Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz koszulkę z nadrukiem na Dzień Ojca

Szukasz indywidualnej koszulki na Dzień Ojca? U nas możesz zaprojektować t-shirt na dzień ojca z nadrukiem lub dowolnym tekstem. Taki prezent na pewno ucieszy Twojego tatę!

  • Zaprojektuj koszulki na dzień ojca
  • Stosowanie farb drukarskich pozbawionych szkodliwych substancji, przyjaznych skórze oraz posiadających certyfikat Oeko-Tex® 100 Standard
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Przyjemny materiał oraz komfort noszenia
  • Miękki, satynowy nadruk, bez transferu folii
  • Do wyboru różne kolory oraz kroje
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zabawne koszulki na Dzień Ojca ze śmiesznym tekstem, imieniem lub zdjęciem

Koszulka dla taty – potrafi być tak oryginalna w swojej prostocie. Upiększając ją wspólnym zdjęciem, dowcipnym tekstem lub cytatem czy imieniem, potrafi rzucać się w oczy i zrobić niemałe wrażenie. Możesz opcjonalnie wpisać śmieszny tekst, wstawić imię swojego taty lub obraz oraz stworzyć w ten sposób niepowtarzalny nadruk koszulki na dzień ojca. Jest to świetny gest oraz oryginalny pomysł na prezent dla taty, gdyż taki podarunek jest osobisty oraz nietypowy, a im bardziej prezent jest dopasowany do wybranej osoby, tym bardziej cieszy. Taka fotokoszulka dla taty należy do jednych z najbardziej pomysłowych prezentów na dzień ojca. Podczas gdy nasza mama z okazji dnia matki cieszy się z wszystkich mniejszych i większych podarunków, gdyż płyną one prosto z serca, tak samo ucieszy się tata z nietypowego oraz oryginalnego prezentu z okazji jego święta. Stwórz projekt koszulki na dzień ojca – takim prezentem sprawisz tacie wielką radość!

Tak to działa: Koszulka z nadrukiem na Dzień Ojca

Jeśli chcesz podarować swojemu tacie na dzień ojca coś, czego nigdy nie zapomni, zaprojektuj u nas koszulkę ze zdjęciem na dzień taty. Możesz zaprojektować koszulki z nadrukiem – ze zdjęciem, dowolną grafiką, imieniem lub wybranym przez Ciebie szablonem, który dopasowujesz indywidualnie do danej osoby. W ten sposób staje się koszulka na dzień ojca prezentem, który został przez Ciebie w niepowtarzalny sposób dopasowany do osoby, która otrzyma prezent. Załaduj jeden lub kilka z wybranych przez Ciebie obrazów, zmień czcionkę, styl oraz tekst i gotowa jest Twoja koszulka na dzień ojca. Z naszym konfiguratorem, którego nie musisz ściągać, projektowanie takich prezentów jest dziecinnie proste, robisz wszystko tak, jak Tobie się podoba i nic Cię w tym nie ogranicza. Nadruk na koszulkę projektujesz za pomocą niemalże kilku kliknięć myszką. Po naszej dokładnej kontroli jakości Twoja koszulka ze zdjęciem na dzień ojca trafia do nadruku. 

Świetna jakość: personalizowana koszulka dla Taty

Twoja indywidualna koszulka na dzień ojca jest wykonana z wysokojakościowego materiału. Składa się ze 100% bawełny oraz waży w przypadku kolorowego materiału 205g/qm (biały waży 195g/qm). Materiał, w tym koszulka, odznacza się prostą, czystą linią poprowadzoną od jednego ramienia do drugiego oraz szyciem podwójnym szwem. Nadrukujemy Twój motyw, który sam zaprojektujesz, sposobem nadruku bezpośredniego (bez stosowania folii) na materiał co sprawi, że sam nadruk stanie się aksamitnie miękki. Ponadto nadruk oddycha wraz z naturalnym materiałem, nie zawiera szkodliwych substancji, jest przyjazny dla skóry oraz posiada certyfikat Öko-Tex® 100 Standard. Maksymalna powierzchnia nadruku wynosi 28,5 cm szerokości oraz x 48 cm długości.

Świętuj wspólnie z Twoim tatą dzień ojca

Personalizowana koszulka z napisem na dzień ojca to ciekawy pomysł na prezent dla Twojego taty, męża lub chłopaka. Koszulka ta może przekazywać ważną wiadomość, wdzięczność oraz przywiązanie do taty pokazując, jak ważny i bliski jest Twojemu sercu. Bo prawda jest taka, że tata jest naszym bohaterem. W ten sposób chcemy mu okazać wdzięczność za wszystkie lata cierpliwości oraz zaufania. To wszystko okażesz najlepiej projektując osobisty prezent w postaci koszulki na dzień ojca ze zdjęciem. Personalizowane fotokoszulki mogą zostać także stylizowane na bardzo dowcipny i śmieszny prezent na dzień ojca. Oryginalna bluzka na dzień ojca: taka odzież na pewno przemówi do Twojego taty i sprawi mu wielką radość!