Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj on-line kalendarz adwentowy z własnymi zdjęciami!

Twój osobisty kalendarz adwentowy z czekoladkami oraz 25 własnymi zdjęciami do samodzielnego zaprojektowania. Stwórz bożonarodzeniowy kalendarz na 2021 rok, z własnym imieniem, zdjęciem, logo firmy lub jako pomysł na prezent. My go wydrukujemy!

  • Kalendarz adwentowy z własnymi zdjęciami i markową czekoladą
  • Najwyższa jakość druku
  • Kreatywne efekty zdjęciowe o różnorodnej tematyce
  • Wygląd zbliżony do obrazu na płótnie dzięki zadrukowanym bokom
  • Indywidualne projektowanie tyłu drzwiczek
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twój własny kalendarz ze zdjęciami i pysznymi czekoladkami. Kalendarz adwentowy do samodzielnego zaprojektowania!

PhotoFancy oferuje Ci profesjonalne przetwarzanie zdjęć i twórcze efekty – i to zupełnie bezpłatnie! Zoptymalizuj wygląd Twoich obrazów i i przenieś je na spersonalizowany kalendarz adwentowy. Kliknij na „Opracuj zdjęcie“ i załaduj jedno lub kilka zdjęć z Twojego dysku. Następnie wybierz jedną z wielu dostępnych funkcji, by przetworzyć swoje zdjęcie lub obrazek. Gotowy motyw możesz umieścić bezpośrednio na foto-kalendarzu adwentowym – dzięki przyciskom „Wykorzystaj obraz“ oraz „Stwórz produkt“. Na tyle drzwi możesz zaprojektować własny obraz i tekst. W ofercie znajdują się dwie wersje spersonalizowanych kalendarzy: „Classic“ oraz „Premium“. Kalendarz „Classic“ ma mniejszy rozmiar i wypełniony jest czekoladowymi kuleczkami z pełnomlecznej czekolady deserowej. W przypadku kalendarza „Premium“ możesz wybierać spośród czekoladek w czterech wersjach smakowych. Istnieje jeszcze jedna opcja – kalendarza bez czekoladek, w którym w każdym okienku kryje się jedno z wybranych przez Ciebie zdjęć. Każdy model kalendarza adwentowego ze zdjęciem jest przystosowany do powieszenia oraz postawienia na stole lub biurku. Oczywiście wszystkie kalendarze adwentowe drukujemy w doskonałej jakości fotograficznej, a w wykonanie wkładamy dużo serca.

Twój spersonalizowany czekoladowy kalendarz adwentowy z własnymi zdjęciami – pomysł na prezent na Mikołajki 2021 lub Boże Narodzenie

Efekty dostępne na PhotoFancy.pl pozwalą Ci na ozdobienie Twojego zdjęcia odpowiednio do pory roku. Opracowując zdjęcie, po prostu wybierz funkcję „Efekty“ i wykorzystaj motyw, który nada Twojemu zdjęciu odpowiednią ramę. Oferujemy Ci również możliwość wykonania foto-kolaży z Twoimi własnymi zdjęciami. Znajdziesz tam motywy i wzory o tematyce „Święta Bożego Narodzenia“. Poza tym możesz wydrukować swó własny kalendarz adwentowy z imieniem Twoim lub bliskiej Ci osoby. W tym celu użyj magicznej funkcji „MagicName“, która w realistyczny sposób umieści imię na wybranym przez Ciebie motywie. Możesz na przykład wyswietlić je na niebie pełnym gwiazd, napisać je na piernikowym sercu, ułożyć orzeszki w formie wybranego imienia lub wyryć je w tafli zamarzniętego jeziora. Twoja kreatywność jest w tej kwestii nieograniczona. A spersonalizowany kalendarz adwentowy na pewno będzie pięknym prezentem na Mikołajki 2021 lub Boże Narodzenie!

Jak zrobić kalendarz adwentowy? Zamów własny kalendarz adwentowy, a my go wydrukujemy!

Profesjonalny i bezpłatny edytor zdjęć on-line oferuje Ci wiele możliwości kreatywnego opracowywania Twoich zdjęć i przeniesienia je na własny kalendarz adwentowy. Foto kalendarz bożonarodzeniowy jest osobisty, spersonalizowany, indywidualny i wyjątkowy, a tym samym jest to oryginalny prezent! A może stworzysz kalendarze adwentowe z imieniem, wykorzystując magiczną funkcję „MagicName”? Kalendarz adwentowy z nadrukiem jest wspaniałym sposobem na oryginalne życzenia bożonarodzeniowe. Umieść na nim logo swojej firmy i prześlij życzenia dla klientów oraz partnerów handlowych. Oczywiście kalendarze adwentowe ze zdjęciem i czekoladkami to wspaniały prezent bożonarodzeniowy dla najbliższych. Bo co może być bardziej niepowtarzalne niż to, co Ty sam wymyśliłeś? Abyś nie musiał martwić się o samodzielne wykonanie Twojego kalendarza adwentowego, wystarczy, że go zaprojektujesz. My natomiast wydrukujemy go dla Ciebie w niezwykłej jakości zdjęć i na wysokogatunkowych materiałach. Spraw, aby każdy z 24 dni do Świąt Bożego Narodzenia stał się słodkim przeżyciem dla obdarowanej osoby!