Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Tanie drukowanie fotowachlarza z własnymi zdjęciami – dodatkowe oprogramowanie nie jest konieczne

Projektowanie i tanie drukowanie fotowachlarza z własnymi zdjęciami: Zaprojektuj na PhotoFancy i wykorzystaj go jako zaproszenie, powiadomienie o narodzinach dziecka, księgę wspomnień bądź w inny oryginalny sposób – zupełnie bez konieczności ściągania dodatkowego oprogramowania.

  • Twoje zdjęcia z własnym tekstem we wspaniałej jakości wydruku
  • Elegancka obwoluta z folią z efektem “mlecznego szkła” 0,8 mm
  • Kompaktowy, podręczny format lub jako wersja "Give-Away"
  • Zdjęcia połączone są w wachlarz za pomocą śruby książkowej ze stali szlachetnej
  • Bardzo mocny papier o gramaturze 250 g/m² z wykończeniem na wysoki połysk
  • Dostępne w dwóch formatach po 10, 20, 30 lub 40 stron
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Fotowachlarz z własnymi zdjęciami jako zaproszenie lub pamiątka

Jeśli foto książka wydaje Ci się za duża, a mimo tego pragniesz wręczyć bliskim samodzielnie zaprojektowaną pamiątkę ze zdjęciami wspólnie spędzonych chwil mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie: samodzielne stworzenie fotowachlarza. Kreatywny pomysł na oryginalne zaproszenia – zlecenie taniego wydrukowania fotowachlarza. Umieść na każdej stronie informacje o tym, co, gdzie i kiedy, a Twoi goście już na samym początku będą tym pomysłem zachwyceni. Również wybór Twoich ulubionych zdjęć Twojego dziecka jest słodkim pomysłem na fotoalbum z własnymi zdjęciami – świetna okazja, aby przedstawić Twoje maluchy dalszej rodzinie. Powiadomienie o narodzinach dziecka dostępne jest również w wersji przesuwanych puzzli. Aby w pełni przedstawić rozwój swojego malucha, najlepiej nadaje się jednak fotowachlarz, który można zabrać ze sobą na spotkania rodzinne – słodkim dopełnieniem są wówczas pasujące koszulki dla dzieci dla rodzeństwa.

Projektowanie fotowachlarzy bez konieczności użycia specjalnego oprogramowania

Do zaprojektowania na PhotoFancy swojego fotowachlarza z własnymi zdjęciami nie musisz ściągać dodatkowego oprogramowania. Fotowachlarz możesz samodzielnie zaprojektować bezpośrednio w przeglądarce. Podobnie jak w przypadku kalendarza możesz samemu wybrać kolor tła, a na każdej stronie umieścić własne zdjęcia. Do projektowania możesz użyć dostępnego formatu DIN A6 (100 mm x 71 mm) w wersji poprzecznej. Podczas projektowania swojego fotowachlarza możesz wybrać swoje najpiękniejsze zdjęcia i umieścić je na 10, 20, 30 lub 40 stronach, które wydrukujemy na Twoim fotowachlarzu. Wszystkie formaty są piękne, jeśli samodzielnie projektujesz swój album na zdjęcia w postaci wachlarza – przemyślany zbiór 10 zdjęć jest równie piękny jak zbiór 40 fotografii. Na koniec wystarczy jedynie zlecić tanie wydrukowanie fotowachlarza, aby móc szybko dostarczyć go swoim bliskim.

Wysoka jakość fotowachlarza z własnymi zdjęciami

Podczas produkcji Twojego fotowachlarza dbamy o to, abyś zarówno Ty jak i osoby, których nim obdarowujesz, długo cieszył się tą pamiątką. Te albumy na zdjęcia wykonane są z papieru o gramaturze 250g/m2 i łączone są w jednym narożniku za pomocą srebrnej śruby książkowej. Dzięki temu możesz przeglądać pojedyncze zdjęcia fotoksiążki bądź rozłożyć go podobnie jak zwykły wachlarz. Abyś mógł otrzymać fotowachlarz wysokiej jakości, używamy do wydruku zdjęć błyszczący lakier utrwalany UV oraz jedwabiście matowy papier. Aby pierwsza strona nie uległa uszkodzeniom, taki foto album posiada stronę tytułową wykonaną z przezroczystego tworzywa. Możesz zlecić tani wydruk swojego fotowachlarza nie rezygnując z dobrej jakości materiałów.