Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Wykonaj nadruk na koszulkach damskich

Nadrukuj na koszulce damskiej własne zdjęcie na wieczór panieński lub inną okazję: W sklepie PhotoFancy można z łatwością zaprojektować koszulkę damską nadrukowując na niej własne zdjęcie lub tekst.

  • Projektowanie damskich koszulek ze zdjęciem, imieniem lub własnym tekstem
  • Farby drukarskie pozbawione zanieczyszczeń oraz przyjazne dla skóry
  • Duży wybór modnych tkanin i koszulek dla kobiet
  • Z certyfikatem Oeko-Tex® 100 Standard
  • Aksamitny oraz oddychający druk bezpośredni (bez transferu folii!)
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie i zadrukowanie damskich koszulek własnym zdjęciem

Wspólnota i indywidualizm – brzmi jak sprzeczność, ale jest właśnie tym, czym może być damska koszulka z własnym nadrukiem. Żaden wieczór panieński nie obejdzie się bez nich: Damskie koszulki ze zdjęciem, którymi obdarujesz wszystkich swoich gości. Każda damska drużyna przebiegnie maraton dużo szybciej, jeśli każda uczestniczka biegu otrzyma damską koszulkę z własnym zdjęciem lub logo drużyny. Ale koszulki damskie z własnym motywem nie tylko w sporcie aktywnym przyczyniają się do silnego poczucia wspólnoty, również sport pasywny jest od razu dużo przyjemniejszy z koszulkami, na których widać, kto wybrał się na przejażdżkę, z kim i dlaczego. Co powiesz na koszulki kibica na wieczór z dziewczynami i transmisję meczu w strefie kibica, najlepiej w zestawie z chroniącą przed słońcem czapeczką? A może lepiej wybrać się na prywatną imprezę w przydomowym ogródku, z własną ścianą do strzałów i dobrze dobranymi gośćmi? Koszulki z własnym zdjęciem w obu przypadkach zrobią furorę. Damska koszulka z własnym nadrukiem nadaje się również, jako osobisty prezent dla przyjaciółki albo po prostu, jako kreatywny pomysł na własną odzież. Koszulka damska z własnym zdjęciem jest świetnym pomysłem na wiele okazji.

Spersonalizowane damskie koszulki z imieniem lub zdjęciem

Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować koszulkę damską i wybrać indywidualny nadruk – nic prostszego. Po prostu użyj naszego asystenta projektowania, nie musisz ściągać i instalować dodatkowego programu. Wybierz sobie jeden z gotowych motywów lub załaduj rysunek lub zdjęcie. Teraz musisz jeszcze tylko wybrać wielkość i ułożenie zdjęcia na swojej koszulce damskiej, a my wydrukujemy ją tak, jak sobie tego życzysz. Koszulki damskiej nie musisz zadrukowywać tylko własnym zdjęciem lub rysunkiem, ale też cudownymi motywami z imieniem. Koszulkę z imieniem możesz zaprojektować, wybierając ze zbiorów PhotoFancy motyw i podając odpowiednie imię. Do wyboru są bardzo liczne tematy z pasującymi motywami. Wybierz zdjęcie, które najbardziej Ci się podoba, podaj imię, kliknij na nie, a natychmiast pojawi się na motywie. Teraz musimy tylko jeszcze wydrukować Twoją koszulkę damską, która już za kilka dni będzie u Ciebie.

Samodzielne projektowanie koszulek damskich – koszulka tylko dla kobiet

Abyś mogła przy projektowaniu poczuć się naprawdę wolna, do wyboru masz różnego rodzaju fasony i podstawowe kolory koszulek damskich. Każda damska koszulka ma gęstość materiału odpowiednią do danego fasonu, wszystkie są ponadto wykonane z wysokiej jakości bawełny. Aby koszulki polo były doskonale dopasowane, mają 3% domieszki elastanu. Podczas nadrukowywania Twojego zdjęcia na koszulkę damską zwracamy uwagę na kolory. Nadruk jest oddychający, dzięki temu Twoja damska koszulka sprawdzi się również na zajęciach sportowych. Z bezpieczeństwa również nie rezygnujemy: Farby, którymi zadrukowujemy Twoją damską koszulkę, są bezpieczne. Nasze koszulki z nadrukiem posiadają certyfikat Oeko-Tex® 100 Standard. Oznacza to, że żadne elementy koszulki – również nadruk – nie są wykonane ze szkodliwych lub budzących wątpliwości substancji. Dzięki temu Twoja skóra będzie pięknie komponowała się z Twoją damską koszulką z nadrukowanym zdjęciem - bez znaczenia czy podczas zajęć sportowych czy na przyjęciu.