać jednocześnie praktyczny pokrowiec. Etui jest wykonane ze skóry syntetycznej i ma powierzchnię tekstylną, na której drukujemy Twoje zdjęcie. Wysokiej jakości nadruk jest całkowicie odporny na ścieranie. Jeśli chcesz sam zaprojektować swoje etui typu Flipcase do Samsunga, możesz być pewny wysokiej jakości. 

W celu ochrony: Zaprojektuj pokrowiec z własnym zdjęciem

Dzięki pokrowcowi do Samsunga Galaxy S7 edge z własnym zdjęciem (Flipcase), lub wzmacnianemu metalem fotopokrowcowi z własnym zdjęciem Twój telefon jest dobrze zabezpieczony. Jako podstawki pod piwo raczej nie powinno się go używać, nawet jeśli byłoby to możliwe. Ponieważ w każdym przypadku Twój Galaxy S7 edge będzie bezpieczniejszy, gdy zastosujesz własne etui z nadrukiem, niż gdybyś nakleił na niego na przykład naklejkę ze zdjęciem lub pozostawił go całkowicie bez zabezpieczenia.