Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Indywidualna koszulka sportowa z nadrukiem

Na naszej stronie możesz zaprojektować własną koszulkę do biegania. Stwórz nadruk na swoją koszulkę funkcyjną – z Twoim ulubionym zdjęciem, imieniem lub dowcipnym tekstem. Będziesz posiadaczem koszulki, która zrobi furorę na siłowni!

  • Zaprojektuj indywidualną koszulkę funkcyjną
  • Termoaktywny, oddychający oraz szybkoschnący materiał
  • Idealna do uprawiania sportu
  • Przyjemna w dotyku oraz trwała tkanina
  • Modny krój (Body Fit)
  • Miękki nadruk bezpośredni
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Pomysł na prezent oraz towarzysz na codzień w jednym: Koszulka funkcyjna ze zdjęciem

Indywidualne koszulki do biegania są niesamowicie popularne oraz modne! Twoja koszulka funkcyjna z nadrukiem wygląda jeszcze oryginalniej, gdy projektujesz ją sam, wybierając ulubione zdjęcie lub nadruk. Możesz to zrobić z nami w bardzo prosty sposób online. Personalizowana koszulka do sportu, wspinaczki lub na siłownię zwróci uwagę każdego. Ponadto jest taka koszulka do biegania ciekawym oraz nietypowym prezentem dla osoby, która również uprawia dużo sportu. Na Photofancy.pl możesz personalizować koszulki funkcyjne ze zdjęciem. Ty decydujesz, jaki zdjęcie, jaki nadruk, jakie imię czy tekst mają być widoczne na Twojej personalizowanej koszulce. Otrzymując Twój projekt nadruku, my drukujemy go na Twoją koszulkę do biegania dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Koszulki do biegania z nadrukiem – tak to działa

Chcesz zaprojektować personalizowaną koszulkę funkcyjną z własnym nadrukiem? My Ci w tym pomożemy. Najpierw wybierasz szablon imienny, za pomocą którego Twoje zdjęcie zostanie optymalnie podkreślone. Możesz także bez szablonu zaprojektować swój t-shirt - Twojej wyobraźni nie stawiamy absolutnie żadnych granic. W naszym konfiguratorze możesz w dziecinnie prosty sposób zaprojektować swoją koszulkę do biegania z nadrukiem. Nie musisz ściągać dodatkowego oprogramowania, ponieważ nasz konfigurator działa online. Podczas projektowania Twojej koszulki do treningu z nadrukiem, widzisz cały czas w wizualizacji produktu jak będzie wyglądał efekt końcowy. Ta opcja daje Ci możliwość dokonywania różnych zmian. Możesz w każdej chwili wybrać inne zdjęcie, imię lub wybrany przez Ciebie szablon. Naszym zadaniem będzie następnie wydrukować zaprojektowany przez Ciebie nadruk na Twoje koszulki funkcyjne męskie lub koszulki funkcyjne damskie.

Koszulka funkcyjna z nadrukiem: Informacje dotyczące druku

Koszulka funkcyjna ze zdjęciem jest optymalnym towarzyszem podczas sportu, obojętnie w jakiej dziedzinie. Koszulka na fitness, która dopasowuje się idealnie do Twojego ciała, jest – w przeciwieństwie do zwyczajnej koszulki lub fotokoszulki – termoaktywna. Ponadto możesz swoją koszulkę do biegania prać w temperaturze 30°C. Możesz zaprojektować koszulkę do wspinaczki z wybranym imieniem lub ulubionym zdjęciem – wybór należy do Ciebie! Dzięki wysokiej jakości druku bezpośredniego, Twoja koszulka do sportu będzie wyglądała wyjątkowo efektownie. Taka indywidualna bluzka z reguły jest gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. Dzięki temu Twoja koszulka treningowa ze zdjęciem lub imieniem zostaje błyskawicznie szybko do Ciebie wysłana. A gdy pójdziesz następnym razem na siłownię, możesz dumnie zaprezentować swoją indywidualną koszulkę.