Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Tanie projektowanie albumu na kołowrotku bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania

Album z własnymi zdjęciami na kołowrotku do postawienia na biurku: na PhotoFancy możesz zaprojektować album ze zdjęciami na kołowrotku i zlecić jego tanie wydrukowanie - Twój album na kołowrotku sprawi, że Twoje biurku się odmieni!

  • Praktyczny prezenter stołowy na Twoje najpiękniejsze zdjęcia
  • Wysokiej jakości bindowanie spiralne drutem ze składaną nóżką i zawieszką
  • Twoje zdjęcia z własnym tekstem we wspaniałej jakości wydruku
  • Bardzo mocny papier o gramaturze 250 g/m² z wykończeniem na wysoki połysk
  • Może spełniać funkcję prezentera stołowego lub ściennego (trzy formaty po 10, 20, 30 lub 40 stron)
  • Elegancka obwoluta z folią z efektem “mlecznego szkła” 0,8 mm (strona tytułowa)
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Na każdy nastrój odpowiednie zdjęcie dzięki albumowi na kołowrotku

Album na kołowrotku jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz urozmaiconych dekorów. Ustawienie fotoksiążki z własnymi zdjęciami na biurku to tak, jakbyś użył albumu zdjęciowego jako prezentera stołowego. Wszystkie Twoje ulubione zdjęcia znajdują się w jednym miejscu, zawsze pod ręką, gdy masz ochotę obejrzeć konkretne zdjęcie. Stojak ze zdjęciami do przeglądania jest również wspaniałym prezentem, np. wypełniony zdjęciami Twojego malucha, którymi chcesz obdarować najbliższych. Za pomocą stojaka fotoalbum opowiada różne historie, ponieważ każdą stronę albumu na kołowrotku możesz samodzielnie zaprojektować.

Samodzielne projektowanie albumu na kołowrotku z własnymi zdjęciami

Album na zdjęcia w postaci prezentera stołowego możesz zaprojektować i zamówić na PhotoFancy bez konieczności ściągania dodatkowego oprogramowania. Wybierz bezpośrednio w przeglądarce kolor tła stron i ustal, czy zdjęcie ma zostać wydrukowane w ramce, czy może bez, a może chcesz, aby zdjęcie było widoczne na całej szerokości strony albumu na kołowrotku? Swój album na kołowrotku możesz zaprojektować w formacie DIN A6, DIN A5, a nawet DIN A4. Jeśli chcesz swój album na kołowrotku wykonać sam, wersja poprzeczna dostępna jest z 10, 20, 30 lub 40 stronami, wyjątek stanowi format DIN A4. W tym przypadku możesz wydrukować jedynie album na kołowrotku zawierający maksymalnie 20 stron. Format DIN A4 i większe formaty nadają się bardzo dobrze do drukowania szczególnie pięknych zdjęć na szkle akrylowym.

Stojak ze zdjęciami do przeglądania w postaci albumu na kołowrotku z własnymi zdjęciami

Twój album na kołowrotku działa według tej samej zasady co ramki do zdjęć i kalendarz do postawienia. Aby prezenter stołowy nadawał się do przewracania zdjęć, stosujemy na jego długiej krawędzi bindowanie spiralne, a jego stabilność gwarantuje użycie twardej strony z tworzywa sztucznego z nóżką na ostatniej stronie (z delikatnym "efektem mlecznego szkła"). Alternatywną wersję stanowią albumy na zdjęcia do zawieszania. Stronę tytułową chroni cienka i przezroczysta obwoluta z tworzywa sztucznego. Twój album na kołowrotku z własnymi zdjęciami drukujemy lakierem utrwalanym UV na jedwabiście matowym papierze o gramaturze 250 g/m2. Możesz zatem zamówić tani wydruk swojego albumu na kołowrotku i otrzymać produkt z wysokiej jakości materiałów.

Album na kołowrotku odpowiedni dla Twoich klientów

Foto książka na kołowrotku możesz zaprojektować nie tylko w celach prywatnych, ale również w celach biznesowych: album na kołowrotku jako prezenter stołowy ze zmieniającymi się zdjęciami jest praktycznym rozwiązaniem. Zmienne, ale powracające oferty marketingowe i inne informacje można w łatwy i praktyczny sposób przekazać swoim klientom w postaci prezentera stołowego z kartkami do przewracania. Zamiast drukować dla każdej informacji osobne tablice, możesz samodzielnie zaprojektować jeden album na kołowrotku i zgodnie ze swoimi chwilowymi potrzebami przedstawiać poszczególne strony. Możesz też zlecić tani wydruk swojego albumu na kołowrotku, aby wykorzystać go jako kreatywną broszurę informacyjną ustawioną w poczekalni siedziby Twojej firmy. Foto album na kołowrotku z własnymi zdjęciami jest również kreatywnym gadżetem reklamowym dla Twoich klientów, np. jako mały zbiór pięknych motywów dla Twoich klientów z umieszczonym na pierwszej stronie logo Twojej firmy.