Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Koszulka dziecięca ze zdjęciem lub imieniem

Projektuj z PhotoFancy koszulki dla dzieci z imieniem, zdjęciem lub dowolnym nadrukiem. Użyj własnego zdjęcia lub stwórz własną grafikę wbudowując własne imię w obraz.

  • Miękki jak aksamit i "oddychający" nadruk bezpośredni (bez transferu foliowego!)
  • Wysokiej jakości tekstylia
  • Nieszkodliwe i niedrażniące skóry farby drukarskie
  • Duży wybór kolorów koszulek
  • Koszulki z certyfikatem Eko-Tex® 100 Standard
  • Kreatywne wzory na koszulki dla dzieci
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Koszulka dziecięca z nadrukiem lub zdjęciem

Dzieci uwielbiają wszędzie zabierać ze sobą to, co ma dla nich znaczenie. A co jest dziecku bliższe niż zdjęcie na ubraniu, które nosi? Koszulki dziecięce z nadrukiem zawsze wyglądają dobrze! Razem z dzieckiem możesz wybrać wesołe wzory na koszulki ze zbioru PhotoFancy albo wykorzystać zdjęcie ukochanego pupila lub pluszaka. Możesz też zaprojektować koszulki dla drużyny sportowej dziecka z jednolitym logo klubu lub imienia każdego dziecka, a do tego dodać pasującą czapeczkę dla towarzyszących im dorosłych. Na koszulce można nadrukować także obrazek namalowany wspólnie z dzieckiem. W tym celu należy po prostu sfotografować obrazek dobrym aparatem i nadruk jest gotowy. Możesz bardzo łatwo zaprojektować jakiekolwiek koszulki dziecięce ze zdjęciem. Nasz asystent projektowania pomoże Ci w tym. Wybierz szablon lub pobierz własne zdjęcie, wybierz pozycję i wielkość na koszulce, odeślij i gotowe! Następnie my przygotujemy Twoją koszulkę dziecięcą i po kilku dniach ją otrzymasz.

Zaprojektuj koszulkę dziecięcą z imieniem

Możesz nie tylko projektować fotokoszulkę dla dzieci z własnym zdjęciem lub imieniem pisanego piękną czcionką na Twojej foto-koszulce dla dziecka, ale także zaprojektować czarujący szablon imienny. W naszym zbiorze mamy wiele kreatywnych wzorów na koszulki, które możesz bardzo łatwo połączyć z imieniem dziecka. Wybierz swój ulubiony motyw i podaj imię, a ono pojawi się w motywie dzięki jednemu kliknięciu. Wygląda to tak, jakby motyw został zaprojektowany specjalnie dla Twojego imienia. My przygotujemy Twoją koszulkę i indywidualny element ubioru gotowy. Koszulka imienna wyjątkowo dobrze nadaje się na urodzinowy prezent dla dziecka. Bo dzięki koszulce z imieniem i może nawet pasującej foto-świecy od razu wiadomo, kto jest najważniejszy tego dnia! Foto-koszulka z imieniem to piękny pomysł także dla małych gości na przyjęciu urodzinowym – żadne dziecięce urodziny nie mogą odbyć się bez drobnych podarków dla innych dzieci. W ten sposób urodziny na długo pozostaną w pamięci!

Koszulki dziecięce z własnym zdjęciem: Nadruk zdjęcia za pomocą bezpiecznych farb drukarskich

Nasze koszulki dziecięce wykonane są w 100% z bawełny jersey i są całkowicie nieszkodliwe i przyjazne dla skóry. Koszulki o gęstości 185 g/qm stanowią „dobre opakowanie“ dla maluchów i jednocześnie nie krępują ich ruchów. Oczywiście nie poprzestajemy tylko na jakości materiału. Także farby, za pomocą których wykonujemy nadruk na koszulce dziecięcej, są bezpieczne: certyfikat Oeko-Tex® 100 Standards otrzymują tylko tekstylia, których wszystkie integralne elementy – a więc także nadruk – są pozbawione szkodliwych substancji. Jeżeli więc chcesz stworzyć koszulki dziecięce z nadrukiem, a zależy Ci na zdrowiu małych obdarowanych, trafiłeś w odpowiednie miejsce!