Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Koszulka na ramiączkach z własnym nadrukiem

Puść wodze wyobraźni oraz zaprojektuj swój top z nadrukiem. Podczas projektowania Twojej osobistej koszulki na ramiączkach z nadrukiem nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic.

  • Zaprojektuj personalizowany top
  • Taliowany, podłużny krój – z okrągłym dekoltem
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Top prążkowany, szerokie ramiączka, szwy boczne
  • Aksamitnie miękki oraz oddychający nadruk bezpośredni
  • Posiada certyfikat Eko-Tex® 100 Standard
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowana koszulka z własnym nadrukiem

Koszulki bez rękawów są nie tylko popularne w okresie letnim. Obojętnie, czy podczas sportu lub klasycznie w czasie wysokich temperatur – damskie podkoszulki są modnym oraz efektownym dodatkiem garderoby. Uważasz, że zwykła podkoszulka jesz zbyt zwyczajna i nudna? W takim razie możesz zaprojektować własną koszulkę na ramiączkach z Twoim nadrukiem. Projektowanie nadruku na koszulkę bez rękawów jest dziecinnie proste oraz w ten sposób otrzymasz damski top z nadrukiem, który jest prawdziwym unikatem.

Podkoszulek z nadrukiem – wybierz swój nadruk

Tworzenie koszulek z nadrukiem jest nie tylko tanie, ale również niezwykle proste w wykonaniu. Wybierz szablon, który przypadł Ci do gustu lub załaduj własne zdjęcie do konfiguratora. Masz również możliwość wybrania samego imienia lub tekstu jako nadruk na Twoją koszulkę bez rękawów. Możesz wykorzystać powierzchnię nadruku równej 19,9 x 31,4 cm oraz zaprojektować koszulkę, której nie posiada nikt inny. Oprócz koszulek z nadrukiem posiadamy również wiele innych rzeczy do personalizacji – na przykład koszulka polo z nadrukiem dla pań lub panów.

Najlepsza jakość nadruku na damskich podkoszulkach

Podkoszulek z nadrukiem jest dostępny w kilku różnych kolorach , zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Projektując swoją damską koszulkę bez rękawów otrzymujesz wysokiej jakości produkt, posiadający certyfikat Eko-Tex-Standard składający się w 100 % z bawełny. Taliowany krój zapewnia podkreślenie figury oraz idealne dopasowanie do ciała. Ponadto koszulka posiada szerokie rękawki, miękki, okrągły dekolt oraz prążkowany materiał zapewniający elastyczność oraz wysoki komfort noszenia. Podczas projektowania podkoszulka, najważniejszą rolę odgrywa przede wszystkim jakość nadruku. Dla najlepszego efektu stosujemy technikę oddychającego nadruku bezpośredniego, bez zastosowania transferu folii. Gwarantujemy tym samym najlepszą jakość wydruku na Twojej personalizowanej koszulce.

Damski top z własnym nadrukiem jako idealny prezent dla bliskiej osoby

Obojętnie, czy jako indywidualna koszulka z dowcipnym tekstem dla Ciebie lub jako niepowtarzalny prezent dla najlepszej przyjaciółki: podkoszulek z własnym nadrukiem jest zawsze świetnym wyborem oraz nadaje się idealnie jako personalizowany prezent. Co sądzisz o koszulkach damskich lub koszulkach męskich na przeróżne okazje? Niezależnie, w jakim celu swoich koszulek użyjesz: czy to w celu koszulek drużynowych lub dla przyjaciół na wieczór panieński/kawalerski – samodzielnie zaprojektowane koszulki na ramiączkach z nadrukiem będą zawsze trafnym wyborem.