Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Fotokalendarz na 2021 rok z własnymi zdjęciami

Zaprojektuj on-line indywidualne kalendarze z własnymi zdjęciami. Stwórz wspaniały projekt na własny fotokalendarz i zleć nam wydruk. Zrób sam kalendarz stojący, kalendarz ścienny lub kalendarz biurkowy zaledwie paroma kliknięciami, prosto i szybko!

  • Indywidualny miesiąc początkowy
  • Kalendarz ścienny, stojący i kuchenny
  • Osobista dedykacja na pierwszej okładce
  • Najwyższej jakości materiały i wykonanie
  • Kalendarz nawet z 13 własnymi zdjęciami
  • Kalendarz magnetyczny
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Fotokalendarz –prawdziwy hit przez 365 dni

Indywidualny fotokalendarz z własnymi zdjęciami przyciąga wzrok i przyprawia o szybsze bicie serca. Zachwyć swoich przyjaciół, znajomych i najbliższych oraz spraw im codziennie osobistą przyjemność. Co powiesz, dla przykładu, na kalendarz stojący, wspaniale prezentujący się na biurku lub stole w pokoju dziennym? Kalendarz kuchenny, na którym można zapisywać urodziny najbliższych? Lub klasyczne kalendarze ścienne, dzięki któremu pomieszczenia lśnią. Wybór formatów kalendarzy jest ogromny, znajdzie się coś na każdą okazję i dla każdego gustu. Przez 365 dni w roku podarowujesz osobie obdarowanej miłe chwile, a radość z otrzymania kalendarza będzie na pewno wielka!

Projektowanie fotokalendarza on-line: Twój wybór się liczy!

Zaprojektowany kalendarz ze zdjęciami - tylko z początkiem roku? U nas to Ty decydujesz o tym, którym miesiącem kalendarz ma się rozpoczynać. Czy to w klasycznej formie z początkiem roku, z dniem rocznicy, którą obchodzisz z ukochaną osobą, czy też urodzinami osoby obdarowywanej. Mała wskazówka od nas: zapisz wybrane fotografie wcześniej w jednym folderze na swoim komputerze, aby móc je potem wszystkie razem jednym kliknięciem załadować. Teraz trzeba się tylko zdecydować na najciekawsze motywy! Tu decydujesz Ty, a naszym zadaniem jest ich profesjonalne wydrukowanie!

Kalendarze z własnymi zdjęciami i ich profesjonalny druk

Barwny układ graficzny kalendarza i kalendarium można w łatwy sposób stworzyć wedle własnego gustu. Z 18 dekoracyjnych wzorów wybierasz projekt pasujący do Twojego zamówienia. Nie może oczywiście zabraknąć osobistej dedykacji, z tego też względu właściwa rubryka, do której należy ją wpisać, wyświetli się już podczas składania zamówienia. Kalendarz z własnymi zdjęciami i jego jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego podczas produkcji używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Do druku kartek kalendarza wykorzystujemy papier zdjęciowy o gramaturze 170-250 g/m2, aby odpowiednio uwydatnić kolory. Wytrzymała spirala mocno łączy arkusze, dzięki czemu będziesz mógł obracać kartki przez okrągły rok! Jak widzisz, projektowanie kalendarzy on-line jest nie tylko dziecinnie łatwe, ale i przyjemne.